×
Kód: GDR1871220 ID: 1584642

Zavlažovač Gardena AquaZoom M

5 (4)

automatický zavlažovač • trysky pro rovnoměrné zavlažování záhonů o rozloze 9 až 250 m² • nastavitelný dosah (3–18 m) a šířka postřiku (3–14 m) • volba typu zavlažování (vlevo / vpravo / na obou...

? 776 Kč
749 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

automatický zavlažovač • trysky pro rovnoměrné zavlažování záhonů o rozloze 9 až 250 m² • nastavitelný dosah (3–18 m) a šířka postřiku (3–14 m) • volba typu zavlažování (vlevo / vpravo / na obou stranách) • regulovatelný průtok vody • odolnost vůči mrazu i UV záření • přípojka vody s nerezovým filtrem • široké podpěrné patky pro lepší stabilitu

Gardena AquaZoom MGardena AquaZoom M, černá/oranžová


Milujete zahrádkaření, ale už vás unavuje zdlouhavé každodenní zalévání záhonů? Ať už pěstujete zeleninu, květiny, nebo třeba bylinky, Gardena AquaZoom M vám zavlažování všech rostlin o poznání usnadní. Jedná se o automatický čtyřplošný zavlažovač, který stačí umístit na vhodné místo a zbytek už nechat na něm. Toto šikovné zařízení vám totiž dokáže pomocí speciálních trysek zajistit hezky rovnoměrné a velmi přesné zavlažování záhonků o rozloze od 9 až do 250 m2. Vy se můžete věnovat příjemnějším činnostem a užít si léto tak, jak to máte nejraději.


Přizpůsobí se vaší zahrádce


S instalací zavlažovače Gardena AquaZoom M si poradíte během krátké chvilky. Zařízení totiž stačí postavit do záhonu, napojit na hadici a poté si individuálně zvolit, jaký má být jeho dosah (3 až 18 metrů) a šíře postřiku (3 až 14 metrů). Kromě toho si navíc můžete sami regulovat průtok vody nebo také nastavit typ postřiku (pouze vlevo, pouze vpravo, nebo na obou stranách). Činnost tohoto zařízení zkrátka přesně přizpůsobíte potřebám své zahrady.


Odolá mrazu i vedru


Čtyřplošný zavlažovač Gardena AquaZoom M je vyroben z velmi odolných materiálů. Díky tomu je odolný vůči mrazu i UV záření, a tak může být v záhoně umístěn i v obdobích s extrémními teplotami.


Jednoduché čištění


Výhodou tohoto automatického zavlažovače je i jeho snadná údržba. Přípojka vody je zde totiž opatřena nerezovým filtrem, který spolehlivě zachytí všechny případné nečistoty. Tento filtr přitom můžete kdykoliv vyjmout a jednoduše propláchnout pod tekoucí vodou. Usazeniny vodního kamene z rozprašovacích trysek pak odstraníte pouhým promnutím mezi prsty.


Gardena AquaZoom compact

Technické parametry

Další parametry
Záruka 60 měsíců
Druh příslušenství zavlažovač
Značky Gardena
Rozměry balení
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Zavlažovač Gardena AquaZoom M

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 4 uživatelů

Technické parametry

Záruka 60 měsíců
Druh příslušenství zavlažovač
Značky Gardena
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg