×

Concept

Concept je značka původem z Čech, patřící do skupiny nejoblíbenějších výrobců a dodavatelů domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Všechny její činnosti a úsilí jsou cíleny na spokojeného zákazníka, který dokáže ocenit vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis rychlovarných konvic, chladniček, digestoří, sporáků i spotřebičů starajících se o krásu a zdraví.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 31.01.
1 899 Kč
můžete mít již 31.01.
5 999 Kč
můžete mít již 31.01.
999 Kč
můžete mít již 31.01.
299 Kč
můžete mít již 31.01.
1 499 Kč
můžete mít již 31.01.
999 Kč
můžete mít již 31.01.
799 Kč
můžete mít již 31.01.
299 Kč
můžete mít již 31.01.
799 Kč
můžete mít již 31.01.
3 299 Kč

Příprava jídla rychle a jednoduše

Značka Concept věnuje kromě funkčnosti pozornost i designu, proto i ti nejmenší pomocníci do kuchyně zapadnou do každého interiéru. Příkladem jsou digitální a kuchyňské váhy Concept či topinkovače, sendvičovače, palačinkovače a různé sekáčky a strouhače Concept.

Také malé spotřebiče se drží konceptu „vymyšlené chytře″, proto vám to v kuchyni výrazně usnadní. Ruční šlehače, šlehače s mísou, tyčové mixéry, elektrické kráječe, stolní mixéry a smoothie vám pomohou s kompletní přípravou jakýchkoliv jídel.

Sušičky ovoce a hub se postarají o úrodu ze zahrady i lesa a zachovají vitaminy v chutné formě. Svářečky fólií a vakuovačky jsou skvělé na udržení delší čerstvosti skladovaných potravin.

S fritovacími hrnci Concept si připravíte chutná jídla za krátkou dobu a u horkovzdušných navíc i zdravěji s minimem tuku. Křupavé pečivo vám upeče domácí pekárna a pokud toužíte urychlit celý proces vaření v kuchyni, vsaďte na elektrické a speciální hrnce. Připravíte si v nich cokoliv, dokonce i jogurty.

Milovníci čerstvých šťáv by měli sáhnout po lisech na citrusy Concept, odstředivých odšťavňovačích či slavných šnekových lisech, které mají mnohem větší výtěžnost než běžné odšťavňovače a slisují vám například i malinké bobulové ovoce. Šnekové lisy jsou multifinkční přístroje, s nimiž si vychutnáte také perfektně husté smoothie a spotřebujete každou surovinu bez odpadu.

Rychlovarné konvice Concept s povrchem CoolTouch zůstanou na povrchu vždy chladné. Teplotu ohřevu si můžete zvolit od 45 až po 100 °C, takže příprava různých druhů nápojů nebude žádný problém.

Všude uklizeno a čisto

Postarají se o to standardní pomocníci na úklid, jako jsou bezsáčkové podlahové vysavače a sáčkové podlahové vysavače Concept. Robotické vysavače Concept s UVC sterilizační LED technologií vám zajistí čistější a zdravější domácnost. UVC světlo vás zbaví virů, plísní a bakterií bez použití chemie.

Tyčové vysavače a čističe spolu s ručními vysavači uklidí smítka i tam, kde to ostatní vysavače nedokážou. Jsou flexibilní a nezaberou ani mnoho úložného prostoru. Alergiky už nebude dráždit žádná zbytečná nečistota nebo vir, pokud použijete parní mopy, vysavače a čističe. Díky dezinfekci párou zbaví vaši domácnost všech škodlivin, kromě vysávání podlahy ji také umyjí, a to všechno navíc rychle a jednoduše.

Páru vašim oděvům, které budou bez jediného záhybu perfektně vyžehlené, pak dodají napařovače oděvů Concept.

Krása a zdraví

Vychutnejte si pocit dlouhodobě hladké pokožky s IPL epilací Concept a přístroji na manikúru a pedikúru, které zanechají hladké vaše ruce i chodidla. Zastřihovače vousů a zastřihovače vlasů potěší všechny pány přesností a jednoduchým ovládáním a žehličky na vlasy Concept zase dámy svou kvalitou. Rozšiřte svůj domácí kosmetický salon o kosmetické přístroje Concept, s nimiž bude vaše pleť rozzářená, čistá a mnohem svěžejší.

Dýchejte čistý vzduch

Máte doma či v kanceláři suchý nebo příliš vlhký vzduch? Dopřejte si relax a použijte zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Concept, které s přidáním kapky éterického oleje rozmazlí i vaše smysly.

Pozitivní účinky na vaše zdraví mají nejen odvlhčovače vzduchu, ale také čističky vzduchu Concept, jež dokážou ze vzduchu odstranit až 99,9 % škodlivin. Příslušenství k úpravě vzduchu je v nabídce dostupné jen na pár kliků.

Ruku v ruce s čistým vzduchem jde i teplota prostředí, ve kterém pracujete či trávíte volný čas. Požadovanou teplotu v místnosti si nastavíte se šikovnými konvektory, termoventilátory, radiátory a pokud potřebujete „vyvětrat″, spolehněte se na designové a vysoce funkční ventilátory a větráky Concept.

Aby vám nic nechybělo

Kompletní výbavu spotřebičů Concept doplníte bohatým příslušenstvím. Sáčky do vysavačů, příslušenství ke kuchyňským robotům, příslušenství k elektrickým zubním kartáčkům i ostatní doplnitelné či vyměnitelné části najdete v příslušných kategoriích.