Kód: PANERGD51K503 ID: 1574507

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GD51-K503 černý

zastřihovač vousů • hřebenový nástavec 0,5 až 10 mm • omyvatelný • možnost bezdrátového provozu (50 min) • dobíjení 1 hod • snadné použití • vhodný pro zastřihování, úpravu konečků, tvarování • 0,1mm...

Dny Marianne
1 799 Kč
u vás již 21.09.

Vše o produktu

zastřihovač vousů • hřebenový nástavec 0,5 až 10 mm • omyvatelný • možnost bezdrátového provozu (50 min) • dobíjení 1 hod • snadné použití • vhodný pro zastřihování, úpravu konečků, tvarování • 0,1mm tenké břity • technologie břitu na ochranu pokožky

Panasonic ER-GD51-K503


Zastřihovač vousů Panasonic ER-GD51-K503 je perfektním pomocníkem každého muže, kterému záleží na vzhledu. Upravte si vousy, knír i kotlety do sebemenšího detailu. Oholte si tváře a krk a vytvořte si design vousů, který bude vaše okolí obdivovat. V balení najdete hřebenový nástavec, který vám po 0,5mm délkách umožní zvolit si délku střihu v rozmezí 0,5 až 10 mm. S použitím nástavce i bez něj můžete zastřihovat, tvarovat i upravovat konečky vousů.


Bezdrátový provoz


Ke snadnému a pohodlnému použití přispívá jedinečný rovný tvar zastřihovače, který vám perfektně padne do ruky a zajistí potřebnou stabilitu při práci. Uvnitř strojku je umístěná dobíjecí baterie, již na sto procent dostanete zhruba po hodině nabíjení. Na jedno nabití zajistí přístroji až 50 minut bezdrátového provozu. Po skončení používání zařízení jednoduše umyjte pod proudem vody, abyste z něj odstranili chloupky a měli jej připravené k dalšímu použití.


 


Holicí strojek vám pomůže upravit strniště, knír i kotlety!

 


Inovativní provedení


Design stroku se inspiruje tradičními holiči. Perfektně padne do ruky a spolehlivě vám poslouží k zastřihování vousů, detailní úpravě konečků i přesnému tvarování. Požadovaného vzhledu dosáhnete snadno a rychle.


 Snadné používání


Na rozdíl od většiny jiných modelů je tento strojek rovný. Perfektně vám proto padne do ruky, takže máte zaručené vždy pohodlné používání na tvářích i pod bradou. Stabilní úchop vám pomůže doladit detaily k dokonalosti, abyste ze dveří ráno odcházeli upravení podle svých představ.


 Hřebenový nástavec


Součástí balení je praktický hřebenový nástavec, který vám pomůže vytvořit jednotnou délku vousů. Snadno se používá; pouhým pootočením si nastavte jednu ze dvaceti úrovní délky střihu, a to v rozmezí 0,5 až 10 mm po 0,5mm krocích.


 Tenké břity


Zastřihovač se perfektně hodí také pro milovníky hladce oholené tváře. Má velmi jemné a tenké břity, které dokážou oholit chloupky v bezprostřední blízkosti pokožky (0,1 mm), jež zůstane sametově hebká na dotyk.


 Ochrana pokožky


Zapomeňte na nepříjemné podráždění. Díky zaobleným hranám břitů je téměř vyloučené, že byste se při holení mohli poranit nebo museli snášet zarudlou a bolavou pokožku. I při pravidelném používání bude pleť vypadat skvěle a bude jemná na dotyk.


 Přesné tvarování


Zastřihovač je vybavený extra tenkým a ostrým břitem, který je přímo stvořený k detailním úpravám vousů, kníru a kotlet. Bez obtíží se dostane i do těžko dostupných oblastí, aby vám zajistil rovnoměrné oholení bez nepěkných zubů.


 Technické parametry

Další parametry
Počet nástavců v balení 2
Zdroj energie aku
Použití a údržba omyvatelný
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Doba provozu 50 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování bez nástavce Ano
Značky Panasonic
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.3 cm
Výška výrobku 20.4 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 19.7 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 22.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Zastřihovač vousů Panasonic ER-GD51-K503 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Počet nástavců v balení 2
Zdroj energie aku
Použití a údržba omyvatelný
Typ zastřihovače zastřihovač vousů
Doba provozu 50 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování bez nástavce Ano
Značky Panasonic
Šířka výrobku 3.3 cm
Výška výrobku 20.4 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 19.7 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 22.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky +1rok 360 Kč
Blesková výměna 249 Kč