×
Kód: PHIBT552215ZC1 ID: 1664607

Zastřihovač vousů Philips Series 5000 BT5522/15 - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 2 399 Kč Ušetříte: 336 Kč (14 %)
2 063 Kč
můžete mít již 05.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 1rok 413 Kč
Blesková výměna 349 Kč

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

zastřihovač vousů • bezdrátový provoz až 90 minut • samoostřicí dvojité břity z nerezové oceli • zastřihovač vousů i vlasů 0,4–20 mm • 100% voděodolnost • sada 5 nástavců • rychlonabíjení • kontrolka nabíjení

Philips Series 5000 Zastřihovač vousů BT5522/15


Pokročilá přesnost, dokonalá kontrola pro vaše vousy a vlasy


Multifunkční zastřihovač Philips řady 5000 vám umožní váš zevnějšek upravit přesně podle vašich představ. Je navržený ke střihu vousů, ale díky multifunkčnímu příslušenství s ním snadno zastřihnete i vlasy. Patří k němu 2 nástavné hřebeny na vlasy a 2 hřebeny na vousy, které umožňují výběr délek zastřižení od 0,4 mm do 20 mm. Celkem 40 různých délek! Strojek využívá pokročilou technologii Lift & Trim Pro, která každý vous nebo vlas nadzdvihuje od kůže a ve stejném směru jej navádí k břitům, kde dochází k zastřižení. Díky tomu dosahuje špičkové přesnosti a rovnoměrného účesu nebo strniště. Přístroj je vybavený mimořádně kvalitními a odolnými břity DualCut, které se o sebe během používání jemně třou a udržují se tak výjimečně ostré po velmi dlouhou dobu. Přístroj je plně voděodolný a snadno jej vyčistíte pod proudem tekoucí vody. Spolehlivá baterie zaručí až 120 minut zastřihování na plné nabití a disponuje funkcí rychlonabíjení, kterou oceníte, pokud jste ve spěchu. Díky praktickému pouzdru můžete svůj vzhled udržovat skvěle upravený i na cestách.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Precizně zastřižené vousy díky systému Lift & Trim
  • Příslušenství pro vytváření rovnoměrného strniště 
  • Technologie DuraPower pro velmi dlouhou životnost přístroje
  • Provoz bez kabelu až 90 minut pro svobodu pohybu
  • Samoostřicí břity
  •  40 možných délek střihu (od 0,4 do 20 mm'
  • 100% voděodolný

 


Voděodolný zastřihovač vousů je vybaven také detailním zastřihovačem pro těžko dostupná místa a inovativním Lift & Trim hřebenem, který zastřihne i krátká strniště.

 


Systém Lift & Trim Pro


Cítíte se skvěle s upraveným krátkým strništěm nebo rovnoměrně zastřiženými delšími vousy? Pak je zastřihovač Philips řady 5000 vytvořený přímo na míru vašim potřebám. Díky inovativnímu systému Lift & Trim Pro dokáže navést každý váš jednotlivý vous přímo k břitům tak, aby byl zastřižen přesně v požadované délce.

 


Ukazatel stavu baterie


Zastřihovač Philips řady 5000 má v dolní části rukojeti praktický ukazatel aktuálního stavu baterie. Vždy tak s jistotou víte, zda je váš přístroj dostatečně nabitý, nebo je třeba jej dobít. Nebudete tak muset úpravu vousů zbytečně přerušovat a čekat na jeho dobíjení.


 
 


Samoostřící břity


Zastřihovač Philips řady 5000 využívá odolné ocelové břity DualCut s dvojím ostřím. Během používání přístroje se o sebe jemně třou, a tím se automaticky ostří. Díky této jedinečné konstrukci budou břity i po několika letech používání stejně ostré jako prvního dne používání přístroje. Špičky břitů jsou k pokožce velmi šetrné, nedráždí ji a neškrábou na ni díky zaobleným špičkám.

 


40 nastavení délky


Vytvořte si takový styl vlasů či vousů, který vám sluší a který vám vyhovuje - nebo se svým vzhledem experimentujte dle libosti. Přístroj nabízí 40 různých nastavení délky, které jednoduše navolíte díky otočnému regulátoru na rukojeti přístroje. Součástí balení je hřebenový nástavec pro delší vousy od 10,4 do 20 mm.

 


Snadná údržba


Zastřihovač Philips řady 5000 je plně voděodolný. Po každém používání ho tak bez obav můžete důkladně propláchnout pod proudem tekoucí vody. Břity přístroje se ostří automaticky během zastřihování vousů, a vydrží tak mimořádně dlouho skvěle ostré.

 


Až 120 minut v provozu


Výkonný zastřihovač Philips řady 5000 využívá lithium-iontovou baterii, díky které na jedno plné nabití vydrží v nepřetržitém provozu bez kabelu až 120 minut. Má také funkci rychlonabíjení, která zajistí kompletní ošetření vousů či vlasů během pouhých 5 minut nabíjení.


 

Dokumentace k tomuto produktu
8-2 Návod BT5522_15_DFU_CES_2105110036 Stáhnout / (657.38 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ zastřihovače zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů ocel
Použití a údržba omyvatelný
Samoostřící nože Ano
Počet nástavců v balení 4
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 120 min.
Doba nabíjení 1 hod.
Cestovní pouzdro Ano
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.7 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Zastřihovač vousů Philips Series 5000 BT5522/15 - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ zastřihovače zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů ocel
Použití a údržba omyvatelný
Samoostřící nože Ano
Počet nástavců v balení 4
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 120 min.
Doba nabíjení 1 hod.
Cestovní pouzdro Ano
Značky Philips
Šířka výrobku 14.7 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
8-2 Návod BT5522_15_DFU_CES_2105110036 Stáhnout / (657.38 kB)