×

Kärcher

Inovativní od samého začátku – společnost Kärcher byla založena již v roce 1935 a celý čas nabízí svým zákazníkům jen výkonné a efektivní produkty. Ať už jde o každodenní, nebo mimořádný úklid, společnost si klade za úkol dosáhnout velkých výsledků. Jsou to perfekcionisté, kteří mají odvahu změnit zaběhlé postupy a realizovat věci místo toho, aby o nich jen mluvili. Pro Kärcher je čistota nejlepší výzvou na světě a na tom pracují každý den.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 30.01.
5 990 Kč
můžete mít již 30.01.
2 990 Kč
můžete mít již 30.01.
1 990 Kč
můžete mít již 30.01.
1 359 Kč
můžete mít již 30.01.
6 690 Kč
můžete mít již 30.01.
1 490 Kč
můžete mít již 30.01.
4 750 Kč
můžete mít již 30.01.
647 Kč
7 690 Kč
můžete mít již 30.01.
1 380 Kč

Žádný úkol v oblasti čištění pro vás se značkou Kärcher nebude problém. S lehkostí sobě vlastní se totiž postará o čistotu vašeho domu i zahrady!

Tyčové vysavače a čističe Kärcher zařídí efektivní a důkladné odstranění nečistot z vašich podlah. Práce s nimi je pohodlná a komfortní, a dokonce zvládnou jedním tahem vysát i vytřít. Parní čističe zase díky tlaku páry odstraní až 99 % všech bakterií z kuchyně, koupelny či toalety, takže je ocení nejen alergici a rodiny s malými dětmi. Hodit se mohou také víceúčelové vysavače, které využijete na suché i mokré vysávání např. koberců či sedaček.

Zdá se vám, že mytí oken nemá konce? Ať leštíte sebevíc, pořád vás trápí šmouhy? Pořiďte si čistič oken značky Kärcher! Tento šikovný přístroj za pár minut okna umyje, vysaje od přebytečné vody i vyleští k dokonalosti. A protože jsou tyto čističe často vybavené teleskopickou tyčí, nebudete už muset ani nikam šplhat.

Zajímá vás, jaké přístroje využijete na zahradě? V první řadě omrkněte nabídku vysokotlakých čističů alias ,„vapek″. Díky tlaku, který dokážou vyvinout, se hodí třeba pro umytí auta, horského kola, zahradního nábytku a okolí domu. Hodit se mohou také zahradní čerpadla, s nimiž zvládnete zalévat i velkou zahradu nebo dovádět užitkovou vodu do domácnosti. A když už jsme u toho zavlažování, prohlédněte si také produkty z kategorie Hadice a boxy Kärcher.