×
Kód: WHIWSFO3O34PFX ID: 1563277

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X nerez

4.8 (174)
DÁREK po registraci

volně stojící myčka na nádobí • 10 sad nádobí • šířka 45 cm • energetická třída D • 8 programů • Natural Dry Systém • funkce Power Clean • ukazatel nedostatku soli a leštidla • spotřeba vody 9 litrů...

12 490 Kč
u vás již 04.10.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

volně stojící myčka na nádobí • 10 sad nádobí • šířka 45 cm • energetická třída D • 8 programů • Natural Dry Systém • funkce Power Clean • ukazatel nedostatku soli a leštidla • spotřeba vody 9 litrů na 1 cyklus • hlučnost 44 dB • odložený start

Myčka nádobíWhirlpool WSFO 3034 PF X, nerez


Myčka nádobí je neocenitelný pomocník v každé domácnosti. Šetří nejen čas, energii a spotřebu vody, ale v neposlední řadě také vaše ruce. Tento model volně stojícího spotřebiče pojme až 10 jídelních sad nádobí a vy máte na výběr ze 7 programů. Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF X patří do vysoce úsporné energetické třídy Da jedná se o moderní spotřebič s digitálním displejem a velmi přehledným ovládáním. Na přitažlivosti této myčce přidává také její elegantní vzhled v nerezovém provedení, který se hodí do každé kuchyně.


Funkční výbava


Myčka si vás získá zejména bohatou funkční výbavou. Samozřejmostí je praktický časovač odloženého startu, s jehož pomocí můžete spustit mytí nádobí až o 24 hodin později. Zapomenout určitě nesmíme ani na technologii sušení Natural Dry, díky níž dojde k rychlému dosušení nádobí přirozenou cirkulací vzduchu. Můžete si také nastavit typ používaného čisticího prostředku nebo mýt malé množství nádobí pouze v horním nebo dolním koši. Systém Aqua Stop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabrání jakémukoliv úniku vody z myčky nebo přívodní hadice, jelikož vypne chod myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil, pokud by hrozil únik vody. Třešničkou na dortu je pak automatické otevření dveří po skončení mycího programu a poklesu teploty vzduchu v myčce pod 40 °C. 


Senzorový program


Senzorový program monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho upravuje průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Myčka nádobí tak šetří nejen váš čas, ale také rodinný rozpočet 

 


5letá záruka


Po registraci se na spotřebič vztahuje záruka 5 let na vypouštěcí čerpadlo motoru.


 


 
 


Klíčové vlastnosti:


  • Technologie 6. smysl: myčka zjistí senzory úroveň znečištění a odpovídajícím způsobem nastaví teplotu, dobu i výkon mytí
  • Invertorový motor: nižší hlučnost a úroveň vibrací, větší úspora elektrické energie.
  • Funkce PowerClean Pro: inteligentní senzory vyhodnotí stupeň znečištění nádobí a automaticky podle toho uzpůsobí tlak vody
  • Funkce Multizone: mytí nádobí v horní či spodní části myčky
  • Příborová zásuvka: speciální koš na příbory a drobné kuchyňské příslušenství.
  • Systém NaturalDry: pro přirozené schnutí nádobí
  • Antibakteriální oplachování: dodatečné oplachování k odstranění bakterií.
  • Program Samočištění: pro hygienickou čistotu spotřebiče

 


Se systémem Aquastop zaniká riziko vyplavení kuchyně.

 


Technologie 6. smysl


Při žádném mytí již nemusíte řešit, jaký program máte zvolit, abyste dosáhli maximální čistoty veškerého nádobí. S funkcí 6. smysl si sama myčka podle míry znečištění a množství náplně upraví teplotu, čas a intenzitu mycího cyklu. Vždy se dočkáte perfektních výsledků a dokonale čistého a usušeného nádobí.


 Multizone


Nečekejte, než se myčka naplní. Díky funkci Multizone máte možnost zvolit mytí pouze horního nebo dolního koše. Díky tomu ušetříte čas, energii a zajistíte si vždy dostatek čistého nádobí pro každodenní používání. 


 PowerClean Pro


Skvrny se stanou minulostí. S funkcí PowerClean Pro myčka vypustí z trysek přesně řízený proud vody. Ten je namířený přímo na velké znečištěné nádobí, např. hrnce, pánve nebo zapékací misky. Dokonce ani připečené usazeniny jídel na nádobí po zásahu Powerclean Pro nezbydou.  


 Třetí koš


Získejte další cenný prostor navíc a využijte interiér spotřebiče na maximum. Do myčky lze přidat dodatečný třetí koš, který je určený pro drobné nádobí a příbory. Budete je tak mít oddělené od hrnců, talířů a skleniček, aby nedošlo k jejich poškrábání např. při pohybu nožů v myčce. 


 Odložený start


Ačkoliv přístroj pracuje velmi tiše, přece jen o jeho chodu víte. Nenechte se rušit ani trošku a zvolte funkci odloženého startu. Díky němu můžete nastavit spuštění mycího cyklu na dobu, když jste v práci nebo venku. Jakmile se vrátíte domů, nádobí již bude čisté, abyste ho ihned mohli schovat. 


 Aquastop


Provoz bez dozoru nepředstavuje žádný problém. Ochranný systém AquaStop hlídá myčku jako ostříž. Při náhlém výpadku elektrického proudu nebo poruše zařízení automaticky vypne přívod vody do interiéru myčky, aby nehrozilo vyplavení místnosti. 


 Invertor motor


Srdcem spotřebiče je jeho invertorový motor. Nejnovější pokročilé technologie efektivně snižují úroveň vibrací a hlučnosti, takže přístroj pracuje tiše, spolehlivě a s maximální energetickou úsporou. 


 Dodatečný vrchní koš


Každý centimetr navíc se hodí. Naplňte myčku na maximum pomocí dodatečného vrchního koše. Ten interiér ještě lépe rozčlení, abyste mohli křehké a méně špinavé nádobí oddělit od robustních připečených hrnců a špinavých talířů. 


 Folt-down ve spodním koši


Získejte ještě více místa pro velké kousky nádobí. Spodní koš je vybavený Folt-down částmi. Ty se dají flexibilně složit, abyste získali rovnou plochu, pokud nepotřebujete tolik držáků talířů.  


 Antibakteriální oplach


V závěrečné fázi mytí lze jedním dotykem aktivovat antibakteriální oplach. Ten efektivně odstraní z nádobí i poslední zbytky bakterií, a to bez nutnosti použití dezinfekčních prostředků. Tento oplach je vhodný dokonce i pro velmi špinavé a mastné nádobí. 


 Sušení NaturalDry


Systém sušení NaturalDry používá vzduch k místnosti. Po skončení mytí se dvířka automaticky pootevřou, aby se dovnitř dostal čerstvý vzduch. Ten se smíchá s horkou párou uvnitř spotřebiče a dokonale pomůže usušit veškeré nádobí v myčce.   


 


Self Clean


Program Self Clean se postará o pravidelnou údržbu interiéru myčky. Oplachuje ji vodou s teplotou 65 °C, která dokáže odstranit nashromážděné nečistoty, pachy i plísně, které by mohly mít negativní vliv na kvalitu umývání nádobí.

Dokumentace k tomuto produktu
WHIWSFO3O34PFX_návod, příručka Stáhnout / (7.06 MB)
WHIWSFO3O34PFX_informační list CZ Stáhnout / (42.35 kB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Umístění pod pracovní desku Ano
Počet sad nádobí
Kapacita myčky 10 souprav
Spotřeba
Energetická třída 2021 D
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 9 l
Odhadované náklady mytí za 1 rok 882 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let 4410 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let 8820 Kč
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti 1.13
Index sušicí schopnosti 1.07
Počet teplot 3
Doba trvání EKO programu 3:40 hod.
Programy/funkce
Počet programů 8
Příborová zásuvka Ano
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, zvukový signál ukončení programu, ukazatel zbytkového času
Speciální programy 6. smysl; úsporný; intenzivní; křišťál
AquaStop Ano
Automatické otevírání dveří Ano
Systém automatického dávkování Ne
Zeolith Ne
Smart funkce Ne
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Whirlpool 5 let záruka
Šířka myčky 45 cm
Výška myčky 85 cm
Hloubka myčky 59 cm
Barva myčky nerez, Inoxlook
Hlučnost při mytí 44 dB
Třída hlučnosti B
Displej Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značky Whirlpool
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 39.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 41.5 kg

Uživatelské recenze - Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(95%)

Hodnotilo 174 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Dagmar
27.09.2022 - 12:04
100 %

Velmi tichý provoz, jsem maximálně spokojená.

Celková spokojenost
Marta
27.09.2022 - 12:04
100 %

Zatial velka spokojnost

Celková spokojenost
Renata
24.09.2022 - 10:37
80 %

S myčkou jsem moc spokojená. má velice tichý chod a po ukončení programu se automaticky otevřou dvířka, tak často ani nepostřehnu, že je už program ukončný. Jenom se mi zdá, že jak je nad horním košem přihrádka na příbory, tak se tam nevejde tolik nádobí jako u jiného typu, ale už jsem si zvykla.

Celková spokojenost
Boris
22.09.2022 - 13:09
100 %

Veľmi som spokojný

Celková spokojenost
Igor
21.09.2022 - 14:36
100 %

Tento výrobok je taky tichý,ze niekedy zvazujem ci je vôbec zapnutý,umývanie riadu 100% a samootvaranie dvierok po umytí riadu je už len čerešnička na torte.

Celková spokojenost
Pavel
20.09.2022 - 13:35
80 %

Vše funguje...bez problémů

Celková spokojenost
Květoslava
20.09.2022 - 13:35
80 %

Myčka,kterou jsem zakoupila není nejlepší-měla jsem 24roků Mielle,ta byla po všech stránkách nej-nejlepší.Umyla vše bez jakychkoliv nedodělků! Tato horní díl špatně meje! Ještě hůře špatně suší.Teď už je pozdě na lepší výběr. Musím si zvyknout! V.

Celková spokojenost
Lenka
20.09.2022 - 13:35
80 %

Spokojenost, myčka je neuvěřitelně tichá, myje dobře, jen mě nebaví rovnat příbory do horního šuplíku. Možná by mohl výrobce dodávat ještě košíček na příbory, protože některé zvláštní tvary příborů tam prostě nesedí.

Celková spokojenost
Jana
08.09.2022 - 11:32
100 %

Velmi tichý chod. Naprostá spokojenost. Perfektní výsledek umytí

Celková spokojenost
Andrea
02.09.2022 - 19:03
100 %

Mycka myje i na rychly program (6) na cca 45 min a nadobi je perfektne vysusene a vylestene. Je ticha. Vrele doporucuji

Celková spokojenost
Petr
31.08.2022 - 13:41
100 %

Myje výborně a je tichá

Celková spokojenost
Barbora
31.08.2022 - 13:41
100 %

zatim vse ok, vleze se hodne nadobi, neni nijak hlucna

Celková spokojenost
Dagmar
27.08.2022 - 12:02
100 %

Jsme moc spokojeni.
Výrobek je špičkový.
Děkuji.
D.B.

Celková spokojenost
Radovan
27.08.2022 - 12:02
100 %

S produktem jsme spokojeni velmi.

Celková spokojenost
Simona
16.08.2022 - 19:09
100 %

Uplna spokojnost

Celková spokojenost
Věra
05.08.2022 - 05:22
100 %

Všechno proběhlo v pořádku, řidič i závozník byli příjemní a ochotní.Myčka myje nádobí na 1⭐⭐⭐⭐

Celková spokojenost
Oldřich
28.07.2022 - 12:54
100 %

Po měsíci užívání spokojenost, hlavně jak tiše myje, téměř není slyšet. Dále bych pozitivně ohodnotil šestý smysl, který si sám navolí délku mytí a spotřebu podle množství a ušpinění nádobí. Malinko mi chybí v koši držáky na sklenice na víno.

Celková spokojenost
Dagmar
28.07.2022 - 12:54
100 %

Velmi jsem spokojená.

Celková spokojenost
Ludmila
23.07.2022 - 10:28
100 %

Spokojenost.

Celková spokojenost
Ivan
23.07.2022 - 10:28
80 %

Spokojenost. Rychlé a ochotné předání.

Celková spokojenost
Marek
21.07.2022 - 11:40
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Andrea
20.07.2022 - 16:22
100 %

rychle dodanie, podla specifikacii v ponuke

Celková spokojenost
Andrej
20.07.2022 - 16:22
100 %

Na 100% spokojný

Celková spokojenost
Ivona
19.07.2022 - 11:42
100 %

jsem velice spokojená,myčka je tichá a dobře umývá

Celková spokojenost
Petra
12.07.2022 - 15:27
80 %

Používám krátce. Zatím jsem spokojená.

Celková spokojenost
Jaroslava
08.07.2022 - 11:30
100 %

Zatím funguje v pořádku, je tichá, zatím není co vytknout

Celková spokojenost
Martin
02.07.2022 - 10:10
100 %

Zatím jí mám krátce, ale je tichá a nádobí je opravdu čisté s porovnáním předešlých dvou myček jiných značek.

Celková spokojenost
Pavla
02.07.2022 - 10:10
100 %

S myčkou jsme velice spokojeni .Tichá ,velmi dobře myje a třešnička na dortu je horní výsuvný box na příbory .Myčku doporučuji Všem co mají stísněný prostor.

Celková spokojenost
Monika
25.06.2022 - 11:16
100 %

Velká spokojenost,pěkně myje a není skoro slyšet,doporučuji

Celková spokojenost
Renata
10.06.2022 - 09:32
100 %

Velká spokojenost

Celková spokojenost
Blanka
31.05.2022 - 08:41
100 %

Myčka je nejen pěkná, ale hlavně dokáže skvěle umýt nádobí. Suší také dobře. To automatické otevírání je taková třešnička na dortu.
Využíváme jen 3 programy, ostatní nepotřebujeme. Hlučná není, naopak.
A pro 2 lidi je plně dostačující.
Takže vše Ok a DOPORUČUJI.

Celková spokojenost
Rudolf
31.05.2022 - 08:41
100 %

Super stroj dokazala umyť jánsku misu ktorá bola zajdená už tak že bola skoro celá hnedá...vyčistilo ju do krištalova na eco programe.

Celková spokojenost
Jakub
13.05.2022 - 07:36
100 %

Dělá to co má, takže OK

Celková spokojenost
Pavel
12.05.2022 - 08:38
100 %

Velice spokojen a výrobek doporučuji

Celková spokojenost
Anna
29.04.2022 - 07:47
100 %

Som veľmi spokojná.

Celková spokojenost
Alfréd
09.04.2022 - 07:34
100 %

Umývačka je tichá, umýva perfektne, oceňujem variabilitu vnútorného priestoru a ponuku programov. Celková spokojnosť

Celková spokojenost
Pavel
05.04.2022 - 07:03
100 %

Je to již 3.myčka co máme takže oceňuji spec.trysky na připečené jídlo a také automatické otevření po dokončení.

Celková spokojenost
Lucie
23.03.2022 - 07:24
100 %

Jsem moc spokojená

Celková spokojenost
Diana
16.03.2022 - 07:40
80 %

Vrchní přihrádku na příbory neumyje dokonale, jinak vše na jedničku

Celková spokojenost
Milan
15.03.2022 - 07:26
80 %

spokojenost

Celková spokojenost
Jarmila
03.03.2022 - 08:15
100 %

Velmi spokojená

Celková spokojenost
Petr
02.03.2022 - 08:20
100 %

Velmi tichá a pěkný design.

Celková spokojenost
Jiří
27.02.2022 - 05:53
100 %

Není co vytknout....je tichá a dobře meje....

Celková spokojenost
Marie
14.02.2022 - 04:54
80 %

Mám jí krátce a zatím jsem spokojená

Celková spokojenost
Jirí
13.02.2022 - 07:04
100 %

Naprostá spokolenost

Celková spokojenost
Hana
13.02.2022 - 07:04
80 %

S mytím jsem spokojená, ale pro mě má myčka dost krátký přívodní kabel se zástrčkou. Kabel vystupuje z myčky zcela u země a pak je nad myčkou asi jen 35 cm. Mám zásuvky pod horní skřínkou kuchyňské linky, kam mi kabel už nedosáhne. Jinak jsem s myčkou spokojená.

Celková spokojenost
Lenka
10.02.2022 - 06:50
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Jiří
10.02.2022 - 06:50
100 %

Myčka opravdu velmi kvalitně myje a je velmi tichá. ECO program trvá přes tři hodiny, ale výsledek stojí za to.

Celková spokojenost
Hana
02.02.2022 - 05:15
100 %

tichá, som s ňou veľmi spokojná

Celková spokojenost
Lubomír
28.01.2022 - 05:41
60 %

kvalita mytí nás trochu zklamala

Celková spokojenost
Zbyněk
24.01.2022 - 04:44
100 %

Tichá myčka, ani nevíme že je zapnutá ✌?

Celková spokojenost
Mira
07.12.2021 - 06:46
100 %

Příjemná obsluha

Celková spokojenost
Jan
06.12.2021 - 04:48
100 %

Standardní myčka. Plusová funkce automatického otvírání dvířek po umytí nádobí.

Celková spokojenost
Milan
28.11.2021 - 05:31
100 %

Prostorná myčka s horním košem na příbory, fce 6 smysl a jednoduché ovládání

Celková spokojenost
Martin
24.11.2021 - 06:08
100 %

tichá, naprosto dokonalé mytí

Celková spokojenost
Jozef
19.11.2021 - 05:29
100 %

je nehlučná, zatiaľ OK

Celková spokojenost
Rostislav
15.11.2021 - 06:36
100 %

Skvely vyrobek, funguje vyborne

Celková spokojenost
Miroslav
13.11.2021 - 07:38
80 %

Som spokojná

Celková spokojenost
Mário
10.11.2021 - 08:51
100 %

super

Celková spokojenost
Miroslav
04.11.2021 - 08:40
80 %

mička je dobrá

Celková spokojenost
Bronislava
27.10.2021 - 07:11
100 %

Riad po umyti fakt cisty aj pri vacsom znecisteni,ticha,vyborna funkcia na dosusenie,jednoduche ovladanie,v neposlednom rade pekny dizajn

Celková spokojenost
Ivana
12.09.2021 - 06:16
100 %

Myčka je vzhledově pěkná a má velice tichý chod.

Celková spokojenost
Zuzana
28.08.2021 - 06:15
80 %

Prijemny pristup, pri instalacii vsak volali hned pred pruchidom hoci dohoda bola hodinu pred.. inak bolo vsetko v poriadku..

Celková spokojenost
Helena
16.08.2021 - 07:13
100 %

Bol som spokojny s poradenstvom predajcu a flexibilitou dovozu

Celková spokojenost
Karel
15.08.2021 - 06:24
100 %

velka spokojenost

Celková spokojenost
Jiří
12.08.2021 - 06:14
100 %

tichá a prostorná

Celková spokojenost
Iveta
10.08.2021 - 06:22
100 %

Otevšení dviřek

Celková spokojenost
Roman
07.08.2021 - 06:15
80 %

Naprostá spokojenost, myčka plně splnuje moje požadavky.

Celková spokojenost
Martin
01.08.2021 - 06:35
80 %

Spokojený

Celková spokojenost
Jana
28.07.2021 - 06:17
80 %

Kvalitní, tichá myčka. Občas vyndavame rozbitou skleničku. Na příčinu jsme nepřišli.

Celková spokojenost
Jitka
27.07.2021 - 07:13
100 %

Nedostatky nevím. Jsem spokojen

Celková spokojenost
Blanka
27.07.2021 - 07:13
100 %

vše ok

Celková spokojenost
Michael
25.07.2021 - 06:46
100 %

Myje

Celková spokojenost
Kamila
23.07.2021 - 07:16
100 %

Myčka je velmi tichá, což je fajn. Variabilita vnitřního prostoru umožňuje mýt nádobí i větších rozměrů . Nedostatek jsem ještě žádný neobjevila.Design-soliter kuchyně.

Celková spokojenost
Anna
23.07.2021 - 07:16
100 %

Hodně kvalitní myčka za výhodnou cenu.

Celková spokojenost
Iveta
22.07.2021 - 08:15
100 %

Myčka je tichá, šuplík na příbory šetří místo , otevře se po ukončení programu, pěkný design, intuitivní ovládání

Celková spokojenost
Oliver
22.07.2021 - 08:15
100 %

Funguje bezchybne.

Celková spokojenost
Miloš
21.07.2021 - 07:22
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Zuzana
28.06.2021 - 06:34
100 %

Ohromně tichá myčka.Jen vzadu ten boční střik-měli jsme větší očekávání,že lépe umyje-obzvlášť schválně jsme si stříkání navíc pořídili kvůli pánvičkám,ale nefunguje to dobře.I tak jsme ale spokojeni.

Celková spokojenost
Romana
28.06.2021 - 06:34
100 %

Jednoduché vládání.

Celková spokojenost
Daniel
26.06.2021 - 05:46
100 %

Skvela myčka, kvalitní a krásně meje! Doporučuji!

Celková spokojenost
Zuzana
25.06.2021 - 06:48
100 %

tichý chod, myje dobře

Celková spokojenost
Veronika
24.06.2021 - 06:44
100 %

ideální na chalupu

Celková spokojenost
Dagmar
24.06.2021 - 06:44
100 %

Myčka je úžasná...doporučuji

Celková spokojenost
Petr
21.06.2021 - 06:10
100 %

Myčka je velice tichá, neruší ikdyž jí máme jen pár metrů od televize. Myje spolehlivě, pokud je potřeba tak i rychle a všechny programy najdou své praktické využití. Potěší variabilní uspořádání košů se sklopnými držáky talířů. Má hezčí design než podobná konkurence. Reálná šířka myčky je o pár mm menší než udávaná, což nám ale přišlo vhod.

Celková spokojenost
Hana
21.06.2021 - 06:10
80 %

výhodou je tichý provoz, horní šuplík na příbory, nevýhodou - dolní koš není dobrý na hluboké talíře, musí se dávat ob jedno

Celková spokojenost
Emilie
15.06.2021 - 05:52
60 %

Dlouhá čekací doba

Celková spokojenost
Jana
04.06.2021 - 06:13
100 %

+ ticha, + vrchny kosik na pribor, + otvorenie dvierok pri dosusovani, + specialny oplach plechov, ci pekacov, + 6.zmysel

Celková spokojenost
Maria
05.05.2021 - 11:10
100 %

Žiadne super

Celková spokojenost
Iveta
30.04.2021 - 08:55
100 %

Super...jsem velice spokojená.

Celková spokojenost
Ivana
27.04.2021 - 10:53
100 %

Je super

Celková spokojenost
Milada
09.04.2021 - 11:12
100 %

výhodou je třetí koš na příbory, je skladná, pojme více nádobí, jednoduchá obsluha, s myčkou jsem spokojená

Celková spokojenost
Eva
09.04.2021 - 11:12
100 %

Hezký vzhled, moderní a vhodna do malých prostorů, velký vnitřní obsah.

Celková spokojenost
Ladislav
04.04.2021 - 11:11
100 %

nelze zatím zapojit potřrbuji makoupit ruzné komponenty ale všude je zákaz prodeje

Celková spokojenost
Ivana
25.03.2021 - 10:56
100 %

Myčka je velmi tichá, dobrý prostor na nádobí, funguje perfektně

Celková spokojenost
Stanislava
25.03.2021 - 10:56
100 %

Je tichá, a vykoná.

Celková spokojenost
Dalibor
19.03.2021 - 13:52
80 %

Myčká je tichoučká, téměř není slyšet, že myje. Na druhou stranu při automatickém otvírání dveří po dokončení mytí je hlučné.

Celková spokojenost

Příslušenství

FeelEco 450 ml
FeelEco 450 ml
99 Kč
Jolly 2008/n
Jolly 2008/n
69 Kč
FeelEco 860 g
FeelEco 860 g
219 Kč
Jolly 5001 - 1,5 m
Jolly 5001 - 1,5 m
119 Kč
Jolly 5011
Jolly 5011
99 Kč
FeelEco 1 kg
FeelEco 1 kg
79 Kč
Jolly 5002 - 2,0 m
Jolly 5002 - 2,0 m
139 Kč
Finish 1,5 kg
Finish 1,5 kg
69 Kč
Jolly 5004 - 3,5 m
Jolly 5004 - 3,5 m
169 Kč
Jolly 5006 - 5,0 m
Jolly 5006 - 5,0 m
199 Kč
Jolly 5003 - 2,5 m
Jolly 5003 - 2,5 m
149 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Dagmar
27.09.2022 - 12:04
100 %

Velmi tichý provoz, jsem maximálně spokojená.

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ volně stojící
Umístění pod pracovní desku Ano
Kapacita myčky
10 souprav
Energetická třída 2021
D
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
9 l
Odhadované náklady mytí za 1 rok 882 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let 4410 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let 8820 Kč
Index čisticí schopnosti
1.13
Index sušicí schopnosti
1.07
Počet teplot 3
Doba trvání EKO programu 3:40 hod.
Počet programů 8
Příborová zásuvka Ano
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, zvukový signál ukončení programu, ukazatel zbytkového času
Speciální programy
6. smysl; úsporný; intenzivní; křišťál
AquaStop
Ano
Automatické otevírání dveří Ano
Systém automatického dávkování
Ne
Zeolith Ne
Smart funkce
Ne
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Whirlpool 5 let záruka
Šířka myčky 45 cm
Výška myčky 85 cm
Hloubka myčky 59 cm
Barva myčky nerez, Inoxlook
Hlučnost při mytí
44 dB
Třída hlučnosti B
Displej
Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značky Whirlpool
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 39.5 kg
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 41.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
WHIWSFO3O34PFX_návod, příručka Stáhnout / (7.06 MB)
WHIWSFO3O34PFX_informační list CZ Stáhnout / (42.35 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 3 622 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 748 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 374 Kč