Proč si pořídit Apple Watch?

31. 5. 2019 - Michaela Kolková - Produkty
Zamilovali jste si svůj nový iPhone? Pořiďte si k němu ještě hodinky Apple Watch a využívejte všechny jeho funkce naplno.
 

Apple_Watch_hodinky

Nové. Pro vaše nové já

Chytré hodinky Apple Watch jsou vyvedené v novém designu, od základu vylepšené a s doposud největším displejem. Disponují vestavěným elektrickým snímačem tepové frekvence a novou korunkou Digital Crown s haptickou odezvou. Pro maximální komfort nabízí upozornění na nízký a vysoký tep, detekci pádu a tísňové volání. Novinkou jsou ciferníky s aplikací Dýchání, soutěže „jeden na jednoho“ a nově lze nastavit také program Jóga či Turistika.

Hodinky automaticky rozpoznají cvičení a nechybí jim pokročilejší běžecké funkce jako měření kadence nebo upozornění na tempo. Své aktivity můžete snadno sdílet s přáteli, plnit měsíční výzvy, sbírat odměny za úspěchy nebo si personalizovat koučování. Vysílačka, telefonování a posílání zpráv jsou samozřejmostí. Poslech Apple Music a Apple Podcasů pak příjemně potěší, ať děláte cokoliv. S Apple Watch Series 4 a Series 3 zvládnete všechno – rovnou ze svého zápěstí.

Apple_Watch_hodinky_4

iPhone a Apple Watch = perfektní pár

Apple Watch a váš iPhone vytvoří skvělou dvojici. S příchozím hovorem či zprávou ucítíte jemné klepnutí. Na zprávy bez problému odpovíte hlasem a k těm nejdůležitějším aplikacím se dostanete během vteřiny. S Apple Watch budete mít přehled o všech důležitých událostech a potřebné věci vyřídíte pohodlně přímo ze zápěstí. Nic už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_3

Zprávy

Klepnutí vás upozorní na příchozí zprávu. Tu si přečtete pouhým zvednutím zápěstí a v případě potřeby okamžitě odpovíte. Třeba svým hlasem, bez nutnosti vyťukávat každé slovo.

Telefon

Volá nejlepší kamarád? Jedním stiskem mu to vezměte a domluvte si setkání! Shání vás šéf? Položte ruku na ciferník a hovor tak snadno odmítnete.

Kalendář

Sledujte nadcházející události přímo na hodinkách, bez nutnosti vytahovat iPhone. Žádná schůzka už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_6

Bleskurychlý výkon

Apple Watch s novým procesorem s vámi vždy udrží krok. Všechny oblíbené aplikace se otevírají okamžitě a jsou stále aktuální. Ať se chcete podívat na své aktivity, zkontrolovat kalendář nebo odpovědět na příchozí zprávu, vše bude fungovat okamžitě.

Apple_Watch_hodinky_6

 

Sledujte a sdílejte svou aktivitu

Mějte dokonalý přehled o tom, jak jste aktivní. Zkontrolujte kroužky Stání, Pohyb nebo Cvičení a získejte motivaci do dalšího pohybu díky upozornění na dlouhé sezení. Sledovat můžete počet nachozených kroků a spálených kalorií. Své denní aktivity sdílejte s přáteli a členy rodiny. Kdo z vás uzavře své kroužky jako první?

Apple_Watch_hodinky_7

Měřte si tréninky

Vyberte si z mnoha tréninků, jako je jízda na kole, běhání, jóga, cvičení na eliptickém trenažéru nebo plavání. Zadejte cíl a pusťte se do toho! Ať cvičíte jakkoliv, Apple Watch přesně změří váš pohyb a podá vám jasný přehled informací. Zvolit si můžete až pět ukazatelů, které chcete vidět současně, a označovat si i vybrané úseky. Pro milovníky běhání disponují Apple Watch pokročilejšími běžeckými funkcemi, jako je měření kadence nebo upozornění na tempo.

Apple_Watch_hodinky-8

 

Hlídejte si zdraví

Apple Watch získáte lepší obrázek o svém zdravotním stavu. Díky tomu, že je máte neustále u sebe, vám pomohou sledovat tepovou frekvenci, lépe zvládat každodenní stres a aplikace vytvořené přímo pro vaše aktivity poskytnou komplexní přehled. Svůj stav proto kdykoliv pohodlně zkontrolujete.

 

Voděodolné

Apple Watch Series 3 a Series 4 jsou voděodolné do 50 metrů, bazén ani moře tak nejsou překážkou. O reproduktor se bát nemusíte. Vyvinuli jsme takový, do kterého může natéct voda, kterou zvukové vibrace opět tlačí ven. Vaší oblíbené hudbě ani potápění už nic nezabrání.

Koupit_Apple_Watch_hodinky

 

Autor článku

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Nikon Z 5: Fullframová bezzrcadlovka pro každého

Nikon Z 5: Fullframová bezzrcadlovka pro každého

- Produkty

22. 9.Bezzrcadlovky postupně ukrajují na trhu špičkových potoaparátů stale větší porci místa. Jejich stale rostoucí popularitu si dobře...Celý článek

Video: Fotoškola s Canonem - TOP foťáky pro rok 2020

Video: Fotoškola s Canonem - TOP foťáky pro rok 2020

- Rádce

21. 9.Canon patří mezi přední výrobce fotoaparátů. Jeho modely se těší oblibě jak mezi profesionály, tak i nadšenými amatéry. My jsme ve...Celý článek

PlayStation 5 vychází v listopadu! Předobjednejte si ho už teď

PlayStation 5 vychází v listopadu! Předobjednejte si ho už teď

- Produkty

18. 9.Je to venku! Už 19. listopadu vstoupí na český trh dlouho očekávaná herní konzole PlayStation 5. Předobjednat si ji však můžete už...Celý článek

Recenze Xiaomi Mi Band 5: Špičkový fitness náramek za lidovou cenu

Recenze Xiaomi Mi Band 5: Špičkový fitness náramek za lidovou cenu

- Recenze

17. 9.Otestovali jsme pro vás pátou generaci mimořádně oblíbeného fitness náramku Mi Band. Oproti „čtyřce“ je Xiaomi Mi Band...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů