×
Kód: PHI8718696158876 ID: 1664656

Nástěnné svítidlo Philips Bustan, LED, teplá blá - antracitové (8718696158876)

Nádherný design ve tvaru L. Toto minimalistické nástěnné svítidlo Philips Bustan z exkluzivního tlakově litého hliníku v antracitově šedé barvě ozáří stěnu rozptýleným teple bílým světlem...

2 109 Kč
můžete mít již 29.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 349 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 422 Kč

Popis produktu

Nádherný design ve tvaru L. Toto minimalistické nástěnné svítidlo Philips Bustan z exkluzivního tlakově litého hliníku v antracitově šedé barvě ozáří stěnu rozptýleným teple bílým světlem LED. Šetřící energii Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí. Odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití. Snadná instalace Instalace svítidla může být někdy obtížná, ale u tohoto venkovního svítidla Philips si můžete být jisti, že právě tento postup byl maximálně zjednodušen a usnadněn. Výrobek se dodává s klíčem určeným pro použití při instalaci. Dlouhá životnost až 30 let Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 30 000 hodin (což se rovná 30 letům, vycházíme-li z průměrného používání tři hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti. Kompatibilní s nástěnnými stmívači Jas tohoto svítidla Philips můžete nastavit nástěnným stmívačem (není součástí balení) – můžete tak navodit atmosféru v místnosti, zvýraznit nějaký prvek a tak podobně. Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů. Vysoce kvalitní světlo LED Technologie diody LED v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

Nádherný design ve tvaru L. Toto minimalistické nástěnné svítidlo Philips Bustan z exkluzivního tlakově litého hliníku v antracitově šedé barvě ozáří stěnu rozptýleným teple bílým světlem LED.

Šetřící energii
Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

Snadná instalace
Instalace svítidla může být někdy obtížná, ale u tohoto venkovního svítidla Philips si můžete být jisti, že právě tento postup byl maximálně zjednodušen a usnadněn. Výrobek se dodává s klíčem určeným pro použití při instalaci.

Dlouhá životnost až 30 let
Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 30 000 hodin (což se rovná 30 letům, vycházíme-li z průměrného používání tři hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Kompatibilní s nástěnnými stmívači
Jas tohoto svítidla Philips můžete nastavit nástěnným stmívačem (není součástí balení) – můžete tak navodit atmosféru v místnosti, zvýraznit nějaký prvek a tak podobně.

Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály
Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

Vysoce kvalitní světlo LED
Technologie diody LED v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (440.37 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696158876
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva antracit
Vlastnosti stmívání
Výkon v lumenech 1000 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla teplá bílá
Barevná teplota 2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021 F
Šířka 22 cm
Výška 9.2 cm
Hloubka 7.8 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.9 cm
Výška výrobku 22.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.8 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 22.9 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips Bustan, LED, teplá blá - antracitové (8718696158876)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696158876
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva antracit
Vlastnosti stmívání
Výkon v lumenech
1000 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla
teplá bílá
Barevná teplota
2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021
F
Šířka 22 cm
Výška 9.2 cm
Hloubka 7.8 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 9.9 cm
Výška výrobku 22.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Šířka výrobku 10.8 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 22.9 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (440.37 kB)