×

Whirlpool

Více než 100 let tradice se projevit musí. Proto je Whirlpool mistrem inovací domácích spotřebičů. Ideálním příkladem je řešení 6. smysl, zaměřené na snižování vaší námahy a nákladů. U chladniček se stará o dlouhodobé uchování čerstvosti potravin, v pračkách šetří vodu, ve sporácích zajišťuje, abyste měli ideální podmínky pro mírný var, grilování i smažení. Whirlpool moc dobře ví, že máte jen dvě ruce a chytrá ergonomie vám je nechá volné k dispozici.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 08.12.
13 999 Kč
u vás již 07.12.
10 490 Kč
u vás již 08.12.
8 990 Kč
u vás již 08.12.
14 990 Kč
u vás již 07.12.
10 999 Kč
u vás již 07.12.
2 145 Kč
u vás již 08.12.
14 990 Kč
u vás již 08.12.
14 499 Kč
u vás již 08.12.
12 490 Kč
u vás již 07.12.
14 990 Kč

S Whirlpool poznáte rozdíl. Je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool. Ve všech ohledech dokonalé.

Vaření s Whirlpool je radost

Objevte řadu indukčních a plynových varných desek, díky kterým bude vaření ještě jednodušší. Inteligentní technologie 6. SMYSL myslí za vás a nabídne vám automatické funkce, jež zajistí precizní přípravu jakéhokoliv jídla.

Skvělým pomocníkem vám bude také klasická pečicí či parní trouba Whirlpool. Chlubí se jedinečným a nadčasovým designem v kombinaci s inovativními technologiemi.

Pro rychlejší přípravu pokrmů pak oceníte volně stojící mikrovlnné trouby, které zvládnou dokonce i grilování. Pokud dáváte přednost vestavným modelům, vybírejte z vestavných mikrovlnek Whirlpool.

Aby byla zajištěná skvělá péče i vašim potravinám, jsou tu pro vás chladničky Whirlpool, které se pyšní nízkou spotřebou i extrémně tichým chodem. A s úklidem po sebevětší hostině vám rády pomohou myčky nádobí.

O váš šatník bude postaráno

Skvělé výsledky za minimum energie, to je hlavním posláním praček této značky. Abyste zvolili tu pravou, vybírat můžete ze standardních modelů i úzkých praček do malých koupelen. Pokud vás trápí nedostatek místa při otevírání, sáhněte po pračkách Whirlpool s horním plněním. V nabídce nechybí ani pračky vestavné.

Chcete mít možnost usušit prádlo rychle i v zimě nebo když venku panují letní bouřky? Zbavte se nevzhledného sušáku a pořiďte si šikovnou sušičku od značky Whirlpool! Zaručí vám dokonalý sušicí výkon s výraznou úsporou energie i vašeho času.

Spotřebiče Whirlpool jsou zkrátka sázkou na jistotu. Vybavte si jimi domácnost a těšte se ze skvělých funkcí a bezproblémového provozu dlouhá léta!