×
Kód: SELS64532 ID: 1623237

Klávesnice SteelSeries Apex 5 US (S64532) černá

herní klávesnice • RGB podsvícení kláves s dynamickými efekty • mechanické spínače Blue • mediální a programovatelné makro klávesy • US rozložení kláves • Anti-ghosting s funkcí N-Key Rollover •...

2 689 Kč
u vás již 28.06.

Vše o produktu

SteelSeries Apex 5 US, černáSteelSeries Apex 5 US


Pokud hledáte způsob, jak dosáhnout výhody nad svou konkurencí, nebo jen spolehlivého a technologicky vyspělého parťáka na všechna herní dobrodružství, pak by vám neměla uniknout inovativní hybridní klávesnice SteelSeries Apex 5. Díky vylepšenému designu spínačů SteelSeries Hybrid Blue Gaming se může pochlubit hmatovou odezvou a hlasitějším projevem, jenž vám pomůže zaznamenat stisky jednotlivých kláves.


Vašim dlaním i zbytku paží pak poskytne vítanou úlevu podložka zápěstí a v okamžicích, kdy budete mít klávesnici položenou na desce stolu pod úhlem, a tedy podložku nebudete potřebovat, ji snadno odstraníte za pomocí integrovaných magnetů. Vždy si tak svůj herní prostor budete moci přizpůsobit přesně dle vašich požadavků a komfortně se připravit na nadcházející bitvy.


Všechny informace pěkně pohromadě


O všech důležitých věcech informuje a snadné přepínání profilů pak umožní vestavěný chytrý displej typu OLED. Milovníci podsvícení pak jistě uvítají dynamické podsvícení jednotlivých kláves. Možnosti přizpůsobení jsou pak v podstatě neomezené – od změn barvy podsvícení až po nastavení barevných přechodů a rozličných efektů.


Potěšující je pak i přítomnost technologie Anti-Ghosting, 24klávesového N-Key Roll Overu a možnost vytváření, uložení a následná správa uživatelských profilů pomocí bezplatného software SteelSeries Engine, jenž navíc klávesnici snadno synchronizuje s ostatními zařízeními stejné značky.

 


SteelSeries Apex 5 USKlíčové vlastnosti:


  • Herní drátová klávesnice ve 100% velikosti
  • Inovativní spínače s hmatovou odezvou SteelSeries Hybrid Blue Gaming
  • Mediální a programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání oblíbených her i aplikací
  • Pohodlné použití díky oddělitelné magnetické podložce zápěstí
  • Luxusní RGB podsvícení individuálních kláves přináší dokonalý zážitek ze hry
  • Přehledný OLED displej
  • Anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechávání

 


Inovativní mechanická klávesnice pro hráče z dílny slovutného výrobce SteelSeries. S hybridními hmatovými spínači SteelSeries Hybrid Blue Gaming přinášejícími rychlou odezvu, přehledným OLED displejem, multimediálními klávesami a RGB podsvícením individuálních kláves.

 


To nejlepší z obou světů


Klávesnice SteelSeries Apex 5 kombinuje lehkost membránových spínačů s odolností, výkonem a hlasitou zvukovou odezvou mechanických spínačů Cherry MX Blue, majících garantovanou životnost až 50 milionů kliknutí. S výškou zdvihu 2 mm zaznamenají všechny vaše pokyny vždy přesně a dokonale.


SteelSeries Apex 5 US
 


Chytrý OLED displej přehledně zobrazí důležité informace


Všechny důležité informace přehledně a na dosah vám zprostředkuje chytrý OLED displej, integrovaný přímo do klávesnice. Měňte uživatelské profily, upravte nastavení a získávejte informace přímo přes displej, abyste nemuseli přepínat okna a mohli si důležité novinky nechat zobrazovat přímo v pravém rohu klávesnice. Displej funguje s vybranými aplikacemi, a zatímco v rámci služby Discord zobrazí zprávy a současného mluvčího, v CS: GO zase zobrazí KDA, finanční konto a mnohem více.


SteelSeries Apex 5 US
 


Rámeček letecké kvality


Kovový rámeček série 5 000 je vyroben tak, aby dokázal udržet i trochu nešetrnější zacházení a udržel kostru vaší klávesnice vždy dokonale pevnou a chráněnou před vnějšími vlivy. Pokud se vám tedy klávesnici podaří například shodit ze stolu, je velmi pravděpodobné, že náraz bez následků vydrží, ale doporučujeme to raději bezdůvodně nezkoušet.


SteelSeries Apex 5 US
 


Prémiová magnetická opěrka zápěstí


Bolesti zápěstí předejde ergonomická opěrka zápěstí, vyrobená z odolného a měkkého materiálu pro pohodlí a přirozené držení vašeho těla i během dlouhých herních seancí. Silné magnety ji udržují na místě a rovněž umožní rychle oddělit v případech, kdy ji zrovna nebudete potřebovat.


SteelSeries Apex 5 US
 


Multimediální tlačítka pro snadnou změnu playlistu během hraní


Posuvné kolečko s možností kliknutí vám umožní snadnou změnu hlasitosti zvuku a jednotlivých nastavení – jasu obrazovky, převinutí zpět, zapauzování videa nebo skladby a spoustu dalšího – to vše na dosah ruky a bez nutnosti přepínat z herního okna do operačního systému a zpět.


SteelSeries Apex 5 US
 


Dynamické podsvícení každé klávesy zvlášť


Miliony barevných možností a rozličné efekty během psaní z vás učiní návrháře svého unikátního herního příslušenství. Synchronizujte klávesnici s dalšími zařízeními SteelSeries a vytvořte si setup, který vám ostatní hráči budou závidět. A díky tříbodovému systému vedení kabelu si můžete vybrat, kudy kabel povedete, aby se vám nikde nezamotával a vaše herní prostředí vypadalo vždy skvěle.


SteelSeries Apex 5 US
 


Obsah balení:


  • Klávesnice SteelSeries Apex 5 US
  • Magnetická opěrka zápěstí
  • Informační produktová karta

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S64532
Typ klávesnice herní
Název spinačů SteelSeries Hybrid Blue
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky SteelSeries
Podrobnosti
Provedení drátové
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 44.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.3 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 46.7 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice SteelSeries Apex 5 US (S64532) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S64532
Typ klávesnice
herní
Název spinačů SteelSeries Hybrid Blue
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky SteelSeries
Provedení
drátové
Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
anglický layout
Podsvícení klávesnice
Ano
Šířka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 44.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Šířka výrobku 17.3 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 46.7 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 349 Kč