×
Kód: SONILCE7M4BCEC ID: 1633055

Digitální fotoaparát Sony Alpha A7 IV černý

5 (1)

digitální kompakt s výměnným objektivem • 33Mpx snímač Exmor R CMOS • video 4K/60 fps • světelnost f/4.0 až f/5.6 • optická stabilizace • citlivost ISO až 51 200 • 3" LCD dotykový polohovatelný...

? 74 990 Kč
74 490 Kč
u vás již 01.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 21 602 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 16 388 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 8 194 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 8 939 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 14 898 Kč

Popis produktu

digitální kompakt s výměnným objektivem • 33Mpx snímač Exmor R CMOS • video 4K/60 fps • světelnost f/4.0 až f/5.6 • optická stabilizace • citlivost ISO až 51 200 • 3" LCD dotykový polohovatelný displej

CSC fotoaparát Sony Alpha A7 IV tělo


Sony představuje čtvrtou generaci oblíbeného fullframe fotoaparátu Alpha A7 IV. Nástupce legendární A7 III má zcela nový 33Mpx plnoformátový obrazový snímač, nový procesor BIONZ XR, díky kterému se můžete těšit na spoustu skvělých funkcí, super rychlé ostření založené na umělé inteligenci, ostření na oko u lidí i zvířat a vylepšenou stabilizaci.


Tento snímač má navíc 15 stop dynamický rozsah a využívá obrazových dat z 33 megapixelů snímače k vykreslení pozoruhodně jemných detailů v krajinách a scenériích. Tato úchvatná kvalita obrazu je založena na bezkonkurenčním zážitku pořizování fotografií nebo videí. Fotoaparát navíc dosahuje působivě nízkých úrovní šumu v rámci celého rozsahu citlivosti ISO 100–51200.


A7 IV se dále může pochlubit otáčecím displejem, což je naprosto ideální především pro natáčení. Fotoaparát se díky tomu při natáčení lépe drží a je mnohem stabilnější. Otáčecí displej oceníte i u focení, např. u focení zespoda. Pro ještě pohodlnější ovládání bylo prohozené tlačítko C1 s nahrávacím tlačítkem. Zajímavou vychytávku pak představuje volič režimů. Na těle fotoaparátu najdete klasický volič a pod ním ještě jeden, na kterém najdete symbol kamery, foťáku a S&Q (Slow & Quick, tedy zpomalené a zrychlené záběry), takže ovládání a přepínání z různých režimů je ještě jednodušší. α7 IV vás rozhodně potěší i možností kreativních stylů, kde si můžete vytvořit svůj preset nejen na focení, ale i natáčení.


 

 


Klíčové vlastnosti:


 • Nově vyvinutý 33Mpx plnoformátový obrazový snímač Exmor R CMOS
 • Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR až s 8násobným výkonem
 • Spolehlivé funkce automatického ostření
 • Automatického zaostření na oči lidí, zvířat a ptáků v reálném čase
 • Natáčení videí s možností záznamu ve formátu 4K 60p, 10 bitů 4:2:2
 • Pokročilé funkce pro videa, včetně aktivního režimu, kompenzace dechu a asistenta automatického zaostřování

 


Základ ještě nikdy nebyl tak dobrý.

 


Ocenění


   


Tipa World Awards 2022


EISA full-frame fotoaparát roku 2022/2023: Sony Alpha 7 IV
 


Nový 33Mpx plnoformátový obrazový snímač CMOS se zadním osvětlením 


Nový, 33Mpx obrazový snímač Exmor R™ CMOS fotoaparátu α7 IV poskytuje výjimečný výkon a vynikající kvalitu obrazu a také vysokorychlostní čtení, vysokou citlivost, nízký šum a vysoce přesnou reprodukci barev. 

 


Úroveň zpracování obrazu díky procesoru BIONZ XR™


Fotoaparát α7 IV využívá nejnovější obrazový procesor, který nabízí značně vylepšený výkon a dokonalejší kvalitu obrazu a reprodukci barev. Vysoké rychlosti zpracování poskytují pohodlné souvislé fotografování a také citlivé ovládání při přenosu dat.

 


 


Rychlé navození atmosféry pomoci deseti přednastavení 


Výběrem z deseti přednastavení tvůrčího vzhledu a osmi parametrů rychle vytvoříte atmosféru pro své snímky, videa a streamy.


 


  


10bitové snímky ve formátu HEIF pro plynulé gradace


Kromě tradičních formátů RAW a JPEG můžete snímat také ve formátu HEIF (High Efficiency Image File). Plynulá 10bitová barevná hloubka zajišťuje realistickou reprodukci oblohy a objektů na portrétech, kde je jemná a přirozená gradace naprosto zásadní. 


 


 
Pětiosá optická stabilizace obrazu


Kompenzace rychlosti závěrky až 5,5 kroku díky jednotce stabilizace


Vysoce přesná jednotka stabilizace fotoaparátu α7 IV a gyroskopické snímače spolupracují s algoritmy stabilizace obrazu a dosahují kompenzace rychlosti závěrky až 5,5 kroku pro maximalizaci výkonu obrazového snímače s rozlišením 33 MPx.

 


Blesky Sony spolupracují se systémem rozpoznání obličeje


Nové blesky Sony plně komunikují s fotoaparátem α7 IV, díky čemuž mohou využívat možností rozpoznání obličeje a přizpůsobit expozici pro přirozený vzhled tónů pokožky. Synchronizace vyvážení bílé barvy a měření blesku P-TTL až do vysoké rychlosti kontinuálního snímání spolehlivě exponují i rychle se pohybující objekty při rychlých změnách osvětlení, což nabízí kreativní možnosti za všech podmínek.


 
 


Externí ovládání blesků 


Pro větší požitek z fotografování můžete nyní ovládat kompatibilní blesky a bezdrátové rádiové ovladače připojené k fotoaparátu α7 IV přímo z uživatelského rozhraní fotoaparátu. 


 
 


Vylepšené rychlé hybridní automatické ostření


Systém automatického ostření v kombinaci s automatickým ostřením s fázovou detekcí a detekcí kontrastu se dočkal vylepšení vyšší rychlosti, přesnosti a výkonu. Díky systému 4D FOCUS pokrývá oblast automatického ostření přibližně 94 % oblasti snímku díky systému automatického ostření se 759 body.


 
 


Fotografování rychlostí 10 sn./s s uvolněním vyrovnávací paměti 


Mechanická i elektronická závěrka vám v režimu sledování AF/AE umožní pořídit přes 800 snímků rychlostí až 10 sn./s, a to díky vyrovnávací paměti fotoaparátu α7 IV, procesoru BIONZ XR a vylepšené rychlosti zápisu na paměťovou kartu.


 
 


Chytré sledování založené na umělé inteligenci


Algoritmus pro rozpoznávání objektů využívá data o barvách, vzoru (jas), a vzdálenosti objektu (hloubka) k rychlému zpracování prostorových informací v reálném čase. K rozpoznání a sledování očí a tváří objektu (člověka, zvířete nebo ptáka) používá umělou inteligenci. Stačí si vybrat objekt na sledování a o vše ostatní se postará fotoaparát. 


 
 


Vylepšené automatické ostření na oči v reálném čase 


Vysoká rychlost obrazového procesoru poskytuje lepší výkon automatického ostření na oči v reálném čase, dokonce i když se objekt dívá jinam. Můžete také použít funkci Sledování dotykem, čímž zahájíte sledování jakéhokoli objektu v záběru v reálném čase, a pouhým dotykem obrazovky současně zahájíte automatické ostření na oči v reálném čase, pokud je rozpoznáno oko. 


 
 


Rychlé a přesné ostření vhodné pro obtížné fotografování zvířat


Pokud před snímáním zvolíte nastavení rozpoznání objektu „Animal“ (Zvíře), fotoaparát automaticky rozpozná oči zvířete a bude je sledovat. Pořídíte tak fotografie a videa divoké zvěře i domácích mazlíčků. Díky spolehlivému sledování a přesnému ostření funguje rozpoznání pohybu očí zvířete ještě lépe – i když je jeho tvář vzhůru nohama.


 
 


Automatické ostření na oči ptáků v reálném čase


Poprvé v rámci řady α je k dispozici detekce očí ptáků při pořizování fotografií a videí – jednoduše změňte nastavení objektu na „Bird“ (Pták). Fotoaparát je tak rychlý a přesný, že vám umožní automaticky sledovat jednotlivé ptáky, ať už sedí, nebo jsou v letu, to vše se skvělým zaostřením, které si poradí s rychlými či nepředvídatelnými pohyby.

Natáčení videí překonává možnosti


Plynulá a přirozená videa v rozlišení 4K 60p


Nyní můžete díky novému snímači obrazu a širokému dynamickému rozsahu fotoaparátu α7 IV natáčet videa v rozlišení 4K 60p s plným čtením pixelů a bez technologie pixel binning a pořídit plynulé záznamy rychle se pohybujících objektů.


 
 


Převzorkování na rozlišení 7K pro expresivní a detailní snímky 


Při záznamu videí v rozlišení 4K při rychlostí 30p vytváří funkce převzorkování na rozlišení 7K Full-Frame velmi detailní formát 4K s vysokým rozlišením. Vyberte režim, který vám nejvíce vyhovuje, a o zbytek se postará fotoaparát.


 
  


Lepší kvalita díky 10bitovému záznamu 4:2:2 


Pořizujte interní záznam s úžasně bohatou hloubkou 10 bitů se vzorkováním 4:2:2 a kódováním záběru buď Long GOP, nebo All-Intra. Získáte mnohem větší flexibilitu při gradaci snímků, následném zpracování a kompozici.


 


 


  


Kromě komprese Long GOP podporuje kódování All-Intra


Záznam All-Intra zakóduje snímky samostatně při přenosové rychlosti až 600 Mb/s, takže dokáže přesněji zachytit složitý pohyb a umožňuje efektivnější pracovní postupy při úpravách.  


 


 


  


Úžasná kvalita a menší velikost díky formátu XAVC HS


Formát XAVC HS využívá kódování HEVC/H.265 k dosažení dvojnásobné efektivity komprese kódování AVC/H.264 a k zajištění vynikající kvality obrazu a menší velikosti souborů, což šetří místo.


 


 
 


Podpora režimů S-Cinetone™ a Tvůrčí vzhled a křivky S-Log3


Pomocí barevné matice S-Cinetone založené na technologiích vyvinutých při vývoji kamer CineAlta, jako je model VENICE, dosáhnou vaše snímky nádherných odstínů pokožky bez nutnosti následných úprav. S přednastavenými funkcemi tvůrčího vzhledu budete moci vytvářet zajímavou vizuální atmosféru nebo využít plného dynamického rozsahu křivky gamma S-Log3 (15 kroků) pro plynulejší pracovní postupy.

 


Nová dechberoucí kompenzace


Fotoaparát a7 IV využívá paralelního vývoje objektivů a fotoaparátů, takže poskytuje inovativní kompenzaci dechu dostupnou pouze u objektivů s bajonetem E od společností Sony. Působivých výsledků můžete docílit minimalizací posunu zorného pole, ke kterému může dojít, když při natáčení videí změníte zaostření – široká nabídka objektivů s bajonetem E vám otevře nové kreativní možnosti.

 


Mapa zaostření, na které je znázorněna hloubka ostrosti


Za účelem reakce na požadavky profesionálních tvůrců umožňuje zbrusu nová funkce mapy zaostření snadnou vizualizaci hloubky ostrosti při snímání. Při používání jsou informace o ostření (mapa hloubky) v reálném čase překryty na displeji s živým náhledem, takže snadno uvidíte, které oblasti jsou zaostřené a rozostřené.

 


Funkce AF Assist s podporou hladkých přechodů


Tato funkce vám umožní plynule přepínat mezi automatickým a manuálním zaostřováním. Zaostření v průběhu snímání docílíte otočením ostřícího kroužku do režimu manuálního ostření a zaostřením na jiný objekt. Automatické ostření se zapne po zastavení kroužku. 

 


Jemně ladění ostření pro skutečnou tvůrčí svobodu 


Funkce jemného ladění ostření, která je k dispozici například u fotoaparátů α1 a α7S III, nabízí možnosti tvorby videí, například zaostření v průběhu snímání, rychlé přepnutí objektu automatického ostření a nastavitelnou citlivost sledování objektu.


 
 


Spolehlivá podpora pro natáčení videa z ruky


Do vysoce přesné jednotky stabilizace fotoaparátu, gyroskopických snímačů a sofistikovaných algoritmů je zabudována stabilizace aktivního režimu pro natáčení videa. Přesně rozpozná požadované množství kompenzace a aplikuje stabilizaci, která poskytuje stabilní snímání videa s rozlišením 4K bez jakýchkoli kompromisů týkajících se kompaktní velikosti a mobility fotoaparátu α7 IV. 

  


Nádherné snímky s lepší stabilizací obrazu


Jelikož fotoaparát α7 IV zaznamenává gyroskopická data a data objektivu jako metadata, můžete použít software Catalyst Browse/Prepare a zbavit se chvění fotoaparátu a provádět úpravy stabilizace obrazu i po snímání. 


 


  


Digitální zvukové rozhraní pro kvalitní zvuk


Univerzální patice (MI) umožňuje připojení bez kabelu a přímý přenos digitálního zvukového signálu pro vysoce kvalitní zvuk bez degradace a zároveň zajišťuje napájení a eliminuje starosti týkající se baterií do mikrofonu. 


 


  


Integrovaná redukce šumu větru mikrofonu


Pomocí nově vyvinuté technologie na zpracování signálu (pokud je redukce šumu větru nastavena na možnost „Auto (Automatická)“ a je rozpoznán šum větru) bude šum výrazně omezen, aniž by byly ovlivněny jiné zvuky. 


 


 
 


Nová éra obrazové komunikace


Během okamžiku proměňte svůj fotoaparát α7 IV na webovou kameru


Chcete-li proměnit Full-Frame fotoaparát α7 IV na vysoce výkonnou webovou kameru, stačí jej připojit přes rozhraní USB. Není třeba žádné komplikované pokročilé nastavení, fotoaparát stačí připojit k počítači nebo smartphonu přes USB, zvolit možnost „Live Stream (USB Streaming)“ (Živé streamování (Streamování přes USB)) a můžete začít.


 


4K / Full HD Live


Fotoaparát α7 IV je kompatibilní se standardy UVC (třída USB Video) / UAC (Třída USB Audio), které bývají součástí fotoaparátů s USB, takže nemusíte instalovat žádný software. Připojte se pomocí USB a začněte ihned streamovat 4K. 


 


 


 


Rychlé a jednoduché nastavení pro streamování


S fotoaparátem α7 IV je streamování snadné. Po připojení k počítači přes USB se na displeji fotoaparátu zobrazí nabídka možností USB. Stačí zvolit možnost „Live Stream (USB Streaming)“ (živé streamování (USB streamování)) a ihned se přepnete do tohoto režimu.


 


 
 


Výměnné objektivy nabízejí široké možnosti vyjádření při streamování 


Díky více než 60 objektivům Sony s bajonetem E s rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlých až po teleobjektivy, jakožto i špičkovým a speciálním objektivům, se vám otevřou takřka neomezené možnosti vyjádření při streamování a sdílení.

 


Efekt pro měkké tóny pleti


Vestavěný efekt pro měkké tóny pleti fotoaparátu α7 IV vytváří krásný a jasný vzhled pleti, zjemňuje vrásky, nedokonalosti a tmavé skvrny a zároveň zvýrazňuje oblasti kolem očí a úst. Tato funkce je dostupná při fotografování, natáčení a streamování.

Okamžitě sdílejte své fotografie a videa


Fotoaparát α7 IV je navržen tak, abyste mohli se světem okamžitě a smadmp sdílet své nové snímky a svou vizi. 


  


Další funkce naleznete v aplikaci Imaging Edge Mobile


Sdílení a možnosti připojení pomocí aplikace Imaging Edge Mobile jsou nyní snazší a výkonnější. Rychlá konfigurace nastavení Wi-Fi fotoaparátu pomocí připojení Bluetooth® vám umožní mít více kontroly nad automatickými přenosy snímků. 


 


  


Wi-Fi 5 GHz


K tradičnímu 2,4GHz pásmu je navíc k dispozici i funkce bezdrátové sítě LAN s 5Ghz pásmem pásmem (jsou podporovány standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Výhody 5GHz komunikace zahrnují rychlejší přenos dat.


 


  


Přenos souborů přes FTP na pozadí


Tato funkce vám umožňuje přenášet obsah na konkrétní server FTP prostřednictvím bezdrátové sítě LAN, kabelové sítě LAN (prostřednictvím kabelu adaptéru USB-Ethernet a portu USB Type C® fotoaparátu), nebo pomocí USB a smartphonu ve stejné síti. 


 
Vylepšený výběr a pracovní postup úprav 


Součástí fotoaparátu α7 IV je řada jednotlivých vylepšení týkajících se výběru a úprav snímků, což přispívá k celkově plynulejšímu pracovnímu postupu, který umožňuje efektivní správu většího množství dat.


  


Rozdělujte snímky pro rychlejší přístup a výběr


Rozdělovač snímků lze vložit mezi snímky za účelem rychlého nalezení požadovaných scén; černé pozadí s šedou šipkou značí novou scénu nebo část.


 


  


Přidávání značení videí (základní značky)


K zaznamenanému videu lze přidat dva typy snímkových značek, které jsou použity jako „základní značky“ nebo vlaječky, k označení oblíbených záběrů nebo scén a hlavní volič lze během přehrávání použít pro rychlou navigaci z jedné značky ke druhé.


 


  


Mnoho možností pro výběr souborů k přenosu


Soubory k přenosu lze zvolit na základě kritérií, jako je hodnocení, snímkové značky, stav ochrany nebo formát souboru. Jednotlivé soubory lze přenášet ručně pomocí tlačítka pro vlastní nastavení. 


 


 
Snadná, spolehlivá obsluha


  


Speciální volič pro Fotografie/Video/S&Q


Přepněte volič pro Fotografie/Video/S&Q a fotoaparát okamžitě změní nabídky, přiřazení tlačítek a některá nastavení, aby byly v souladu s vaším zvoleným režimem, což usnadňuje možnost využít výhod hybridních charakteristik fotoaparátu. 


 


  


Vylepšená struktura nabídky 


V reakci na zpětnou vazbu od profesionálních fotografů a kameramanů jsme nabídku strukturovali obdobně jako u fotoaparátu α7S III a α1, abychom zajistili větší přehlednost na první pohled.


 


  


Hledáček Quad-VGA OLED s rozlišením 3,68 milionů bodů


Hledáček fotoaparátu Quad-VGA OLED s 37,3° zorným polem a vysokým očním bode 23 mm má přibližně 1,6× rozlišení hledáčku fotoaparátu α7 III. 


 


  


Zadní otočný monitor pro flexibilní snímání 


Monitor LCD typu 3.0 s 1.03 miliony bodů34, dotykovým panelem s praktickým otevíráním ze strany a poměrem stran 3:2 zajišťuje maximální svobodu pro umístění a kompozici pro snímání fotografií i videa.


 


  


Intuitivní dotykové ovládání


Během snímání je nyní možné ovládat funkce automatického ostření, například sledování dotykem. Společně s funkcí přibližování stažením prstů během přehrávání zajišťují intuitivnější ovládání. 


 


  


„Zadní ovladač R“ pro praktický přístup k funkcím


Součástí fotoaparátu α7 IV je volně přizpůsobitelný zadní ovladač, který je umístěn na místě bývalého voliče korekce expozice, který vám poskytuje rychlý přístup k funkcím, jako je ovládání citlivosti ISO, tvůrčí vzhled či jiná nastavení.


 


 
 


Imaging Edge Desktop™ pro funkce Remote, Viewer a Edit


Vylepšete své fotografie díky aplikacím Imaging Edge. S aplikací „Remote“ můžete snímání ovládat a sledovat živě. Aplikace „Viewer“ slouží k zobrazení náhledu, hodnocení a výběru fotografií z knihoven snímků a aplikace „Edit“ umožňuje zpracování dat RAW a tvorbu kvalitních snímků.


 
 


Péče o životní prostředí


Společnost Sony se inspiruje krásami světa a snaží se chránit planetu Zemi a zároveň tvůrcům umožňovat tvorbu nádhernějších a kreativnějších snímků. Klade si za cíl dosáhnout do roku 2050 nulového negativního dopadu na životní prostředí, a proto zavádí další řadu iniciativ.

 


Obsah balení:


 • Dobíjecí baterie
 • NP-FZ100
 • Napájecí adaptér AC
 • Napájecí kabel
 • Popruh přes rameno
 • Krytka těla
 • Krytka patice pro příslušenství
 • Očnice
 • Kabel USB-A na USB-C (USB 3.2)
Dokumentace k tomuto produktu
Manual CZ Stáhnout / (157.08 kB)

Technické parametry

Obecné informace
Typ fotoaparátu kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
Rozlišení (foto) 33 Mpx
Formát snímače Full-Frame
Druh snímače CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
Formát záznamu foto JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO) 100
Max. citlivost (ISO) 51200
Objektiv
Bajonet Sony E
Počet objektivů v setu pouze tělo
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace Ne
Režimy a funkce
Sekvenční snímání 10 sn./s
Interní blesk Ne
Nastavení interního blesku v EV Ne
Externí blesk Ano
Detekce obličeje Ano
Kreativní režimy ne
Zaostřování a měření scény
Systém ostření AF Tracking, jednotlivý AF
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku –5 až +5 EV v krocích po 1/3, 1/2 nebo 1 EV
Nejdelší čas expozice nad 8 sec. s
Displej a hledáček
Typ hledáčku elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3686400 px
Velikost LCD 7.5 cm
Rozlišení LCD 1036800 px
Polohovatelný displej Ano
Dotykový displej Ano
Rozhraní
Konektory mikrofon
Wi-Fi Ano
Propojení Bluetooth Ano
NFC Ne
Podpora přímého tisku Ne
GPS Ne
Záznam videa
Max. rozlišení videa 4K (3840 × 2160)
Formát záznamu videa MPEG
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor, Li-Pol akumulátor
Barva černá
Značky Sony
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.1 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 7.9 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 16.4 cm
Výška výrobku 16.9 cm
Hloubka výrobku 24.4 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg

Uživatelské recenze - Digitální fotoaparát Sony Alpha A7 IV černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Typ fotoaparátu
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Rozlišení (foto)
33 Mpx
Formát snímače
Full-Frame
Druh snímače
CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
Formát záznamu foto
JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO)
100
Max. citlivost (ISO)
51200
Bajonet Sony E
Počet objektivů v setu
pouze tělo
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace
Ne
Sekvenční snímání
10 sn./s
Interní blesk Ne
Nastavení interního blesku v EV Ne
Externí blesk
Ano
Detekce obličeje
Ano
Kreativní režimy
ne
Systém ostření AF Tracking, jednotlivý AF
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku
–5 až +5 EV v krocích po 1/3, 1/2 nebo 1 EV
Nejdelší čas expozice
nad 8 sec. s
Typ hledáčku
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3686400 px
Velikost LCD
7.5 cm
Rozlišení LCD
1036800 px
Polohovatelný displej
Ano
Dotykový displej
Ano
Konektory mikrofon
Wi-Fi
Ano
Propojení Bluetooth
Ano
NFC
Ne
Podpora přímého tisku Ne
GPS
Ne
Max. rozlišení videa
4K (3840 × 2160)
Formát záznamu videa
MPEG
Záruka 24 měsíců
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor, Li-Pol akumulátor
Barva
černá
Značky Sony
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
Šířka výrobku 13.1 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 7.9 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 16.4 cm
Výška výrobku 16.9 cm
Hloubka výrobku 24.4 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Manual CZ Stáhnout / (157.08 kB)