×

BaByliss

Hledáte profesionálního kadeřníka, kterého definuje více než 50letá zkušenost, láska k řemeslu a moderní technologie se svěžím designem? BaByliss je hvězdou světových módních mol, stříbrného plátna i hudebních pódií už od 60. let. Beatles i Brigitte Bardot poznali kvalitu produktů péče o vlasy. Fény, kulmy, žehličky na vlasy, zastřihovače na vousy, vlasy i chloupky či kosmetická zrcadla – s produkty BaByliss se stanete hvězdou už u vás doma.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 06.02.
1 849 Kč
můžete mít již 06.02.
4 999 Kč
můžete mít již 06.02.
1 949 Kč
můžete mít již 06.02.
1 549 Kč
U dodavatele očekáváme 13.02.
1 549 Kč
můžete mít již 06.02.
3 699 Kč
můžete mít již 06.02.
2 199 Kč
můžete mít již 06.02.
2 499 Kč
můžete mít již 06.02.
1 099 Kč
můžete mít již 06.02.
2 199 Kč

Značka BaByliss je ikonou ve světě profesionálních kadeřníků a barberů. Produkty, které používají profesionální vlasoví stylisté dokonce až v Hollywoodu, jsou synonymem kvality a představují v podstatě to nejlepší na trhu v oblasti vlasové péče. Chcete se i vy ocitnout v síni slávy dokonalých účesů a vlasového stylingu?

Představte si přístroj, se kterým budete péči o vaše vlasy i bradu zbožňovat. Zastřihovače vousů a zastřihovače vlasů Babyliss jsou dokonale flexibilní a jejich ostré nerezové nože vám pomohou s perfektním střihem na milimetr přesně nasucho i namokro. Spolehnout se můžete na dlouhotrvající bezdrátový provoz a vždy perfektní výsledky bez podráždění pleti.

Zastřihovače chloupků Babyliss s množstvím nástavců se postarají o upravenou oblast kotlet, nosu, obočí či uší.

Bezchybný make-up si vytvoříte pouze při dostatečném osvětlení. Kosmetická zrcátka této značky nabízí 10 poloh přiblížení a 5 režimů LED svícení.
Vlasový salón si můžete vychutnat v pohodlí vlastní koupelny. Stačí použít fény, kulmofény, žehlicí kartáče i žehličky na vlasy Babyliss, které dokážou vlasům dodat tu nejjemnější péči, uzdravit jejich vlákna a udělat váš vzhled nepřehlédnutelným.
Zdravého a krásného účesu plného objemu a trendy vln hladce docílíte s profesionálními kulmami, jež do vašeho stylingu přinesou kromě elegance také hravost a fantazii.