×

Concept

Concept je značka původem z Čech, patřící do skupiny nejoblíbenějších výrobců a dodavatelů domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Všechny její činnosti a úsilí jsou cíleny na spokojeného zákazníka, který dokáže ocenit vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis rychlovarných konvic, chladniček, digestoří, sporáků i spotřebičů starajících se o krásu a zdraví.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 02.02.
1 899 Kč
můžete mít již 02.02.
5 999 Kč
můžete mít již 02.02.
999 Kč
můžete mít již 02.02.
799 Kč
můžete mít již 02.02.
1 499 Kč
můžete mít již 02.02.
999 Kč
můžete mít již 02.02.
799 Kč
můžete mít již 02.02.
299 Kč
můžete mít již 02.02.
299 Kč
můžete mít již 02.02.
699 Kč

Příprava jídla rychle a jednoduše

Značka Concept věnuje kromě funkčnosti pozornost i designu, proto i ti nejmenší pomocníci do kuchyně zapadnou do každého interiéru. Příkladem jsou digitální a kuchyňské váhy Concept či topinkovače, sendvičovače, palačinkovače a různé sekáčky a strouhače Concept.

Také malé spotřebiče se drží konceptu „vymyšlené chytře″, proto vám to v kuchyni výrazně usnadní. Ruční šlehače, šlehače s mísou, tyčové mixéry, elektrické kráječe, stolní mixéry a smoothie vám pomohou s kompletní přípravou jakýchkoliv jídel.

Sušičky ovoce a hub se postarají o úrodu ze zahrady i lesa a zachovají vitaminy v chutné formě. Svářečky fólií a vakuovačky jsou skvělé na udržení delší čerstvosti skladovaných potravin.

S fritovacími hrnci Concept si připravíte chutná jídla za krátkou dobu a u horkovzdušných navíc i zdravěji s minimem tuku. Křupavé pečivo vám upeče domácí pekárna a pokud toužíte urychlit celý proces vaření v kuchyni, vsaďte na elektrické a speciální hrnce. Připravíte si v nich cokoliv, dokonce i jogurty.

Milovníci čerstvých šťáv by měli sáhnout po lisech na citrusy Concept, odstředivých odšťavňovačích či slavných šnekových lisech, které mají mnohem větší výtěžnost než běžné odšťavňovače a slisují vám například i malinké bobulové ovoce. Šnekové lisy jsou multifinkční přístroje, s nimiž si vychutnáte také perfektně husté smoothie a spotřebujete každou surovinu bez odpadu.

Rychlovarné konvice Concept s povrchem CoolTouch zůstanou na povrchu vždy chladné. Teplotu ohřevu si můžete zvolit od 45 až po 100 °C, takže příprava různých druhů nápojů nebude žádný problém.

Všude uklizeno a čisto

Postarají se o to standardní pomocníci na úklid, jako jsou bezsáčkové podlahové vysavače a sáčkové podlahové vysavače Concept. Robotické vysavače Concept s UVC sterilizační LED technologií vám zajistí čistější a zdravější domácnost. UVC světlo vás zbaví virů, plísní a bakterií bez použití chemie.

Tyčové vysavače a čističe spolu s ručními vysavači uklidí smítka i tam, kde to ostatní vysavače nedokážou. Jsou flexibilní a nezaberou ani mnoho úložného prostoru. Alergiky už nebude dráždit žádná zbytečná nečistota nebo vir, pokud použijete parní mopy, vysavače a čističe. Díky dezinfekci párou zbaví vaši domácnost všech škodlivin, kromě vysávání podlahy ji také umyjí, a to všechno navíc rychle a jednoduše.

Páru vašim oděvům, které budou bez jediného záhybu perfektně vyžehlené, pak dodají napařovače oděvů Concept.

Krása a zdraví

Vychutnejte si pocit dlouhodobě hladké pokožky s IPL epilací Concept a přístroji na manikúru a pedikúru, které zanechají hladké vaše ruce i chodidla. Zastřihovače vousů a zastřihovače vlasů potěší všechny pány přesností a jednoduchým ovládáním a žehličky na vlasy Concept zase dámy svou kvalitou. Rozšiřte svůj domácí kosmetický salon o kosmetické přístroje Concept, s nimiž bude vaše pleť rozzářená, čistá a mnohem svěžejší.

Dýchejte čistý vzduch

Máte doma či v kanceláři suchý nebo příliš vlhký vzduch? Dopřejte si relax a použijte zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Concept, které s přidáním kapky éterického oleje rozmazlí i vaše smysly.

Pozitivní účinky na vaše zdraví mají nejen odvlhčovače vzduchu, ale také čističky vzduchu Concept, jež dokážou ze vzduchu odstranit až 99,9 % škodlivin. Příslušenství k úpravě vzduchu je v nabídce dostupné jen na pár kliků.

Ruku v ruce s čistým vzduchem jde i teplota prostředí, ve kterém pracujete či trávíte volný čas. Požadovanou teplotu v místnosti si nastavíte se šikovnými konvektory, termoventilátory, radiátory a pokud potřebujete „vyvětrat″, spolehněte se na designové a vysoce funkční ventilátory a větráky Concept.

Aby vám nic nechybělo

Kompletní výbavu spotřebičů Concept doplníte bohatým příslušenstvím. Sáčky do vysavačů, příslušenství ke kuchyňským robotům, příslušenství k elektrickým zubním kartáčkům i ostatní doplnitelné či vyměnitelné části najdete v příslušných kategoriích.