×
Kód: PHI8718696125946 ID: 1664704

Nástěnné svítidlo Philips Macaw, LED, senzor pohybu (8718696125946) černé

Nástěnné svítidlo Philips myGarden Macaw se pyšní dokonalým tvarem kostky. Díky svému vzhledu dodá moderní styl vaší zahradní zdi. Senzor pohybu a vysoce kvalitní světlo, vycházející z velkého...

1 299 Kč
můžete mít již 28.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 249 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 300 Kč

Popis produktu

Nástěnné svítidlo Philips myGarden Macaw se pyšní dokonalým tvarem kostky. Díky svému vzhledu dodá moderní styl vaší zahradní zdi. Senzor pohybu a vysoce kvalitní světlo, vycházející z velkého okénka, zaplaví prostor bílým světlem tam, kde je třeba. Vysoce kvalitní světlo LED Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova. Teplé bílé světlo Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru. Šetřící energii Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí. IP44 – odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí. Včetně senzoru pohybu pro pohodlí a bezpečí Se světlem získáte i senzor pohybu, který vám rozsvítí světlo na uvítanou při cestě domů nebo upozorní, když jde někdo k vám. Jakmile senzor zjistí pohyb, světlo se automaticky zapne.

Nástěnné svítidlo Philips myGarden Macaw se pyšní dokonalým tvarem kostky. Díky svému vzhledu dodá moderní styl vaší zahradní zdi. Senzor pohybu a vysoce kvalitní světlo, vycházející z velkého okénka, zaplaví prostor bílým světlem tam, kde je třeba.

Vysoce kvalitní světlo LED
Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

Teplé bílé světlo
Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

Šetřící energii
Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

IP44 – odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí.

Včetně senzoru pohybu pro pohodlí a bezpečí
Se světlem získáte i senzor pohybu, který vám rozsvítí světlo na uvítanou při cestě domů nebo upozorní, když jde někdo k vám. Jakmile senzor zjistí pohyb, světlo se automaticky zapne.
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (449.6 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696125946
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál plast
Barva černá
Vlastnosti pohybový senzor
Výkon v lumenech 320 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla teplá bílá
Barevná teplota 2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021 E
Tvar obdélníkový
Šířka 12.7 cm
Výška 13.7 cm
Hloubka 9.1 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.3 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 9.8 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips Macaw, LED, senzor pohybu (8718696125946) černé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696125946
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál plast
Barva černá
Vlastnosti pohybový senzor
Výkon v lumenech
320 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla
teplá bílá
Barevná teplota
2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021
E
Tvar obdélníkový
Šířka 12.7 cm
Výška 13.7 cm
Hloubka 9.1 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 13.3 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 9.8 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (449.6 kB)