basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Proč si pořídit Apple Watch?

31. 5. 2019 - Michaela Kolková - Produkty
Zamilovali jste si svůj nový iPhone? Pořiďte si k němu ještě hodinky Apple Watch a využívejte všechny jeho funkce naplno.
 

Apple_Watch_hodinky

Nové. Pro vaše nové já

Chytré hodinky Apple Watch jsou vyvedené v novém designu, od základu vylepšené a s doposud největším displejem. Disponují vestavěným elektrickým snímačem tepové frekvence a novou korunkou Digital Crown s haptickou odezvou. Pro maximální komfort nabízí upozornění na nízký a vysoký tep, detekci pádu a tísňové volání. Novinkou jsou ciferníky s aplikací Dýchání, soutěže „jeden na jednoho“ a nově lze nastavit také program Jóga či Turistika.

Hodinky automaticky rozpoznají cvičení a nechybí jim pokročilejší běžecké funkce jako měření kadence nebo upozornění na tempo. Své aktivity můžete snadno sdílet s přáteli, plnit měsíční výzvy, sbírat odměny za úspěchy nebo si personalizovat koučování. Vysílačka, telefonování a posílání zpráv jsou samozřejmostí. Poslech Apple Music a Apple Podcasů pak příjemně potěší, ať děláte cokoliv. S Apple Watch Series 4 a Series 3 zvládnete všechno – rovnou ze svého zápěstí.

Apple_Watch_hodinky_4

iPhone a Apple Watch = perfektní pár

Apple Watch a váš iPhone vytvoří skvělou dvojici. S příchozím hovorem či zprávou ucítíte jemné klepnutí. Na zprávy bez problému odpovíte hlasem a k těm nejdůležitějším aplikacím se dostanete během vteřiny. S Apple Watch budete mít přehled o všech důležitých událostech a potřebné věci vyřídíte pohodlně přímo ze zápěstí. Nic už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_3

Zprávy

Klepnutí vás upozorní na příchozí zprávu. Tu si přečtete pouhým zvednutím zápěstí a v případě potřeby okamžitě odpovíte. Třeba svým hlasem, bez nutnosti vyťukávat každé slovo.

Telefon

Volá nejlepší kamarád? Jedním stiskem mu to vezměte a domluvte si setkání! Shání vás šéf? Položte ruku na ciferník a hovor tak snadno odmítnete.

Kalendář

Sledujte nadcházející události přímo na hodinkách, bez nutnosti vytahovat iPhone. Žádná schůzka už vám neuteče.

 

Apple_Watch_hodinky_6

Bleskurychlý výkon

Apple Watch s novým procesorem s vámi vždy udrží krok. Všechny oblíbené aplikace se otevírají okamžitě a jsou stále aktuální. Ať se chcete podívat na své aktivity, zkontrolovat kalendář nebo odpovědět na příchozí zprávu, vše bude fungovat okamžitě.

Apple_Watch_hodinky_6

 

Sledujte a sdílejte svou aktivitu

Mějte dokonalý přehled o tom, jak jste aktivní. Zkontrolujte kroužky Stání, Pohyb nebo Cvičení a získejte motivaci do dalšího pohybu díky upozornění na dlouhé sezení. Sledovat můžete počet nachozených kroků a spálených kalorií. Své denní aktivity sdílejte s přáteli a členy rodiny. Kdo z vás uzavře své kroužky jako první?

Apple_Watch_hodinky_7

Měřte si tréninky

Vyberte si z mnoha tréninků, jako je jízda na kole, běhání, jóga, cvičení na eliptickém trenažéru nebo plavání. Zadejte cíl a pusťte se do toho! Ať cvičíte jakkoliv, Apple Watch přesně změří váš pohyb a podá vám jasný přehled informací. Zvolit si můžete až pět ukazatelů, které chcete vidět současně, a označovat si i vybrané úseky. Pro milovníky běhání disponují Apple Watch pokročilejšími běžeckými funkcemi, jako je měření kadence nebo upozornění na tempo.

Apple_Watch_hodinky-8

 

Hlídejte si zdraví

Apple Watch získáte lepší obrázek o svém zdravotním stavu. Díky tomu, že je máte neustále u sebe, vám pomohou sledovat tepovou frekvenci, lépe zvládat každodenní stres a aplikace vytvořené přímo pro vaše aktivity poskytnou komplexní přehled. Svůj stav proto kdykoliv pohodlně zkontrolujete.

 

Voděodolné

Apple Watch Series 3 a Series 4 jsou voděodolné do 50 metrů, bazén ani moře tak nejsou překážkou. O reproduktor se bát nemusíte. Vyvinuli jsme takový, do kterého může natéct voda, kterou zvukové vibrace opět tlačí ven. Vaší oblíbené hudbě ani potápění už nic nezabrání.

Koupit_Apple_Watch_hodinky

 

Autor článku

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Recenze TCL 10Pro: Displej jako z televize

Recenze TCL 10Pro: Displej jako z televize

- Recenze

14. 7.Znáte společnost TCL jen jako výrobce chytrých televizí? Omyl! TCL je také tradičním výrobcem smartphonů, ačkoliv je dosud vyráběl...Celý článek

Už žádné velké částky za nové elektro! Rozdělte si platbu do 24 nízkých splátek

Už žádné velké částky za nové elektro! Rozdělte si platbu do 24 nízkých splátek

- Služby

13. 7.Vypekla vás vaše stará trouba? Nebo vám ze dne na den vypověděl službu milovaný smartphone? Jestli potřebujete nové elektro hned,...Celý článek

Prémiová DATART doprava je teď pro vybrané TV zdarma

Prémiová DATART doprava je teď pro vybrané TV zdarma

- Služby

13. 7.Novou televizi už nemusíte složitě tahat domů sami. Lámat hlavu si nemusíte ani s její instalací. Všechno za vás totiž vyřeší...Celý článek

Recenze: S klimatizací Electrolux ChillFlex Pro se horka bát nemusíte

Recenze: S klimatizací Electrolux ChillFlex Pro se horka bát nemusíte

- Recenze

10. 7.Zatočte s vedrem. Otestovali jsme mobilní klimatizaci Electrolux EXP34U338HW „ChillFlex Pro“, která ochladí i velké...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů