×
Kód: CONIL5020 ID: 1672514

Epilátor Concept Perfect Skin PRO IL5020, IPL

IPL epilátor • 5 úrovní • 2 režimy • nástavce na epilaci, omlazení pleti, odstranění akné, zklidnění pokožky • 2 magnetické nástavce: bikiny + obličej • aplikační plocha: 3,6 cm² + nástavce 1,4 cm² a...

9 999 Kč
můžete mít již 22.03.

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 900 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 200 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 100 Kč

Popis produktu

IPL epilátor • 5 úrovní • 2 režimy • nástavce na epilaci, omlazení pleti, odstranění akné, zklidnění pokožky • 2 magnetické nástavce: bikiny + obličej • aplikační plocha: 3,6 cm² + nástavce 1,4 cm² a 2 cm² • senzor na ochranu očí • UV filtr • mobilní aplikace • kožené pouzdro • Li-Ion baterie • možnost použití s kabelem i bez kabelu

Concept Perfect Skin PRO IL5020


Snem každé ženy je dokonale hladká pokožka, které lze docílit bezbolestně, bezpečně a s efektem na dlouhé měsíce. A není to nemožné, jak dokazuje IPL epilátor Concept Perfect Skin PRO IL5020, který přihazuje ještě výrazně benefity navíc! Obsahuje totiž hned čtyři nástavce, takže kromě epilace zvládne také pleť ošetřit a omladit!


Navíc je dodáván v koženém pouzdře a maximální bezpečnost v jeho podání garantuje senzor ochrany očí. Výhodou je také skvělá mobilní aplikace Concept IPL, která vám ukáže, jak využít jeho potenciál na maximum.


 


Klíčové vlastnosti:


  • Odstraňuje chloupky i omlazuje pleť
  • Životnost až 1 500 000 záblesků
  • Dodávaný v koženém pouzdře
  • Bezdrátové využití
  • 2 režimy použití pro různé části těla
  • Mobilní aplikace, která pomůže dostat z přístroje maximum potenciálu
  • 100% bezpečný provoz díky senzoru ochrany očí

Nejenže dlouhodobě a bezbolestně odstraní chloupky, ale také omladí pleť!

 


1 500 000 záblesků


Předností tohoto modelu je to, že lampy jsou umístěny v jednotlivých nástavcích. Concept udává u každého (nástavec na epilaci, akné a omlazení) životnost minimálně 500 000 světelných impulzů (dohromady tedy 1 500 000). V praxi to znamená, že i když budete pravidelně epilovat všechny nejběžnější partie těla, což jsou nohy, podpaží a oblast bikin, s dodržováním doporučených intervalů – vydrží vám přístroj po celý život! Navíc není problém kdykoli samostatně dokoupit jednotlivé nástavce.

 


Bezdrátové použití


Tento model lze využít i bezdrátově. Na nabití dokáže zprostředkovat až 1 350 záblesků na nejnižší a až 500 záblesků na nejvyšší úroveň. V případě, že se vybije, můžete jej zapojit do zásuvky a okamžitě pokračovat.

 


2 režimy epilace


Concept Perfect Skin PRO IL5020 nabízí dva režimy epilace. Gliss využijete k ošetření větších ploch (jako jsou nohy, ruce, hrudník, záda apod.). Precision pak slouží k ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií – typicky obličeje, podpaží, oblasti bikin atp. U druhého režimu experti doporučují využít přídavné magnetické nástavce (tvář + bikiny) pro přesnější zacílení na ošetřované místo.

 


Nástavec k odstranění akné


Tento nástavec má protizánětlivý a zklidňující účinek. Díky této kombinaci je perfektní volbou pro odstranění pupínků a drobného akné prostřednictvím fototerapie. Nepoužívejte jej však na otevřené rány a před ošetřením pleť vyčistěte + volte nejnižší intenzitu 1 (nevysílejte více než 3 záblesky na stejné místo).

 


Anti age nástavec


Anti age nástavec slouží k omlazení pleti, vylepšení její textury a barevnému sjednocení. Prostřednictvím tepelného ošetření totiž obnovuje tvorbu kolagenu, zmírňuje tvorbu vrásek, některých typů pigmentových skvrn a drobných žilek. Výsledkem je pevnější, pružnější a svěžejší pleť. Experti jen dodávají, že není vhodné jej používat na pigmentové skvrny (jež nejsou hormonálního původu) a na otevřené rány. Před ošetřením pleť očistěte, provádět jej lze každé tři dny na nejnižší intenzitu 1 (nevysílejte více než 3 záblesky na stejné místo).

 


Nástavec na zklidnění pokožky


Tento nástavec je vhodný pro finální fázi po odstraňování chloupků IPL technologií. Pokožku totiž krásně zchladí a zklidní.

 


Dodávaný v koženém kufříku


Model Concept IL5020 je dodáván v koženém kufříku pro bezpečné uložení na cestách i v době, kdy jej doma nepotřebujete.

 


Pro koho je IPL epilace ideální?


IPL epilátor dosahuje nejvyšší účinnosti u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky. Čím máte světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím je efektivita IPL epilace nižší.

 


Jak jej používat?


Před použitím epilátoru by měla být pokožka čistá, suchá a oholená. Pak zvolíte jednu z 5 intenzit světla a epilátor přitiskněte na pokožku. Stačí pak stisknout tlačítko pro vyslání impulzu. Není zvláštní, pokud během epilace ucítíte mírný pocit tepla či brnění, bolestivá však být nemá – v takovém případě snižte intenzitu.

 


Senzor ochrany očí


100% bezpečný provoz garantuje integrovaný senzor bránící vyslání impulzu v případě, že epilátorem míříte do volného prostoru. Nehrozí tak například poškození očí.

 


Viditelné výsledky už po 4 týdnech používání


Efekt se samozřejmě liší individuálně na základě ošetřovaného místa i barvy chloupků. Nicméně viditelný efekt by měl být znát už po 4 týdnech používání. Výrobce doporučuje v začátku první 4 ošetření provést v rozestupu 2 týdnů, následně každé 4 týdny, než se vám podaří dosáhnout vysněného výsledku.

 


Mobilní aplikace


K dispozici je i mobilní aplikace Concept IPL, která vám pomůže rozplánovat epilaci i sledovat postup. Stejně tak díky ní vybere ideální intenzitu přímo pro vaši pokožku a zajistí optimální intervaly mezi jednotlivými ošetřeními. V aplikaci najdete i videonávody a další obsah, abyste využila jeho možnosti naplno.

 


Začněte s předstihem


Abyste měla na léto dokonale hladkou pokožku, je potřeba začít s epilací dostatečně dopředu. Při epilaci totiž nesmí být pokožka vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a 2 týdny po použití IPL epilátoru. V případě aplikace samoopalovacího krému počkejte, až opalovací účinek zmizí.

 


Na které části IPL epilátor nepoužívat?


IPL epilaci není vhodné používat na potetované části těla, stejně jako tam, kde máte aplikován permanentní make-up a v místech, kde máte pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Tato místa stačí před použitím zakrýt. Technologie také není doporučována těm s velmi citlivou pokožkou, s kožními onemocněními nebo při vysokém výskytu červených žilek, křečových žil + těhotným a kojícím ženám. Stejně tak se přístroj nehodí k odstraňování mužských vousů. Zda je pro vás IPL epilátor vhodný, může doporučit i dermatolog nebo lékař.


Dokumentace k tomuto produktu
N-CZ-IL5020 Stáhnout / (7.88 MB)
PL-IL5020_rozsireny_popisek Stáhnout / (434.89 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba nabíjení 1 hod.
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Masážní systém Ne
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 500000
Značka kvality dTest Ne
Značky Concept
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.5 cm
Výška výrobku 23.5 cm
Hloubka výrobku 15.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg

Uživatelské recenze - Epilátor Concept Perfect Skin PRO IL5020, IPL

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba nabíjení 1 hod.
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Masážní systém
Ne
Typ epilátoru
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 500000
Značka kvality dTest
Ne
Značky Concept
Šířka výrobku 20.5 cm
Výška výrobku 23.5 cm
Hloubka výrobku 15.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Dokumentace k tomuto produktu
N-CZ-IL5020 Stáhnout / (7.88 MB)
PL-IL5020_rozsireny_popisek Stáhnout / (434.89 kB)