×

Candy

Společnost Candy je italským výrobcem domácích spotřebičů kombinující kvalitní provedení a elegantní italský design. Značka má dlouholetou tradici, datuje se již od roku 1945. Právě v tomto roce sestrojila společnost historicky první pračku Modello 50, kterou o rok později představila na veletrhu v Miláně. Zlomový moment pro značku přišel na pomezí 60. a 70. let, kdy vedle praček započala produkci sporáků a lednic.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
8 690 Kč
můžete mít již 04.02.
10 490 Kč
U dodavatele očekáváme 14.02.
12 990 Kč
U dodavatele očekáváme 14.02.
9 990 Kč
můžete mít již 04.02.
1 099 Kč
můžete mít již 04.02.
8 490 Kč
můžete mít již 04.02.
9 490 Kč
U dodavatele očekáváme 14.02.
14 990 Kč
U dodavatele očekáváme 14.02.
10 990 Kč
Očekáváme do 28.02.
10 194 Kč

Pračky Candy

Pračky Candy jsou na trhu s praním skutečným pojmem. Nejen, že je provází dlouhodobá tradice, ale i skutečný technologický pokrok. Vybrané pračky Candy jsou díky úsporným invertorovým motorům v těch nejvyšších energetických třídách A odpovídajících předchozí třídě A+++. Chytré pračky a pračky se sušičkou Candy lze díky připojení přes Wi-Fi nejen ovládat vzdáleně, ale využívat i tzv. funkci Snap&Wash, která pomocí fotky prádla vyhodnotí nejvhodnější program praní podle barvy prádla, jeho množství a typu. Aplikace také nabízí prací programy navíc, která na základním ovládacím panelu nenajdete. Pračky Candy jsou dostupné v klasických, ale i slim rozměrech. Vybrat si navíc můžete jak z praček s předním plněním, tak z praček s horním plněním.

Sušičky prádla Candy

Vybrané sušičky prádla Candy jsou stejně jako například pračky Candy RapidÓ vybaveny konektivitou. Díky tomu můžete programy nastavovat vzdáleně a využít sušičku skutečně naplno. Sušičky Candy RapidÓ potěší rychlými cykly, odloženým startem či speciálním programem na vlnu s certifikací Woolmark Apparel Care. Navíc jsou vybrané sušičky prádla Candy vybaveny odolným invertorovým motorem či EasyCase nádobkou na vodu, která zachycuje vodu z prádla a která může být použita například na zalití květin.

Lednice Candy

Lednice Candy potěší nejen cenovou dostupností, ale i svou technologickou vybaveností a flexibilitou. Řada lednic Candy Fresco disponuje například technologií Total No Frost Circle+, která zaručuje rovnoměrné proudění vzduchu a homogenní teplotu i vlhkost uvnitř lednice. Chladničky Candy Fresco zaujmou i vnitřním XXL prostorem a až 100 možnostmi jejich vnitřního uspořádání či praktickou zásuvkou Cool Box na zeleninu. Hlavní předností ledniček je i jejich konektivita a kompatibilita s praktickou mobilní aplikací hOn, která uživateli nabízí funkce jako Inventory Assistant upozorňující na data lhůty spotřeby či Smart Drink Assistant, která sama navrhne vhodnou dobu pro perfektní vychlazení uložených nápojů.

Mrazáky Candy

Mrazáky Candy jsou dostupné v pultovém i šuplíkovém provedení. Praktickou vychytávkou u vybraných modelů je například zámek či elektronická regulace teploty. Mrazničky Candy potěší uživatele i vnitřním LED osvětlením, díky kterému je orientace uvnitř mrazáku velmi jednoduchá.

Vinotéky Candy

Vinotéky Candy DiVino jsou vybaveny jednou až dvěma teplotními zónami a ovládáním na elektronickému panelu. Vybrané vinotéky Candy jsou vybaveny konektivitou a díky připojení přes Wi-Fi může uživatel využít například funkci Inventory Assistant uzpůsobenou speciálně pro vinotéky. Některé vinotéky Candy jsou navíc vybaveny i tzv. reverzibilními dvířky, které díky výměnným pantům můžou změnit směr otevírání dveří.

Myčky nádobí Candy

Myčky nádobí Candy umí zatočit se špinavým nádobím a stanou se tím správným domácím pomocníkem. Myčky Candy nabízí vysokou kapacitu až 16 sad nádobí a praktické programy pro efektivní a rychlé mytí už za 39 minut. Sušení nádobí napomáhá mimo kvalitně naprogramovaných cyklů i funkce Auto Open Door, která na jeho konci otevře dvířka myčky, tak aby nádobí perfektně doschlo. Vytopení domácnosti zabrání integrované systémy AquaProtect či AquaStop.

Vestavné trouby Candy

Vestavné trouby Candy jsou k dispozici v klasickém i MAXI vnitřním objemu trouby, díky tomu si může každý uživatel vybrat přesně takový objem, který vyhovuje jeho způsobu pečení. Trouby Candy jsou vybaveny zajímavými funkcemi, jakými je například pravý horký vzduch či parní funkce pro zdravé pečení masa i zeleniny. U nejvyšších modelů zajistí čištění trouby pyrolýza, dále pak i hydrolytické čištění Aquactiva. Chytré trouby Candy můžete ovládat vzdáleně, upravit programy přímo během pečení či mít uživatelský manuál vždy při ruce. Mikrovlnky Candy skvěle doplní každou kuchyň, přičemž nabízí mnoho zajímavých funkcí jako gril, automatické programy či dětskou pojistku.

Varné desky Candy

Varné desky Candy nabízí společnost v indukčním, sklokeramickém i plynovém provedení. Indukční varné desky nabízí uživatelům také praktickou funkci optimálního nastavení výkonu Power Management. Některé modely jsou vybaveny i tzv. Flexi zónou, jejíž zóny můžete používat rozděleně či jako jednu velkou pekáčovou zónu. Plynové varné desky Candy potěší dvojitým wok hořákem, elektrickým zapalováním v knoflíku a vybrané modely litinovými podpěrami hrnců. Sklokeramické varné desky Candy jsou vybaveny například ukazatelem zbytkového tepla, dětskou pojistkou či časovačem.

Digestoře Candy

Digestoře Candy disponují buď klasickým odtahem nebo recirkulací, vybrané modely i kombinací obojího. Zajímavou vlastností je perimetrální sání či dotykové ovládání. Vybrané odsavače par Candy jsou vybaveny tzv. Boosterem, který rychle zvýší výkon odsávání a pomůže tak vyčistit vzduch v celé kuchyni. Technologickou vychytávkou je i možnost připojení přes Bluetooth či Wi-Fi a ovládání vybraných chytrých digestoří zcela vzdáleně.