×

Laica

Společnost LAICA se sídlem v Itálii byla založena již v roce 1974. Od svého založení se společnost specializuje na vývoj, výrobu a prodej vodních filtračních systémů, produktů péče o zdraví a spotřebního zboží. LAICA klade důraz zejména na kvalitu svých produktů, udržitelný rozvoj a lidská práva. Celosvětový úspěch společnosti byl dosažen zejména díky zaměření na nejvyšší kvalitu, bezpečnost a výrazný design všech produktů značky LAICA s cílem přispět ke zlepšení kvality života a zdraví jejich uživatelů.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 02.02.
1 390 Kč
můžete mít již 02.02.
1 229 Kč
můžete mít již 02.02.
999 Kč
můžete mít již 02.02.
1 459 Kč
můžete mít již 02.02.
439 Kč
můžete mít již 02.02.
886 Kč
U dodavatele očekáváme 07.02.
249 Kč
můžete mít již 02.02.
846 Kč
můžete mít již 02.02.
4 699 Kč
můžete mít již 02.02.
779 Kč

Společnost Laica byla založena v roce 1974 v italském městě Vicenza manželi Morettovými. V počátcích se Leonid a Teresa Morettovi zabývali výrobou kuchyňských vah. Jejich vášeň pro perfektní zpracování výrobků vedla k rychlému vývoji společnosti. Od roku 1992, kdy převzala vedení firmy další generace, došlo k výraznému rozšíření portfolia a pozornost se zaměřila na zdravotnické pomůcky snadno použitelné v domácnosti. Právě díky zkušenostem se zdravotnickým sortimentem pro domácnosti mohla značka Laica uvést na trh jednoduchý, bezpečný a technologicky vyspělý filtrační systém pro zlepšení kvality pitné vody z vodovodu. Úspěch byl obrovský.

Ohromné zkušenosti a know-how získané během mnoha let působení na trzích umožnily stát se celosvětovým leaderem v oblasti filtrace vody. Velký počet národních i mezinárodních patentů jen potvrzuje dominantní pozici společnosti LAICA v tomto segmentu. Úspěch společnosti je založen také na neustálém rozšiřování sortimentu.

Kvalita všech produktů je certifikována nejdůležitějšími mezinárodními ústavy, jako jsou LGA, TÜV, NSF apod. Všechny produkty LAICA jsou průběžně testovány nezávislými institucemi. Výrobní kapacita čítá stovky tisíc filtračních konvic a milióny prodaných filtrů po celém světě. Inteligentní filtrace vody, vakuování potravin a inhalace představují základní kategorie značky, ze kterých si svou srdcovku vybere skutečně každý.