×

Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem v rozvoji moderních technologií pro zákazníky v odvětví spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a podnikových řešeních. Panasonic již 100 let nabízí široké portfolio spotřební elektroniky zahrnující především televizory, fotoaparáty, audiosystémy, sluchátka a malé spotřebiče do domácnosti. Mezi nejproslulejší výrobky patří například OLED televizory, které jsou využívány i filmovými studii v Hollywoodu nebo fotoaparáty LUMIX, které si získaly věhlas i mezi profesionálními fotografy a filmaři. V portfoliu společnosti nechybí ani široká nabídka audio produktů v čele s ikonickou značkou Technics. Hlavním cílem Panasonic Corporation je vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací v různých oborech a využívání svých technologií k zajištění lepšího života a lepšího světa.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 06.12.
1 599 Kč
3 990 Kč
u vás již 06.12.
5 989 Kč
u vás již 06.12.
998 Kč
u vás již 06.12.
4 499 Kč
u vás již 06.12.
1 299 Kč
u vás již 06.12.
8 190 Kč
u vás již 06.12.
11 989 Kč
u vás již 06.12.
10 489 Kč

 Značka Panasonic vznikla v japonské Osace v roce 1918 a dodnes se prezentuje sloganem „Ideas for life″, česky „Nápady pro život″. Cílem společnosti Panasonic je přicházet s nápady, které jsou originální, objevné, přínosné, praktické, ale také zábavné a především hodnotné. Jejich technologie a produkty nachází uplatnění v nejrozmanitějších oblastech lidské činnosti a pomáhají lidem v práci i ve chvílích odpočinku.

Audiovizuální zábava nejvyšší kvality

Jste skalním fanouškem filmů a televizního vysílání? Věnujte svůj volný čas oddechu při sledování novinek ze světa filmu s kvalitními televizory, Blu-ray a DVD přehrávači Panasonic. Čeká vás prvotřídní obraz, bohatá paleta barev, moderní streamovací služby, ale i dech vyrážející zážitek domácího kina ve spojení se soundbary, se kterými se naplno ponoříte do působivých zvuků filmů, seriálů a her.

Nemusí být zrovna víkend, abyste si vychutnali rytmy oblíbené hudby. Ať už s micro nebo mini, vždy to bude velká párty, stejně jako s párty reproduktory. Zasloužíte si ten nejlepší čistý zvuk reproduktorů bez jakýchkoliv nedokonalostí. 

Máte radši, když vás při poslechu hudby nikdo neruší nebo potřebujete jen klid při práci? Vyberte si z pohodlných sluchátek přes hlavu, do uší nebo si užijte svobodu poslechu s bezdrátovými sluchátky vybavenými funkcí Bluetooth.

Ne každý je ranní ptáče, proto určitě oceníte, když vás ráno vzbudí příjemná hudba či vaše milované rádiové vysílání. Vstávejte s radiobudíky Panasonic, které vás hned ráno naladí na pohodovou vlnu.

Pusťte se do práce za zvuků svých oblíbených hitů s radiopřijímači a nalaďte si rádiovou stanicu, kterou máte nejraději. Pokud vás playlist omrzí, jednoduše do radiopřijímače s CD vložte ten podle vašeho vkusu na CD nosiči. 

Zpestřete si život kvalitními produkty a nezapomeňte jim dodat energii pomocí nabíjecích, klasických baterií či kompletních souprav s nabíječkami včetně baterií do naslouchacích přístrojů, aby vašim uším nic neušlo.

Fotonadšenci a kameramani

Pokud milujete fotografie nebo je vaší vášní vytváření záznamů přes kameru, zbystřete! S digitálními kompakty Panasonic, dokonce s výměnným objektivem, zachytíte krásu celého světa jediným stisknutím. Předveďte svůj talent nahlížet na svět v celistvosti i do detailů přes objektiv klasické kamery. Umění, sportovní disciplíny, zpravodajství... vše zvládnete natočit jako profesionál.


Mikro v názvu, ale makro ve vlastnostech

Šperky kuchyně jsou její spotřebiče. Ozdobte si interiér té vaší mikrovlnnou troubou, která vám díky špičkovým technologiím pomůže nejen s přípravou jídel, ale také jejich ohřevem či rozmrazováním. Vařte, grilujte a vychutnávejte si to nejlepší jídlo u vás doma.

Péče o tělo

Upravenost se nosí a cesta k ní může být velmi jednoduchá. Stačí, když si po umytí vysušíte své vlasy fény, které jsou přizpůsobené na úpravu vlasů s maximální ohleduplností na jejich strukturu a získáte nádherný objem.
Vytouženého rovného vzhledu svých vlasů dosáhnete díky žehličkám na vlasy s ionovou technologií nanoe, jež zkrotí i ty nejneposlušnější kučery rychle a hladce.

Péči o pokožku ponechte na profesionálních odbornících ukrytých v těle depilátorů a epilátorů, kteří dodají vaší pokožce sametovou hebkost. Abyste měli vše potřebné na skvělé výsledky po ruce, prohlédněte si kompletní příslušenství k dámským přístrojům na holení.

Pánské kadeřnictví v podobě multifunkčních zastřihovačů na vlasy a vousy vám umožní udržet si vzhled gentlemana, ale také vyzkoušet nové moderní střihy doma i na cestách. Pokud preferujete dokonale hladkou tvář, planžetové holicí strojky Panasonic se i s příslušenstvím stanou vaším osobním barberem, jenž pracuje s nejvyšší přesností.

Povyšte svou dentální hygienu o level výš s elektrickými zubními kartáčky, sprchami, centry a dopřejte si pokročilou a kompletní péči o váš chrup. V nabídce najdete také potřebné příslušenství.

Telefony s dual SIM

Praktické, stylové a tlačítkové. Mobilní telefony s dual SIM Panasonic mají vše potřebné pro ty, kdo mají rádi klasiku a potřebují být ve spojení. Perfektní mobil na hovory a sms.