×

ETA

Domácí spotřebiče značky ETA byly a jsou již desítky let neodmyslitelnou součástí vybavení českých domácností. A není divu. ETA si zakládá na přívětivém a atraktivním designu produktů, spolupracuje proto s předními českými designéry. O technickou stránku a vysokou užitnou hodnotu spotřebičů se stará tým odborníků s dlouholetou praxí. Svůj domov si tak můžete vybavit poctivými českými výrobky, jako jsou vysavače, kuchyňské roboty, domácí pekárny či elektrické pečicí hrnce. Z široké nabídky si vybere opravdu každý.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 22.08.
1 199 Kč
u vás již 22.08.
699 Kč
u vás již 22.08.
1 299 Kč
u vás již 22.08.
249 Kč
u vás již 22.08.
4 499 Kč
u vás již 22.08.
12 999 Kč
u vás již 22.08.
599 Kč
u vás již 22.08.
3 889 Kč
u vás již 22.08.
999 Kč
u vás již 22.08.
1 199 Kč

Všechny kategorie ETA

Jak to všechno začalo

Psal se rok 1943 a na okraji Hlinska zřídil pražský podnikatel Jan Prošvic s chotěbořským továrníkem Vilémem Eckhardtem továrnu ESA (Elektrotechnická společnost akciová). Oficiálně vyráběla telefonní rozdělovače pro německé dělostřelectvo. Zároveň zde začaly vznikat žehličky jednoduché konstrukce – podle některých informací zcela tajně, podle jiných jako cestovní prostředek k žehlení uniforem důstojníků wehrmachtu.

Kvalitní české elektro

Postupem času bylo uvedeno v život dalších 16 kategorií výrobků. Šest z nich tvořilo výrobní program společnosti ETA i po půlstoletí: vysavače, žehličky, vařiče, kávomlýnky, ventilátory a ponorné ohřívače. K dalším patřily teplomety, elektrické podušky, mlýnky a lisy na ovoce, gramoměniče, drůbežářské potřeby, páječky a vysoušeče vlasů. V roce 1960 proběhla registrace ochranné známky ETA, která je dnes stále nejznámější značkou elektrických spotřebičů v ČR.

A stále poctivě i dnes

Od roku 1943 uběhlo spoustu let, přesto ETA i nadále symbolizuje tradici a historii domácích elektrospotřebičů ve znamení českého designu a kvality. V současné době provozuje 36 prodejen a ve svém portfoliu má přes 240 výrobků, se kterými si vybavíte celou domácnost. Při vaření a pečení se osvědčí kuchyňské roboty z řady ETA Gratus, úklid za vás vyřeší chytré robotické vysavačeČerstvý chleba jako od pekaře si můžete dopřát díky šikovným domácím pekárnám. Na chalupu či do karavanu můžete vzít legendární elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka. A výrobky z řady péče o vlasy (fény, žehličky na vlasy) i tělo (epilátory, zubní kartáčky a sprchy, kosmetické přístroje) se o vás postarají doslova od hlavy až k patě.