×
Kód: SNR41005573 ID: 1481684

Tyčový vysavač Sencor SVC 8621TI šedý

4.6 (201)

tyčový vysavač • výdrž aku až na 50 min provozu • cyklónová filtrace HEPA • hlučnost 78 dB • podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem, štěrbinová hubice, kartáčová hubice • LED osvětlení

2 999 Kč
u vás již 05.10.

Vše o produktu

tyčový vysavač • výdrž aku až na 50 min provozu • cyklónová filtrace HEPA • hlučnost 78 dB • podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem, štěrbinová hubice, kartáčová hubice • LED osvětlení

Sencor SVC 8621TISencor SVC 8621TI


Hledáte výkonný vysavač, který si poradí se všemi typy povrchů? Tyčový vysavač Sencor SVC 8621TI z úklidu celé domácnosti udělá příjemnou záležitost. S podlahovou hubicí s elektrickým rotačním kartáčem nevynecháte jediné smítko. Vysávat s ní můžete tvrdé podlahy, husté koberce i čalounění, problém jí nečiní ani úklid dlouhých vlasů či zvířecích chlupů. Potřebujete odstranit drobečky z gauče či z auta? Stačí vyjmout ruční jednotku a vše pohodlně vyčistit.


Bez napájecího kabelu i sáčků


U klasického vysavače vás v pohybu omezuje kabel. U tohoto modelu můžete hledání zásuvek pustit z hlavy. Úklid s bezšňůrovým vysavačem je maximálně komfortní. Vysávání ještě zjednoduší LED osvětlení na hubici, díky němuž vám neunikne jediné smítko. Cyklónová filtrace HEPA pak váš dům nezbaví pouze prachu, ale také alergenů a roztoků. Zachytí i miniaturní částice, alergikům se díky tomu bude zase dobře dýchat. Vysáté nečistoty se shromažďují v nádobě na prach s objemem 500 ml, kterou po naplnění stačí vysypat.


Výkonný akumulátor


Vysavač Sencor SVC 8621TI je vybavený účinnou baterií Li-lon 21,6 V. Ta se pyšní vysokou výdrží, vysávat tak můžete až po dobu 50 minut. Bez přestávek tedy uklidíte i několik větších místností. Kapacitu baterie opětovně doplníte pomocí praktické nabíjecí základny. Nabití zabere zhruba 6 hodin, o stavu akumulátoru vás informuje LED indikátor. Až vysavač nebudete potřebovat, stačí ho uložit zpět do nabíjecí základny s integrovaným držákem příslušenství. Nebude vám tak zabírat zbytečné místo.
Sencor SVC 8621TI příslušenství


 


Příslušenství:


  • Podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem
  • Štěrbinová hubice
  • Kartáčová hubice
  • Nabíjecí základna

 

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 Ano
Typ filtrace bezsáčkový
Značky Sencor
Rozměry balení
Šířka výrobku 27.3 cm
Výška výrobku 72.0 cm
Hloubka výrobku 16.2 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg

Uživatelské recenze - Tyčový vysavač Sencor SVC 8621TI šedý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.6
(93%)

Hodnotilo 201 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Ivana
06.09.2022 - 13:36
40 %

Vysavač zvládne vysát pouze povrchový prach a menší drobky. Místo je potřeba několikrát přejet, aby bylo čisté.

Celková spokojenost
Anna
27.08.2022 - 11:59
100 %

veľmi spokojní

Celková spokojenost
Jana
26.07.2022 - 11:41
60 %

Recenze je psána po třech měsících téměř denního používání. Nejprve budu hodnotit velký vysavač, poté ruční vysavač (zvlášť nádobu na odpad) a nakonec najdete nějaké shrnutí. Pro úplnost uvádím, že nádoba na odpad je umístěna pouze v ručním vysavači a velký vysavač funguje pouze tehdy, jestliže je v něm ruční vysavač zastrčen.

VELKÝ VYSAVAČ:

Velký vysavač vypadá celkem pěkně, moderně. Velkou jeho část zabírá ruční vysavač který je v něm zastrčený.

Madlo u velkého vysavače je tak akorát dlouhé a široké, dobře padne do ruky. Kolečka vysavače nedrhnou, ale naopak dobře kloužou a točí se i na koberci s nízkým vláknem. Kloub u dolní části je dobře ohebný, s velkým vysavačem se celkově dobře manipuluje, není nijak těžký. Kloub je ale malý a např. pod gauč s vysavačem nezajedete, max. 20 centimetrů.

LED osvětlení u velkého vysavače se ukázalo jako velmi užitečná funkce, neboť díky němu lze vidět i prach ve stínu či tmavých koutech. Jednoznačně doporučuji vybírat vysavače, které mají LED osvětlení.

Sací část velkého vysavače se nečistí příliš dobře. Kartáč lze sice jednoduše vyndat, nicméně i po jeho vyndání nezbývá pro manévrování moc prostoru. K čistění používáme starý zubní kartáček, který je velikostně tak akorát, co se tam vleze a s čím lze dobře manipulovat. Sací část tak vyčistit lze, ale nejde to úplně pohodlně.

Vysávání se velmi liší podle vysávaného povrchu a podle toho co a kde vysává. Na hladké podlaze (lino, plovoucí podlaha, dlaždičky apod.) vysává celkem dobře. Drobky, vlasy, prach, kočičí chlupy zvládá bez problému. Malé útržky papíru či kousky platového obalu mu už moc nejdou, ale po opakovaném přejetí je zvládne. Vysávání u kuchyňské linky je pak docela problém, protože přes plast spodního nástavce nedosáhne až úplně ke zdi a vysavač nemá zase tak velký výkon, aby si nečistoty cca ty dva centimetry přitáhl a vysál. Na koberce je pak vysavač vyloženě nevhodný. I přesto, že je koberec s nízkým vláknem, tak má vysavač problém. Jedno místo je nutno s ním přejíždět pomalu nebo i opakovaně. Kromě toho však trhá vlákna koberce, což na koberci sice vůbec není poznat, ale problém je ten, že i když byla nádoba před vysáváním úplně prázdná, tak ani ne po vysání místnosti cca 4x3m² je úplně plná. Při vysávání koberců by tak člověk musel neustále nádobu vyprazdňovat. Stejný problém má i tehdy, když člověk vysává kočičí pelech. Pokud bude člověk vysávat jen běžný nepořádek (prach, vlasy, drobky), tak je nádoba dostačující a vydrží na několik vysávání. K čistění nádoby na odpad viz dále.

Vysavač je dobře vyvážen a lze jej samostatně jen tak někam postavit, aniž by musel být o něco opřený nebo byl v nabíjecí stanici.

RUČNÍ VYSAVAČ:

Vzhled je velmi elegantní a moderní. Vysavač je na dotek příjemně hladký.

Trochu hůře se vyndává z velkého vysavače. Po zmáčknutí tlačítka pro jeho uvolnění jej musí člověk ještě vyloupnout prstem, ale výhoda zase je, že po zmáčknutí tlačítka vysavač nevypadne a nespadne na podlahu. Plast na nádobě na odpad nevypadá příliš odolně.

Ruční vysavač je docela dost těžký, pro jemnou dámskou ruku zcela určitě.

Na spodní straně má ruční vysavač dva malé výstupky jako nožičky, pročež je velmi nestabilní a lze jej postavit pouze na rovný povrch a to ještě tak nějak opatrně. Má totiž tendenci se převážit a kvůli svému zaoblení se kutálet. Není proto ani vhodné jej ponechat na kraji gauče. Musí se s ním opravdu opatrně.

Sací výkon je dost špatný. Kočičí chlupy z gauče prostě nevysaje. Na hladkém povrchu vysává celkem obstojně, ale... Kámen úrazu je, že sací část je stejně dlouhá jako čelo vysavače, přičemž je ale zkosená. Při držení tak čelo vystupuje cca 5 centimetrů před sací část. To v praxi znamená, že čelo vysavače brání sací části přiblížit se (např. u zdi) k nečistotám. Problém lze sice vyřešit nasazením dlouhého nástavce, nicméně je to dosti obtěžující. Kdyby byla sací část o trochu delší již z výroby, bylo by to lepší. Dlouhý nástavec by pak stačilo nasadit až když chce člověk vysát např. mezi matracemi nebo mezi částmi gauče. K ručnímu vysavači je dodáván ještě kratší nástavec se štětinami. Štětiny jsou však z plastu a reálně jsou naprosto k ničemu. Chlupy na gauči akorát hezky učešou, ale příliš jich nenaberou. Štětiny zachytávají jenom prach a špatně se čistí. Kromě toho je třeba si uvědomit, že již tak slabý sací výkon se přidáním nástavce ještě oslabí protože sání z motoru musí sát odpad na delší vzdálenost. Bez nástavce je zase problém ten, že je nutno s vysavačem různě manipulovat, protože přes jeho čelo není vidět, zda člověk skutečně vysává kde má a zda pod správným úhlem (viz výše). Sací výkon je bohužel tak špatný, že je třeba si při vysávání dávat pozor i na úhel, pod kterým je vysáváno, aby vůbec něco vysál.

Nástavce na ruční vysavač jsou neprakticky samostatně. Je na ně místo v nabíjecí stanici, ale to znamená, že když člověk vysává s velkým vysavačem např. na druhém konci bytu a chtěl by vysát i něco na posteli, gauči nebo třeba na hůř dostupném místě na kuchyňské lince, tak si musí zvlášť dojít pro nástavec. Místo pro nástavce mělo být buď přímo na ručním vysavači nebo alespoň na velkém vysavači.

Ruční vysavač je překvapivě docela hlučný.

Naprosto neuvěřitelné je, že ze spodní části ručního vysavače při vysávání fouká, takže musíte vysávat pouze směrem od sebe a rukou jet dostatečně daleko až na čisté místo. Když totiž budete vysávat směrem k sobě nebo rukou nepojedete dostatečně daleko, tak vám vysavač vše odfoukne!! Na to jsem si ani po tolika použitích nezvykl, protože mi to přijde šílené a naprosto nedomyšlené.

NÁDOBA NA ODPAD:

Nádoba na odpad si zaslouží samostatnou část recenze. Bohužel.

Jak již bylo zmíněno výše, pokud budete vysávat jemné nečistoty na hladkém povrchu, je objem nádoby dostačující. Pro vysávání na koberci je nádoba žalostně malá, protože se hned zaplní.

Cyklonický filtr je velmi nešťastné řešení. Obvykle je filtr umístěn kolmo k sací části tak, aby prach (ne)prošel skrz něj. Tady je ale filtr umístěn tak, že jsou jednotlivé pláty filtru souběžně se směrem sání. Kromě toho se mezi jednotlivými pláty drží chuchvalce prachu a ty jsou dále nasávány. O efektivitě filtru tak lze dosti pochybovat. Nejhorší ale na celém filtru, resp. vysavači je, že výrobce nedodává k vysavači štěteček na čistění nádoby na odpad a filtru. Mezi pláty filtru je velký prostor pro chuchvalce prachu, ale malý na to, aby mezi ně šlo něco strčit a vyčistit jej. Kromě toho jsou pláty filtru z křehkého (snad papírového) materiálu, takže náchylné k poškození. Představte si, kolik se v tom filtru drží hnusu, a výrobce se ani neobtěžuje dodat štěteček na jeho vyčistění! Jako by říkal: to je váš problém, čím to vyčistíte, hlavně, že jsme si na vás namastili kapsu. Tak nevím, čím to čistí jiní lidi, snad asi rukou, ale to je tedy dost nehygienické, navíc při čistění padá prach všude možně. My používáme štěteček dodaný k robotickému vysavači od jiné značky. Kartáček na zuby má krátké štětiny a pro tento účel je nedostatečný, takže v případě koupě rovnou kupte i štěteček s dostatečně dlouhými vlákny. Náhradní filtry samozřejmě součástí balení také nejsou...

SHRNUTÍ:

Vysavač bez šňůry je super věc a rozhodně je to něco, co potřebujete. Vysavač(e) vypadají moc hezky, nadčasově. Na žádné velké vysávání to ale není. Velký vysavač nějakou základní práci odvede a docela slušně, pokud ovšem vysává hladký povrch, na vysávání koberců ale zapomeňte. Ruční vysavač je snad jen aby se neřeklo. To je docela propadák co do praktičnosti i co do výkonu. Na čistění filtru si člověk musí dokoupit něco zvlášť, což nechápu. Štěteček měl být v balení a tento přešlap prostě nelze prominout. Celkově to na mě (zejména tedy s přihlédnutím k ručnímu vysavači) dělá dojem, že se výrobce jen snažil něco prodat, ale už si příliš nelámal hlavu s praktičností výrobku. Pod gauč nebo postel s vysavačem nezajedete, protože to jeho konstrukce neumožňuje. Vysavač se tak hodí pouze na vysávání v prostoru.

Kdyby se mě někdo zeptal, zda tento vysavač doporučuji, tak bych asi řekl, že nikoli. Hlavní problém je totiž právě praktičnost. LED osvětlení sice oceňuji jako vysoce praktickou funkci tohoto vysavače, ale to nestačí. Ďábel je ukryt v detailech a když se to vezme kolem a kolem, tak tento vysavač je vyloženě nepraktický. Nevysává ale úplně špatně, to je zase potřeba říct. Kromě toho přiznávám, že nemám zkušenosti s jinými tyčovými vysavači. Je taky nutno zohlednit cenu, za kterou se vysavač prodává. Za tuhle cenu jistě nelze čekat zázraky.

Celková spokojenost
Zdenka
02.07.2022 - 10:07
100 %

S vysavačem jsem velmi spokojená, škoda jen malé nádobky na nečistoty.

Celková spokojenost
Olga
28.06.2022 - 11:45
80 %

Spokojená, rychle při ruce v případě potřeby něco vysát, bezkabelový - oceňuji, jako nevýhodu vidím bezsáčkový systém, při vysypávání smetí a čištění se vždy umažu, možná to chce delší praxi nebo jiný způsob vysypávání, ale spokojenost vítězí

Celková spokojenost
Alena
24.06.2022 - 11:20
100 %

+ vysavač je lehký
+ vysaje bez problému všechny nečistoty, má dobrý tah
+ pěkný design

Celková spokojenost
Zdeněk
18.06.2022 - 09:31
100 %

S vysavačem jsem spokjen. Nějakou chvíli mi trvalo, než jsem ho složil a pak oddělil větší silou jeho kratší část do ruky a pak jeho způsob nabíjení. Teď už všechbo vím a jsem jeho zdárný užívatel. Zdeněk.

Celková spokojenost
Hana
09.06.2022 - 09:11
20 %

NEKVALITNÍ VÝROBEK! Vysavač SENCOR SVC 8621TI jsem reklamovala po měsící používání. Nesvítil, nevysával, nedobíjel. Chtěla jsem vrátit peníze, ale prodejce ho dal opravit. Po 5ti měsících od opravy opět nesvítí, mizerně vysává. Tentokrát už budu trvat na vrácení peněz a úhradě náklady na dopravu a čas, Nedoporučuji tento vysavač kupovat, strašný zgarb.

Celková spokojenost
Martina
07.06.2022 - 08:58
100 %

Jsem spokojená

Celková spokojenost
Kamil
04.06.2022 - 09:02
100 %

Splnil to, co jsme od něj očekávali.

Celková spokojenost
Zdenek
04.06.2022 - 09:02
100 %

Velmi spokojen

Celková spokojenost
Martin
03.06.2022 - 09:36
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
František
25.05.2022 - 07:54
100 %

Úplne v poriadku. Najmä to osvetlenie, nájdete aj čo ste nestratili.

Celková spokojenost
Bronislav
21.05.2022 - 09:24
100 %

Dlouhá výdrž baterie

Celková spokojenost
Kateřina
19.05.2022 - 09:35
100 %

Splnil veškerá očekávání.

Celková spokojenost
Jaroslav
19.05.2022 - 09:35
100 %

Výrobek splňuje mé předpoklady , pro denní používání uklidí v potřebném rozsahu, je vždy bez přípravy k dispozici . Lehký i šikovný k manipulaci . Svým sacím výkonem nemůže konkurovat klasickému vysávání . ale k tomu ani není určený . Já jsem spokojen .

Celková spokojenost
Jana
17.05.2022 - 08:22
80 %

Vcelku spokojenost.

Celková spokojenost
Kateřina
17.05.2022 - 08:22
80 %

spokojena.

Celková spokojenost
Monika
04.05.2022 - 07:55
100 %

Zatím ho používám krátce, ale myslím, že je fajn. Uvidíme časem. M.

Celková spokojenost
Marie
03.05.2022 - 08:17
100 %

Vynikající pomocník v domácnosti, praktický, zcela vyhovující jak po stránce technické, tak i vzhledové.

Celková spokojenost
Jitka
27.04.2022 - 07:48
100 %

Splnil moje očekávání. Stále ho používám.

Celková spokojenost
Jaroslav
22.04.2022 - 07:37
100 %

spokojenost

Celková spokojenost
Alica
30.03.2022 - 06:39
100 %

Moja sestra je s tym spokojna, kupila som to jej a rodine. Dakujem

Celková spokojenost
Jan
26.03.2022 - 07:26
100 %

Velmi spokojen

Celková spokojenost
Barbora
24.03.2022 - 07:53
100 %

Spokojena

Celková spokojenost
David
24.03.2022 - 07:53
100 %

Jsme spokojeni. Vysavač vysává výborně. Mohu doporučit.

Celková spokojenost
Marcela
23.03.2022 - 07:19
100 %

Přesně to, co jsem potřebovala na rychlý úklid

Celková spokojenost
Miroslava
23.03.2022 - 07:19
100 %

Už mám tento stejný vysavač podruhé, na prvním odešla baterka, ale po více, jak 3 letech, dostával celkem dost zabrat a denně. Má silný tah, dobře se čistí, výborná věc je dokovací stanice. Měla jsem před těmito 2x značkový akuvysavač, ale ani jeden tak dlouho nevydržel a ani tak dobře nevysával. Kvalitní výrobek za hodně dobrou cenu. Snad mi i tento druhý stejný vysavač vydrží tak dlouho.

Celková spokojenost
Erika
22.03.2022 - 07:27
60 %

Představovala jsem si trochu lepší sací výkon a nižší hlučnost.
Jinak ok.

Celková spokojenost
Vítězslav
22.03.2022 - 07:27
80 %

Mohl mít trošku větší sací tah. Jinak ok.

Celková spokojenost
Ivan
18.03.2022 - 07:05
100 %

Výrobek plní to, co jsem od nej očekával

Celková spokojenost
Václav
18.03.2022 - 07:05
100 %

Spokojeni, super pomocník na rychlé vysátí.

Celková spokojenost
Milan
18.03.2022 - 07:05
100 %

Super vysavač.

Celková spokojenost
Petr
18.03.2022 - 07:05
80 %

Zatím se zdá dobrý

Celková spokojenost
Jana
17.03.2022 - 08:04
100 %

Jsem spokojená

Celková spokojenost
Jana
16.03.2022 - 07:36
100 %

Velmi spokojená, na koberec je slabší, ale na vinylovou podlahu je plně dostačující, je to náš každodenní pomocník.

Celková spokojenost
Jaroslava
15.03.2022 - 07:24
80 %

Líbí se mi, že ho kdykoliv rychle vytáhnu a je okamžitě připraven vysávat. Nemáme zvířata ani koberce, takže to na takové to domácí vysávání stačí. Žádný extra tah ale nečekejte.

Celková spokojenost
Jana
09.03.2022 - 07:29
100 %

Super spokojenost

Celková spokojenost
Zdeněk
04.03.2022 - 07:09
100 %

Splňuje to jsem od něj očekával. A hlavně nemusím za sebou tahat šňůru.

Celková spokojenost
Libuše
02.03.2022 - 08:16
80 %

Vysavač je lehounký, dobře se s ním pracuje, je okamžitě po ruce, dobře se vysypává a čistí. Jen by mohl mít větší výkon... Na běžné a rychlé poklizení, vysátí drobků a smetí stačí, pokud je k dispozici aspoň jednou za týden jiný, silnější vysavač.

Celková spokojenost
Júlia
28.02.2022 - 06:10
100 %

Super

Celková spokojenost
Romana
17.02.2022 - 03:59
100 %

Rychlý pomocník vždy po ruce

Celková spokojenost
David
13.02.2022 - 07:01
100 %

Kupováno jako dárek, obdarovaný hlásí naprostou spokojenost.

Celková spokojenost
Petra
13.02.2022 - 07:01
100 %

rychlost

Celková spokojenost
Eva
13.02.2022 - 07:01
100 %

Krásně luxuje a nabití dlouho vydrží. Je skvělý.

Celková spokojenost
Lucie
13.02.2022 - 07:01
100 %

Byl jako dárek babičce a moc si chválí jak je lehký.

Celková spokojenost
Marta
10.02.2022 - 06:44
80 %

Ručný vysávač Sencor je veľmi dobrý pomocník s jednoduchou obsluhou.

Celková spokojenost
Alena
10.02.2022 - 06:44
100 %

Splnil očakávania. Ma dobrý ťah a pohodlný na manipuláciu.

Celková spokojenost
Jiří
04.02.2022 - 04:59
100 %

Za dobré peníze všeobecná spokojenost

Celková spokojenost
Hana
02.02.2022 - 05:13
80 %

Trochu hůř se vyndává ruční vysavač, jinak celková spokojenost.

Celková spokojenost
Jitka
01.02.2022 - 06:32
100 %

Spokojenost, vysává neuvěřitelně a dlouho ...

Celková spokojenost
Jana
25.01.2022 - 05:08
100 %

jednoduchá manipulace, perfektně saje

Celková spokojenost
Aleš
25.01.2022 - 05:08
80 %

Celková spokojenost. Poměr cena, výkon.

Celková spokojenost
Monika
24.01.2022 - 04:43
100 %

Super vysavač

Celková spokojenost
Vladimir
22.01.2022 - 05:05
80 %

Flexibilny,ako doplnok k pravidelnemu vysavaniu akurat

Celková spokojenost
Lucie
13.01.2022 - 05:33
100 %

Je super

Celková spokojenost
Jaroslav
12.01.2022 - 05:43
100 %

Lehký,snadno ovladatelný......

Celková spokojenost
Martina
11.01.2022 - 05:09
100 %

Veľká spokojnosť

Celková spokojenost
Pavel
11.01.2022 - 05:09
100 %

Skvělí

Celková spokojenost
Petr
10.01.2022 - 04:44
100 %

Lehký, výkonný. Dobrá cena

Celková spokojenost
Hana
10.01.2022 - 04:44
80 %

Lehký, snadná manipulace

Celková spokojenost
Mário
10.01.2022 - 04:44
100 %

Výborná mašina ?

Celková spokojenost
Marta
10.01.2022 - 04:44
80 %

Vysáva v pohode dobrá kúpa som spokojný

Celková spokojenost
Pavel
05.01.2022 - 05:47
100 %

Vše OK

Celková spokojenost
Leona
31.12.2021 - 04:55
80 %

snadná manipulace, na pohotovostní vysátí

Celková spokojenost
Zdeněk
23.12.2021 - 04:33
80 %

Odpovídá ceně. Na tvrdé podlaze v pohodě. Spokojenost.

Celková spokojenost
Aleš
22.12.2021 - 05:45
60 %

Slabší

Celková spokojenost
Lenka
22.12.2021 - 05:45
100 %

Nemám co vytknout, od doby co ho mám mě luxování baví.

Celková spokojenost
Lucie
14.12.2021 - 05:40
100 %

Tento vysavac je muj druhy - do druhe domactnosti po rozvodu. Nejlepsi pomocnik! Skvela vydrz baterie, slusny vykon a nejlepsi jsou ty diody ktere nemilosrdne osvetli kazde smitko prachu.

Celková spokojenost
Irena
30.11.2021 - 05:11
100 %

Lehký a výkonný pomocník

Celková spokojenost
Bohumila
23.11.2021 - 07:27
100 %

vyhovuje mi že je lehký

Celková spokojenost
Juraj
15.11.2021 - 06:33
100 %

Všetko v poriadku

Celková spokojenost
Květoslava
13.11.2021 - 07:36
100 %

Perfektní, snadna manipulace, lehký, dobře vysává.

Celková spokojenost
Petra
31.10.2021 - 07:26
100 %

ľahkosť, skladnosť

Celková spokojenost
Klára
30.10.2021 - 08:19
100 %

Skvělý pomocník, vysaje každý drobek a vydrží dlouho na jedno nabití?

Celková spokojenost
Zdena
29.10.2021 - 06:30
100 %

S výrobkom som veľmi spokojná.

Celková spokojenost
Ivan
17.10.2021 - 07:24
100 %

Tento vysavač mám doma skoro rok a jsem s ním velice spokojená. Proto jsem jej nyní koupila i mamince. Má všude koberce a i tak vysává skvěle. Vysavač je stále po ruce, nikde nezavazí. Obě jsme moc spokojené.

Celková spokojenost
Zdeněk
17.10.2021 - 07:24
20 %

Výrobek ani zdaleka nedosahuje deklarovaných vlastností. Rozhodně nedoporučuji produkt.

Celková spokojenost
Jakub
17.10.2021 - 07:24
100 %

Skvělý v poměru cena - výkon. Dostačující na vysátí celého bytu. Nemám co vytknout

Celková spokojenost
Eva
17.10.2021 - 07:24
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Palo
27.09.2021 - 07:33
100 %

Super

Celková spokojenost
Pavel
25.09.2021 - 05:49
100 %

Splňuje účel. Uvidíme jak dlouhou výdrží.

Celková spokojenost
Tomáš
05.09.2021 - 06:22
80 %

celkově jsem spokojen, až na špatné uvolňování ruční jednotky a nedostatečné vysávání v rozích

Celková spokojenost
Pavel
05.08.2021 - 06:35
100 %

Vysavač splňuje vše, co jsem od něj očekával.

Celková spokojenost
Zdenka
04.08.2021 - 06:37
100 %

Rychlý uklid

Celková spokojenost
Robin
31.07.2021 - 06:28
100 %

Oproti předchozímu který byl podstatně dražší je tenhle daleko lepší

Celková spokojenost
Robert
31.07.2021 - 06:28
80 %

Příjemné ovládání, světýlka jsou mor (vše vidí). Bez problémů, akorát na ty světýlka, občas zhasnou (dá se to ručně napravit - asi kontakt -).

Celková spokojenost
Jarmila
28.07.2021 - 06:16
80 %

Dobře se s ním vysává. Lehký, praktický. Nádobka na prach je malá, ale vysavač je Lehký.

Celková spokojenost
Miloslav
21.07.2021 - 07:21
100 %

výkonný a lehký

Celková spokojenost
Hedvika
17.07.2021 - 06:30
80 %

Zatím spokojenost.

Celková spokojenost
Alexandra
13.06.2021 - 06:18
100 %

Vyborna manipulacia, vykon Maximalna spokojnosť

Celková spokojenost
Helena
10.05.2021 - 05:51
100 %

nevím o žádných nedostatcích, kupováno na základě recenzí

Celková spokojenost
Martin
09.05.2021 - 06:45
100 %

Lehký, skladný, dobře vysává.

Celková spokojenost
Zdeněk
09.05.2021 - 06:45
80 %

Malá váha, slušná kapacita baterie

Celková spokojenost
Libuše
09.05.2021 - 06:45
100 %

Lehký,hned při ruce

Celková spokojenost
Zuzana
07.05.2021 - 05:09
100 %

Spokojenost.

Celková spokojenost
Emanuel
05.05.2021 - 11:08
100 %

Zatím o žádných nevím

Celková spokojenost
Alexandr
05.05.2021 - 11:08
100 %

Je výkonný a dobře ovladatelný, pěkně svítí na smetíčka na podlaze. Na baterie vydrží déle, než jsme zatím potřebovali.

Celková spokojenost
Jarmila
04.05.2021 - 10:28
100 %

hezky vysává, dobrá manipulace

Celková spokojenost
Marcela
01.05.2021 - 10:20
100 %

Skvěle funguje.

Celková spokojenost
Jiřina
30.04.2021 - 08:54
80 %

S produktem jsem spokojená.V jednom pokoji mám 3 cm vysoké vlněné ručně tkané koberce a na nich bohužel zůstávají stopy - rýhy po šířce kartáče.Jinak super. J. R.

Celková spokojenost
Bohuslav
29.04.2021 - 09:08
100 %

ook

Celková spokojenost
Jarka
28.04.2021 - 11:44
100 %

Zatím spokojenost

Celková spokojenost
Jakub
28.04.2021 - 11:44
60 %

Produkt samotný je dobrý ale po prvním nabíjení odešlo trafo. A je smutné když to zákazník sám dignotikuje, při reklamaci na prodejně nahlásí co přesně nahlásí co je špatně a autorizovaný servis není schopen na poprvé vše dát do pořádku.

Celková spokojenost
Alice
27.04.2021 - 10:52
100 %

Je skvělý a výkonný

Celková spokojenost
Eliška
25.04.2021 - 10:52
60 %

Výhody:osvětlení při vysávání, skladný ,dobrá manipulace,lehkost,rychlé dobíjení, vystačí bez nabití v provozu několik dní za sebou/paneláková kuchyň,chodbička do L,větší koupelna a koberec v obyváku/.Nevýhoda- nedokonalé vysávání,nutnost se vracet,slabý výkon.

Celková spokojenost
David
23.04.2021 - 10:31
60 %

Nemůžu nikde koupit náhradní filtry !!!!

Celková spokojenost
Bohuš
23.04.2021 - 10:31
100 %

Neomezený pohyb, dobrý výkon,možnost okamžitého použití.

Celková spokojenost
Stanislav
23.04.2021 - 10:31
100 %

dobry

Celková spokojenost
Vladimír
21.04.2021 - 08:56
100 %

Skvělý výkon.

Celková spokojenost
Štefan
20.04.2021 - 08:28
100 %

Splňuje čo potrebujem. Je dobrý výkonovo aj manipulačne. Jedine nabíjacia základňa by mohla byť stabilnejšia, ale to je detail, ktorý sa dá riešiť.

Celková spokojenost
Vladislava
18.04.2021 - 09:06
100 %

Nejlepsi pomocnik do domacnosti

Celková spokojenost
Eva
18.04.2021 - 09:06
80 %

Trochu tužší manipulace do stran dobře se čistící nádobka

Celková spokojenost
Marta
17.04.2021 - 08:42
80 %

Je lehký a jednoduchý . Chtělo by to pro mě mám pejsky větší výkon

Celková spokojenost
Zuzana
17.04.2021 - 08:42
100 %

Led světlo a kvalita vysávání.

Celková spokojenost
Renata
17.04.2021 - 08:42
80 %

Výborný, šikovný, lehký, mohl by mít větší výkon, ale to je asi problém těchto vysavačů, ketré jsou bezšňůrové.

Celková spokojenost
Martina
17.04.2021 - 08:42
100 %

přednost bez drátový ,nedostatky žádné

Celková spokojenost
Zdeňka
16.04.2021 - 09:45
100 %

Lehký, slušný sací výkon, led světla usnadňují úklid

Celková spokojenost
Klára
12.04.2021 - 11:26
100 %

Lehký, nenáročný, se světlem

Celková spokojenost
Jana
11.04.2021 - 11:12
100 %

Naprosto skvělý, lehký, jednoduchý, pomalu uklízí sám:-)

Celková spokojenost
Radka
11.04.2021 - 11:12
100 %

spokojenost

Celková spokojenost
Jiřina
10.04.2021 - 11:34
100 %

vysává dobře, baterie vydrží

Celková spokojenost
Patrik
09.04.2021 - 11:11
100 %

Podle představ

Celková spokojenost
Zdeňka
08.04.2021 - 11:43
80 %

Vysavač je lehký, dobře se s ním manipuluje. K nedostatkům bych uvedla malou nádobu na smetí a vyšší výkon.

Celková spokojenost
Jana
08.04.2021 - 11:43
100 %

Jsem spokojená, dobrý sací výkon

Celková spokojenost
Valerian
03.04.2021 - 11:10
100 %

ľahký účinný s dlhou výdržou batérie

Celková spokojenost
Jaroslava
03.04.2021 - 11:10
100 %

Dlouhá výdrž baterie.I celková manipulace.

Celková spokojenost
Marie
03.04.2021 - 11:10
80 %

SENCOR 8621 TI : Provoz,použití 8x,zatím spokojenost !

Celková spokojenost
Marketafialova99
03.04.2021 - 11:10
100 %

Vydrží vysávat dost dlouho, nikde se nemotá kabel, a je lehoučký. Zápory jsem nenašla

Celková spokojenost
René
03.04.2021 - 11:10
80 %

skladný a výkonný vysavač, spokojenost

Celková spokojenost
Květoslava
02.04.2021 - 11:54
60 %

Výhodou je nižší cena, ale kvalita je o to horší než u jiných tyčových vysavačů

Celková spokojenost
Adam
20.03.2021 - 10:34
80 %

Lehký a funguje, jak má.

Celková spokojenost
Martina
20.03.2021 - 10:34
100 %

Je super.

Celková spokojenost
Jana
19.03.2021 - 13:51
80 %

Zatím spokojenost, je vždy po ruce bez manipulace s kabelem. Jen na vysunutí ručního vysavače je třeba získat potřebný grif.

Celková spokojenost
Ivana
06.09.2022 - 13:36
40 %

Vysavač zvládne vysát pouze povrchový prach a menší drobky. Místo je potřeba několikrát přejet, aby bylo čisté.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 Ano
Typ filtrace
bezsáčkový
Značky Sencor
Šířka výrobku 27.3 cm
Výška výrobku 72.0 cm
Hloubka výrobku 16.2 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 870 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 660 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 330 Kč
Blesková výměna 349 Kč