×

Vileda

Vileda je přední světová značka produktů určených na péči o domácnost. Nabízí produkty, jejichž cílem je udržovat domovy uklizené a hygienicky čisté. V portfoliu značky Vileda najdete pomocníky na úklid podlah, péči o prádlo, hubky i hadříky, ale také elektroprodukty. Výrobky Vileda jsou známé svou vynikající kvalitou, funkčností, propracovaným designem a dlouhou životností. Kromě toho jsou produkty navrženy tak, aby bylo uklízení co nejrychlejší a vám zůstal dostatek času na to, co máte rádi a co je pro vás důležité.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
2 450 Kč
můžete mít již 04.02.
863 Kč
můžete mít již 04.02.
34 Kč
můžete mít již 04.02.
55 Kč
můžete mít již 04.02.
2 210 Kč
můžete mít již 04.02.
34 Kč
můžete mít již 04.02.
1 160 Kč
můžete mít již 04.02.
1 460 Kč
můžete mít již 04.02.
31 Kč
můžete mít již 04.02.
1 030 Kč

Nejznámější značka v červené barvě, kterou miluje celý svět

Vysoká kvalita není u výrobků Vileda jen slovíčkaření, ale fakt přetavený do každého jednoho produktu, a platí to i u těch nejmenších doplňků do kuchyně. Trvanlivost, inovace a jednoduché používání jsou základní atributy, jež oceňují zákazníci na celém světě už víc než 70 let.
Abyste se doma cítili jako doma, potřebujete si domácnost uklidit co nejjednodušeji a nejúčinněji. A s tím vám pomůže právě Vileda.

Zrychlete umývání podlah s praktickými mopy, které se díky speciálně tvarovaným hlavicím dostanou i na těžko dostupná místa. Jemná mikrovlákna odstraní až 99,99 % bakterií a virů a až přijde čas opotřebování, stačí jen vyměnit návlek za nový.
Parní mopy, vysavače a čističe Vileda zbaví vaše podlahy všech nečistot silou páry a kromě podlah snadno vyčistí také koberce. Se všemi typy podlah si dokonale poradí robotické vysavače Vileda, které za vás povysávají celou domácnost. Pokud byste však rádi přiložili ruku k dílu, budou pro vás těmi nejvhodnějšími tyčové vysavače a čističe. Sofistikovaný systém trysek uklidí rychle a nezanechá po sobě ani jedno smítko. Vysoce efektivní čističe oken se navíc postarají o čisté výhledy z vašich oken.


 
Vileda nabízí i praktické pomocníky pro péči o prádlo. Prostorově velkorysé sušáky na prádlo či žehlicí prkna vám usnadní práci se sušením i následným pohodlným vyžehlením. Potahy na míru žehlicí desky najdete v sortimentu příslušenství k žehlení Vileda.

Otázka ekologie

Vileda na ni odpovídá zodpovědným a etickým přístupem. Při výrobě se zaměřuje na eliminaci jednorázových plastů v obalech. Zaměstnancům se společnost snaží vytvořit ty nejoptimálnější podmínky, a proto dodržuje až 10 zásad globálního paktu OSN. Kroky Viledy v boji za záchranu naší planety se navíc prokazují také v založení iniciativy LOVE IT CLEAN.