basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Proč si pořídit Apple Watch?

31. 5. 2019 - Michaela Kolková - Produkty
Zamilovali jste si svůj nový iPhone? Pořiďte si k němu ještě hodinky Apple Watch a využívejte všechny jeho funkce naplno.
 

Apple_Watch_hodinky

Nové. Pro vaše nové já

Chytré hodinky Apple Watch jsou vyvedené v novém designu, od základu vylepšené a s doposud největším displejem. Disponují vestavěným elektrickým snímačem tepové frekvence a novou korunkou Digital Crown s haptickou odezvou. Pro maximální komfort nabízí upozornění na nízký a vysoký tep, detekci pádu a tísňové volání. Novinkou jsou ciferníky s aplikací Dýchání, soutěže „jeden na jednoho“ a nově lze nastavit také program Jóga či Turistika.

Hodinky automaticky rozpoznají cvičení a nechybí jim pokročilejší běžecké funkce jako měření kadence nebo upozornění na tempo. Své aktivity můžete snadno sdílet s přáteli, plnit měsíční výzvy, sbírat odměny za úspěchy nebo si personalizovat koučování. Vysílačka, telefonování a posílání zpráv jsou samozřejmostí. Poslech Apple Music a Apple Podcasů pak příjemně potěší, ať děláte cokoliv. S Apple Watch Series 4 a Series 3 zvládnete všechno – rovnou ze svého zápěstí.

Apple_Watch_hodinky_4

iPhone a Apple Watch = perfektní pár

Apple Watch a váš iPhone vytvoří skvělou dvojici. S příchozím hovorem či zprávou ucítíte jemné klepnutí. Na zprávy bez problému odpovíte hlasem a k těm nejdůležitějším aplikacím se dostanete během vteřiny. S Apple Watch budete mít přehled o všech důležitých událostech a potřebné věci vyřídíte pohodlně přímo ze zápěstí. Nic už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_3

Zprávy

Klepnutí vás upozorní na příchozí zprávu. Tu si přečtete pouhým zvednutím zápěstí a v případě potřeby okamžitě odpovíte. Třeba svým hlasem, bez nutnosti vyťukávat každé slovo.

Telefon

Volá nejlepší kamarád? Jedním stiskem mu to vezměte a domluvte si setkání! Shání vás šéf? Položte ruku na ciferník a hovor tak snadno odmítnete.

Kalendář

Sledujte nadcházející události přímo na hodinkách, bez nutnosti vytahovat iPhone. Žádná schůzka už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_6

Bleskurychlý výkon

Apple Watch s novým procesorem s vámi vždy udrží krok. Všechny oblíbené aplikace se otevírají okamžitě a jsou stále aktuální. Ať se chcete podívat na své aktivity, zkontrolovat kalendář nebo odpovědět na příchozí zprávu, vše bude fungovat okamžitě.

Apple_Watch_hodinky_6

 

Sledujte a sdílejte svou aktivitu

Mějte dokonalý přehled o tom, jak jste aktivní. Zkontrolujte kroužky Stání, Pohyb nebo Cvičení a získejte motivaci do dalšího pohybu díky upozornění na dlouhé sezení. Sledovat můžete počet nachozených kroků a spálených kalorií. Své denní aktivity sdílejte s přáteli a členy rodiny. Kdo z vás uzavře své kroužky jako první?

Apple_Watch_hodinky_7

Měřte si tréninky

Vyberte si z mnoha tréninků, jako je jízda na kole, běhání, jóga, cvičení na eliptickém trenažéru nebo plavání. Zadejte cíl a pusťte se do toho! Ať cvičíte jakkoliv, Apple Watch přesně změří váš pohyb a podá vám jasný přehled informací. Zvolit si můžete až pět ukazatelů, které chcete vidět současně, a označovat si i vybrané úseky. Pro milovníky běhání disponují Apple Watch pokročilejšími běžeckými funkcemi, jako je měření kadence nebo upozornění na tempo.

Apple_Watch_hodinky-8

 

Hlídejte si zdraví

Apple Watch získáte lepší obrázek o svém zdravotním stavu. Díky tomu, že je máte neustále u sebe, vám pomohou sledovat tepovou frekvenci, lépe zvládat každodenní stres a aplikace vytvořené přímo pro vaše aktivity poskytnou komplexní přehled. Svůj stav proto kdykoliv pohodlně zkontrolujete.

 

Voděodolné

Apple Watch Series 3 a Series 4 jsou voděodolné do 50 metrů, bazén ani moře tak nejsou překážkou. O reproduktor se bát nemusíte. Vyvinuli jsme takový, do kterého může natéct voda, kterou zvukové vibrace opět tlačí ven. Vaší oblíbené hudbě ani potápění už nic nezabrání.

Koupit_Apple_Watch_hodinky

 

Autor článku

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Jak zvládnout bezpečnostní hrozby ve Windows a na Androidu?

Jak zvládnout bezpečnostní hrozby ve Windows a na Androidu?

- Rádce

17. 1.S jakými druhy malwaru se můžete setkat na počítačích s Windows a zařízeních s Androidem a jak se proti škodlivému softwaru bránit...Celý článek

Exkluzivně: Philips OLED+984 nabízí kvalitu v každém detailu

Exkluzivně: Philips OLED+984 nabízí kvalitu v každém detailu

- Produkty

15. 1.Philips není na poli televizorů žádným nováčkem. Nepřekvapí proto, že přichází s další novinkou. OLED televizor řady 984...Celý článek

Recenze Rowenta Air Force Flex 760: Špička mezi tyčovými vysavači

Recenze Rowenta Air Force Flex 760: Špička mezi tyčovými vysavači

- Recenze

14. 1.Není to tak dávno, co jsme v naší recenzi pěli pochvalné ódy na tyčový vysavač Rowenta Air Force Flex RH9471WO. V těchto...Celý článek

Upozornění na podvodné zprávy

Upozornění na podvodné zprávy

- Služby

13. 1.Vážení zákazníci,<br/> chtěli bychom Vás upozornit na fiktivní soutěž o mobilní telefony. Neznámý subjekt zneužívá jméno České...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů