Kód: PHIHX992427 ID: 1588013

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27

sonický zubní kartáček • 62 000 pohybů za minutu • tlakový senzor • 5 čisticích programů (Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health, Tongue Care) • 3 intenzity • 4 kartáčové hlavice pro kompletní péči •...

Extra sleva 10 %
? 8 299 Kč Ušetříte: 2 300 Kč (27%)
5 999 Kč
u vás již 08.12.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

sonický zubní kartáček • 62 000 pohybů za minutu • tlakový senzor • 5 čisticích programů (Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health, Tongue Care) • 3 intenzity • 4 kartáčové hlavice pro kompletní péči • dobíjecí sklenice, dobíjecí cestovní pouzdro • výdrž baterie 2 týdny • podpora Bluetooth • připojení s mobilním telefonem

Philips HX9924/27


Philips Sonicare DiamondClean Smart Pink HX9924/27


Kartáček DiamondClean Smart HX9924/17 nabízí dokonalé čištění. Čtyři maximálně výkonné kartáčkové hlavice vám umožní zaměřit se na všechny aspekty zdraví zubů a dásní. Technologie Smart Sensor poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a rady pro dokonale čisté a bílé zuby, dásně a svěží dech. DiamondClean Smart není jen kartáček. Přináší komplexní péči o zuby a dásně.


5 režimů a 3 intenzity


Sonická technologie pracuje až s 62 000 stěry za minutu. Pět režimů provozu zabezpečí řadu potřeb v oblasti péče o ústní dutinu. Režim Clean se stará o každodenní čištění, režim White+ odstraňuje pigmentaci, režim Deep Clean+ hloubkově čistí, režim Gum Health věnuje speciální pozornost stoličkám a režim Tongue Care je určen pro čištění jazyka. Vyberte si také ze 3 nastavitelných intenzit provozu. 


 
 


Klíčové vlastnosti:


  • Poradí si se zubním plakem až 10× lépe
  • Během 2 týdnů zdravější dásně
  • Za 3 dny bělejší zuby bez povrchových skvrn
  • 2 týdny provozu na jedno nabití
  • 5 režimů, 3 intenzity
  • 4 speciální kartáčkové hlavy pro kompletní péči
  • Aplikace pro čištění zubů Philips Sonicare

 


Nejlepší zubní kartáček Philips, který zajistí kompletní péči pro vaši ústní dutinu. 

 

 


Rozlučte se s plakem


Hlavici C3 Premium Plaque Defence použijte pro zajištění jedinečného hloubkového čištění. Jemná vlákna na stranách hlavice se snadno přizpůsobí tvaru každého zubu, a zajišťují tak 4× větší kontakt s povrchem*** a odstranění až 10× většího množství plaku z obtížně dostupných oblastí*.


 
 


 Pečujte o dásně


Hlavice G3 Premium Gum Care pečuje o zdraví dásní. Má menší velikost a její přesná vlákna zajišťují jemné, ale přitom účinné vyčištění podél linie zubů a dásní, kde onemocnění dásní vznikají. Klinické testy prokázaly, že hlavice sníží až o 100 % riziko zánětů* a dásně jsou díky ní až 7krát zdravější během pouhých dvou týdnů používání*.

 


Bělejší zuby, rychle


Použijte hlavici W3 Premium White pro odstranění povrchových skvrn a dosažení bělejšího úsměvu. Víme, že díky hustě osázeným centrálním vláknům hlavice odstraní až o 100 % více skvrn během pouhých tří dnů**.

 


Dlouhotrvající svěží dech


Hlavice TongueCare+ pomáhá eliminovat zápach z ústní dutiny způsobený bakteriemi v pórech jazyka. 240 vláken MicroBristles pronikne do jakékoli vyvýšeniny nebo rýhy na jazyku a účinně odstraní bakterie a nečistoty způsobující špatný dech.

 


Efektivní čištění


Aplikace Philips Sonicare vás sama upozorní, když dosáhnete dokonalého vyčištění. Také vám poradí, jak zuby čistit ještě lépe a důkladněji. Pokud při čištění některé místo vynecháte, aplikace má funkci TouchUp, která vás na to upozorní a poradí, kam se vrátit. Díky tomu máte jistotu, že pokaždé dosáhnete naprosto čistých zubů.

 


Lepší péče o problematické oblasti


Upozornil vás zubní lékař na nějaké problematické oblasti v ústech? Díky 3D mapě vašich úst je máte v aplikaci přehledně zvýrazněné. Aplikace vám také připomene, abyste těmto místům věnovali zvýšenou pozornost.

 


Tlakový sensor a optimální nastavení


Při čištění zubů snadno vyvinete příliš velký tlak a ani si toho nevšimnete. Ale DiamondClean Smart vás na to upozorní blikáním světelného kroužku na konci těla. Tím se dozvíte, že byste měli tlak zmírnit a nechat vše na hlavici kartáčku. Nemusíte si ani lámat hlavu jaký režim a intenzitu vybrat. Mikročip v hlavici kartáčku komunikuje s aplikací DiamondClean Smart. Takže když nasadíte například hlavici pro péči o dásně, kartáček pozná, že má vybrat optimální režim a intenzitu pro jemnou, ale efektivní péči o dásně. Stačí stisknout tlačítko pro aktivaci.

 


Vyberte si z 5 režimů a 3 nastavení intenzity


DiamondClean Smart nabízí pět režimů čištění, které pokrývají celou řadu potřeb v oblasti péče o zuby a dásně. Režim Clean využijete pro dokonalé každodenní čištění, režim White+ pro odstranění skvrn, s režimem Deep Clean+ docílíte unikátního hloubkového čištění, režim Gum Health je určený pro šetrné a účinné vyčistění pro zdraví dásní a režim Tongue Care slouží k čištění jazyka. Můžete si vybrat mezi třemi intenzitami od vyšší pro intenzivní čištění po nižší pro citlivé zuby a dásně.

 


Využijte hlavici kartáčku co nejúčinněji


Hlavice kartáčku podléhají průběžnému opotřebení a jejich účinnost při odstraňování plaku se postupně snižuje. Díky inteligentnímu rozpoznávání hlavice budete vždy vědět, kdy hlavici vyměnit. Kartáček sleduje, jak dlouho a s jakou intenzitou jste si zuby čistili jednotlivými hlavicemi, a v pravý čas vás upozorní na potřebu výměny. Životnost hlavic můžete sledovat rovněž v aplikaci Philips Sonicare.

 


Snadné a stylové nabití – doma i na cestách


Na jedno plné nabití můžete kartáček pravidelně používat až dva týdny. Na cestách použijte jako nabíječku cestovní pouzdro. Vložte kartáček do pouzdra, které připojíte k notebooku nebo do zásuvky. Doma k nabíjení poslouží elegantní sklenička s indukčním nabíjením, která je stylovým doplňkem koupelny a lze ji využít i k vyplachování úst. Pro nabíjení kartáček jednoduše vložte do skleničky.

 


* ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem ** ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem s kvalitní bělicí pastou na zuby *** ve srovnání se Sonicare Optimal White hlavicí

Dokumentace k tomuto produktu
HX9924_27_DFU_CES_19040100ik Stáhnout / (6.12 MB)
HX9924_27_PSS_CES_20010201kq Stáhnout / (1.03 MB)

Technické parametry

Další parametry
SMART Funkce Ano
Orální centrum Ne
Ústní sprcha Ne
Úložný prostor Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Značka kvality dTest Ne
Typ sonický
Počet stěrů za minutu 62000
Časovač Ano
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.4 cm
Výška výrobku 25.2 cm
Hloubka výrobku 11.1 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hloubka výrobku 17.6 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg

Uživatelské recenze - Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

František
27.04.2021 v 10:55
100 %

Byl to dárek, předpokládám, že vysoce kvalitní. Podobný už mám.

Celková spokojenost
Blanka
16.03.2021 v 10:48
100 %

Celková spokojenost
František
27.04.2021 v 10:55
100 %

Byl to dárek, předpokládám, že vysoce kvalitní. Podobný už mám.

Celková spokojenost

Technické parametry

SMART Funkce
Ano
Orální centrum Ne
Ústní sprcha Ne
Úložný prostor Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Značka kvality dTest Ne
Typ sonický
Počet stěrů za minutu 62000
Časovač Ano
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Značky Philips
Šířka výrobku 17.4 cm
Výška výrobku 25.2 cm
Hloubka výrobku 11.1 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hloubka výrobku 17.6 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
HX9924_27_DFU_CES_19040100ik Stáhnout / (6.12 MB)
HX9924_27_PSS_CES_20010201kq Stáhnout / (1.03 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 740 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 320 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 660 Kč