Kód: PHIHX991127
ID: 1586106

Kupte si jakýkoliv zubní kartáček / zubní sprchu Philips Sonicare, zaregistrujte se a využijte 90denní záruku vrácení peněz! Více zde.

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/27 bílý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Péče o zuby Philips
Záruka 24 měsíců
Typ sonický
Orální centrum Ne
Úložný prostor Ano
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Časovač Ano
SMART Funkce Ano
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Rozměry balení
Šířka balení 17,3 cm
Výška balení 11,1 cm
Hloubka balení 25,3 cm
Hmotnost balení 1,12 kg
Produktový list Stáhnout (pdf / 501,77 kB)
Návod k použití CZ Stáhnout (pdf / 3,09 MB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

sonický zubní kartáček • 4 režimy čištění: Clean, White+, Gum Health, Deep Clean+ • 3 intenzity • tlakový senzor • technologie BrushSync • odstraňuje až 10× více plaku • aplikace Sonicare

Philips HX9911/27 Sonicare DiamondClean 9000
Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/27, bílá

 

Oblíbený sonický kartáček nově s tlakovým senzorem

Nespokojte se s obyčejným manuálním kartáčkem a dopřejte svým zubům extra jemnou péči! Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 byl vytvořen pro dokonalou péči o zuby a dásně. Je ideální i na rovnátka a zubní náhrady. Sonický zubní kartáček zvládne až 62 000 pohybů/minutu a nechybí ani praktický časovač na dvě minuty pro správné čištění. Philips Sonicare HX9911/27 nové generace vám nabízí rovnou čtyři režimy (Clean, Deep Clean+, Gum Health, White+) a tři úrovně intenzity (Nízká, Střední, Vysoká). Když na zuby příliš tlačíte, zabudovaný tlakový senzor vás okamžitě upozorní. Díky efektivnějšímu odstranění pigmentace v porovnání s manuálním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean odstraní více zubního plaku a dosáhne bělejších zubů. 

Klíčové vlastnosti:

  • 4 režimy čištění a 3 intenzity
  • Zabudovaný tlakový senzor zajistí optimální starostlivost o chrup
  • Technologie BrushSync pro chytré čištění
  • Připomenutí výmeny staré hlavice
  • Aplikace Sonicare pro perfektní přehled nad čištěním zubů
Odstraní až 10× více plaku než manuální zubní kartáček.

 

Technologie Philips Sonicare

Sonický kartáček stíravým pohybem napění zubní pastu na bublinky, které atakují plak, a vhání je do mezizubních prostor i podél linie dásní. Svým zubům zároveň dopřejete až 62.000 jemných, ale účinných pohybů kartáčkové hlavice. Stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem získáte za pouhé 2 minuty. Sonická technologie je šetrná a vhodná i pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami nebo fazetami. Philips Sonicare zároveň pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu a má blahodárný vliv na zdraví dásní.


 

Odstranění zubního plaku

Hlavice kartáčku C3 Premium Plaque Defence, která je určena pro odstraňování plaku, je jako stvořená pro zesvětlení zubů a čištění každodenních povrchových skvrn způsobených jídlem či nápoji. Unikátní konstrukce pomáhá odstranit až 10× více plaku ze zubů a podél linie dásní během hlubokého čištění, které vidíte i cítíte. Hlavice Premium Plaque Defence se díky měkkým a flexibilním gumovým stranám přizpůsobí na míru liniím vašich zubů a dásní, čímž zajistí 4× větší kontakt s povrchem. Navíc absorbuje příliš velký tlak při čištění a umožní vám maximálně využít sonickou technologii.


 

Tlakový senzor

I když si nevšimnete, že na zuby při čištění moc tlačíte, kartáček Philips Sonicare HX9911/27 to udělá za vás. Když začnete na dásně působit příliš velkým tlakem, vydá kartáček pulzující zvuk, aby vás na to upozornil.


 

4 režimy čištění, 3 nastavení intenzity

S kartáčkem Philips Sonicare se díky výběru ze čtyř režimů čištění snadno přizpůsobíte svým vlastním potřebám. Režim Clean představuje standardní volbu pro kvalitní každodenní čištění. Režim White+ zvládne účinně odstranit povrchové skvrny. V režimu Gum Health jemně, ale účinně vyčistíte své dásně a režim Deep Clean+ vám poslouží osvěžujícím hloubkovým čištěním. U každého režimu máte na výběr ze tří intenzit, jimiž čištění ústní dutiny přizpůsobíte vlastním potřebám. Přepínejte mezi „vysokou“, „střední“ a „nízkou“ intenzitou.


 

Upozornění na výměnu hlavice

Technologie BrushSync dokáže sama sledovat, jak dlouho hlavici kartáčku používáte a jak silně jste na ni tlačili. Na potřebu výměny hlavice vás upozorní krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na kartáčku.


 

Technologie BrushSync

Upozornění na potřebu výměny hlavice je možné díky speciálnímu mikročipu, který synchronizuje chytrou hlavici s tělem kartáčku. S režimem BrushSync si kartáček také udržuje přehled, jakou chytrou hlavici používáte. Pokud nasadíte například hlavici pro hloubkové čištění, kartáček zvolí optimální režim a intenzitu.


 

Aplikace a časovač

Nová generace sonického kartáčku Philips Sonicare DiamondClean 9000 vám prostřednictvím aplikace Philips Sonicare (pro iOS i Android) poradí, jak zlepšit či udržet zdravé návyky čištění zubů. Můžete si také nastavit časovač na 2 minuty, abyste si zuby čistili optimální dobu. V mobilní aplikaci Sonicare najdete rovněž zprávy o průběhu čištění.


 

Příslušenství vhodné na cesty

Ve stylovém cestovním pouzdru bude váš kartáček hygienicky a bezpečně uložený. Na jedno plné nabití jej můžete pravidelně používat až dva týdny. Kdyby se kartáček začal vybíjet na cestách, použijte jako nabíječku cestovní pouzdro. Vložte kartáček do pouzdra a připojte ho k notebooku nebo do zásuvky. K nabíjení doma slouží elegantní sklenička pro vyplachování úst s indukčním nabíjením, která bude moderním a zároveň praktickým doplňkem vaší koupelny.


Philips HX9911/27 Sonicare DiamondClean 9000

 

Obsah balení

  • kartáček DiamondClean nové generace
  • kartáčková hlavice C3 Premium Plaque Defence
  • nabíjecí sklenice
  • nabíjecí cestovní pouzdro s USB
  • základna nabíječky
Technické parametry

Technické parametry Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/27 bílý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Péče o zuby Philips
Záruka 24 měsíců
Typ sonický
Orální centrum Ne
Úložný prostor Ano
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Časovač Ano
SMART Funkce Ano
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Rozměry balení
Šířka balení 17,3 cm
Výška balení 11,1 cm
Hloubka balení 25,3 cm
Hmotnost balení 1,12 kg
Produktový list Stáhnout (pdf / 501,77 kB)
Návod k použití CZ Stáhnout (pdf / 3,09 MB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů