×

Xiaomi

Nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let. Věděli jste, že každý druhý Čech vlastní chytrý náramek, nebo hodinky od Xiaomi? Oblíbenost této značky s excelentním poměrem cena / výkon začala raketově růst i v ČR, kde získala ve třech kategoriích cenu Produkt roku. Nabídku smartphonů a nositelné elektroniky doplňují dnes již legendární elektrokoloběžky Xiaomi, stylová bezdrátová sluchátka nebo powerbanky.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

U dodavatele očekáváme 14.02.
1 269 Kč
můžete mít již 09.02.
449 Kč
můžete mít již 09.02.
10 490 Kč
můžete mít již 09.02.
2 999 Kč
můžete mít již 09.02.
1 499 Kč
můžete mít již 09.02.
1 749 Kč
můžete mít již 09.02.
12 990 Kč
můžete mít již 09.02.
199 Kč
můžete mít již 09.02.
4 501 Kč
můžete mít již 09.02.
229 Kč

Xiaomi, oblíbenec Čechů

Historie společnosti Xiaomi, která je na českém trhu mimořádně oblíbená, se začala psát v roce 2010. Věnuje se spotřební elektronice a největším trhákem společnosti jsou smartphony a chytrý hardware propojený s platformou internetu věcí. Cílem Xiaomi bylo na začátku poskytnout Androidu dodatečnou funkcionalitu a intuitivní uživatelské prostředí.

Xiaomi se proslavila MIUI ROMkou, která zažehla velký úspěch a vybavili s ní množství výrobků. Společnost usiluje o inovace, kvalitní uživatelskou zkušenost a efektivitu, a to už od samého začátku.

Kromě kvalitních produktů ve sféře smartphonů se společnost Xiaomi věnuje také jiným výrobkům, které zákazníkům ulehčují každodenní život a přináší různé výhody. Aby se každý člověk mohl díky inovacím cítit lépe a pohodlněji.

V čem Xiaomi vyniká?

Nabídka smartphonů Xiaomi je plná cenově dostupných, ale zároveň skvělých modelů, na které se uživatelé mohou spolehnout ve všech ohledech. Ať už jde o ultrarychlé nabíjení, skvělé fotoaparáty, výkonné procesory nebo solidní výdrž baterie, to všechno získáte se Xiaomi za skvělou cenu.

Xiaomi nedá konkurenci vydechnout ani v kategorii tabletů Xiaomi, které vás potěší velkými rozměry a krásným obrazem, k němuž si můžete dokoupit i pero od Xiaomi a tvořit, psát poznámky, jednoduše se realizovat tak, jak vás napadne.

Chytré hodinky a fitness náramky Xiaomi potěší každého sportovního nadšence. Na výběr máte vícero designů od okrouhlých po čtvercové, s množstvím funkcí, které vám budou sledovat zdraví, sportovní aktivity, spánek a mnohem víc.

Další kategorií, jež se pyšní produkty této společnosti, jsou sluchátka Xiaomi. Své inovace předvádí například odolností, potlačením hluku při hovorech, dlouhou výdrží, aby si zákazníci mohli užívat hudbu celý den.

Xiaomi se předvede i v domácnosti

Robotické vysavače Xiaomi ušetří hromadu času, jsou plné výborných funkcí, povysávají i zmopují podlahy, obejdou všechny překážky, a přitom je můžete ovládat na dálku z práce. Pokud rádi vysáváte, můžete si vybrat také z tyčových vysavačů Xiaomi.

O hlídání domácnosti se zase postarají IP kamery Xiaomi nebo senzory Xiaomi.

Xiaomi má na trhu dobré jméno, a to díky kvalitnímu elektru, na které se všichni spoléhají už nejeden rok.