×
Kód: PHIHX680763ZA1 ID: 1662758

Zubní kartáček Philips ProtectiveClean Plaque Removal HX6807/63 - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 1 999 Kč Ušetříte: 400 Kč (20 %)
1 599 Kč
můžete mít již 08.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

sonický zubní kartáček • časovače QuadPacer a Smartime • 62 000 pohybů za minutu • citlivý tlakový senzor • 2 intenzity čištění • odstraní až 7× více zubního plaku • připomenutí výměny hlavice • vhodný pro majitele rovnátek a zubních náhrad • v balení hlavice InterCare s extra dlouhými vlákny

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300, sonický elektrický zubní kartáček, HX6807/63


Dopřejte si úžasně svěží pocit čistoty ve vašich ústech po každém vyčištění! Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 dokáže ve srovnání s klasickým manuálním kartáčkem odstranit až 7× více zubního plaku! Díky citlivému tlakovému senzoru umí rozpoznat, když na zuby a dásně příliš tlačíte, a jemnou pulzací vás upozorní, abyste si zuby čistili šetrněji. Přispívá tím k lepšímu zdraví vaší ústní dutiny. Kartáček nabízí vyšší a nižší intenzitu čištění pro vaše větší pohodlí. Je vhodný i pro citlivé zuby a majitele rovnátek či zubních náhrad. Kartáček automaticky monitoruje frekvenci a také způsob používání nasazené kartáčkové hlavice, a když nastane čas na její výměnu, upozorní vás na to krátkým pípnutím a rozsvícením kontrolky na těle kartáčku. Je také vybavený praktickým časovači, které hlídají jak celkovou dobu čištění zubů, tak čas strávený v jednotlivých částech úst. Součástí balení je speciálně navržená hlavice InterCare s extra dlouhými vlákny pro efektivní odstranění plaku i z těch nejhůře přístupných míst. 

 


 Klíčové vlastnosti:


  • Citlivý tlakový senzor pro upozornění na nešetrné čištění 
  • Automatické upozornění na opotřebení kartáčkové hlavice
  • Odstraňuje až 7× více plaku než manuální zubní kartáček
  • Zabudovaný citlivý tlakový senzor
  • Upozornění na výměnu kartáčkové hlavice

Čistější zuby. Šetrné čištění. Odstraňuje až 7× více zubního plaku než manuální kartáček.

 


Technologie Philips Sonicare


Sonický kartáček stíravým pohybem napění zubní pastu na bublinky, které atakují plak, a vhání je do mezizubních prostor i podél linie dásní. Svým zubům zároveň dopřejete až 62 000 jemných, ale účinných pohybů kartáčkové hlavice. Stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem získáte za pouhé 2 minuty. Sonická technologie je šetrná a vhodná i pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami nebo fazetami. Philips Sonicare zároveň pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu a má blahodárný vliv na zdraví dásní.


 
 


Odstraňuje až 7× více plaku než manuální zubní kartáček 


K výjimečně šetrnému sonickému elektrickému kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 patří hlavice InterCare, která je navržena pro extra důkladné odstranění zubního plaku. Je osázená velmi dlouhými vlákny, která se dostanou i na ta nejhůře přístupná místa ve vaší ústní dutině. Zdravějších dásní dosáhnete už po dvou týdnech pravidelného používání.

 


Zabudovaný tlakový senzor


Pokud na zuby a dásně během čištění příliš tlačíte, může to vést k celé řadě zdravotních problémů. Přitom není vůbec jednoduché tu správnou míru tlaku rozeznat. Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 je pro váš klid a pohodlí vybavený tlakovým senzorem, který vás na příliš velký tlak upozorní jemnou pulzací. Tím vás navádí k lepší čisticí technice a pomáhá chránit vaše dásně.

 


Připomenutí výměny hlavice


Aby čištění zubů bylo vždy maximálně efektivní a šetrné, je třeba v ten správný čas vyměnit opotřebovanou kartáčkovou hlavici za novou. Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 vám to díky jedinečné funkci BrushSync připomene! Sleduje frekvenci a způsob vašeho čištění, a když nastane čas na nasazení nové hlavice, ozve se krátké pípnutí a rozsvítí se světelná kontrolka na těle kartáčku.

 


Praktické časovače 


Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 hlídá čas čištění zubů za vás. Časovač Smartime hlídá celkovou dobu čištění 2 minut, což je doba doporučovaná zubními specialisty. Časovač QuadPacer vám dává vždy po uplynutí 30 vteřin jemnou pulzací pokyn k přesunutí se do další části úst, abyste celkový čas čištění zubů využili maximálně efektivně a každé části dopřáli stejně důkladnou péči.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce časovač, tlakový senzor
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 24.5 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 7.3 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg

Uživatelské recenze - Zubní kartáček Philips ProtectiveClean Plaque Removal HX6807/63 - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Technologie čištění
sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce časovač, tlakový senzor
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 24.5 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 7.3 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg