×

SteelSeries

SteelSeries je světovým lídrem v oblasti herních a e-sport periferií zaměřených na prvotřídní kvalitu, inovace a funkčnost. Společnost SteelSeries, založená v roce 2001, zlepšuje výkon prostřednictvím inovací a technologií, které jsou uváděny na trh jako první a umožňují tak hráčům déle trénovat, hrát tvrději a zvládnout veškeré výzvy. SteelSeries je hrdým sponzorem mnoha e-sport a herních turnajů, které spojují nejen hráče a posilují smysl pro herní komunitu. Profesionální hráči a herní nadšenci jsou hnací silou společnosti SteelSeries a pomáhají ovlivňovat, navrhovat a inovovat veškeré herní příslušenství a softwarový ekosystém značky SteelSeries GG.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 15.08.
933 Kč
u vás již 15.08.
649 Kč
u vás již 15.08.
390 Kč
u vás již 15.08.
5 899 Kč
u vás již 15.08.
189 Kč
u vás již 15.08.
1 749 Kč
u vás již 15.08.
1 499 Kč
u vás již 15.08.
2 190 Kč

První herní podložka pod myš, první spolupráce s hráči esportu nebo první magneticky nastavitelná klávesnice – nic nevystihuje společnost SteelSeries více než slovo "první". Spojuje nezbytnost profesionální kvality a trvanlivosti s neústupnou snahou o jednoduchý a moderní design. Každé tlačítko, přepínač, materiál a klíč jsou navrženy s ohledem na pohyb hráče.

Cílem SteelSeries je dodávat herní periferie, se kterými budete mít pocit, že jsou vaší součástí. Designéři společnosti osobně vybírají každý materiál tak, aby měli jistotu, že získáte nádherný produkt, a inženýři testují všechny funkce a zajišťují kvalitu pro hráče na celém světě.

Drátové herní myši SteelSeries patří k těm nejlepším v oboru, jsou postaveny na přesnosti a odolnosti s optickými sledovacími senzory a vysoce odolnými materiály.
Pokud nechcete být omezováni kabelem, sáhněte po bezdrátových myších. Jsou vyrobeny s dlouhou životností baterie, výkonem bez prodlev a lze je snadno přizpůsobit pro všechny hry FPS, MOBA a MMO.
Abyste se do hry pohroužili skutečně naplno a nenechali se ničím rušit, budou vám k dispozici herní sluchátka SteelSeries, která byla navržena s důrazem na komfort hráčů.
Výbavu pak můžete doplnit třeba herní klávesnicí s řadou typů přepínačů nebo podložkou pod myš.