×
Kód: PHIXW938301 ID: 1659521

Víceúčelový vysavač Philips AquaTrio XW9383/01 černý

10% SLEVA

tyčový a integrovaný ruční vysavač • vysává a vytírá jedním tahem • Li-ion 25,2 V, výdrž až 45 minut • omyvatelný pěnový filtr • objem odpadní nádoby 0,45 l • objem nádržky na čistou vodu 0,45 l •...

23 999 Kč
u vás již 05.12.
rychlart do 30 minut

Může se hodit

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 6 960 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 5 280 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 640 Kč

Popis produktu

tyčový a integrovaný ruční vysavač • vysává a vytírá jedním tahem • Li-ion 25,2 V, výdrž až 45 minut • omyvatelný pěnový filtr • objem odpadní nádoby 0,45 l • objem nádržky na čistou vodu 0,45 l • LED osvětlení na hubici • třístupňový cyklónový účinek • digitální chytrá obrazovka LCD • příslušenství: hubice AquaSpin, hubice LED, poúklidová a skladovací stanice, kartáč Mini Turbo, dlouhý štěrbinový nástavec, čisticí kartáč, držák na zeď, čistič podlah

Philips AquaTrio, bezdrátový vysavač na mokré a suché čištění, XW9383/01


Usnadněte si úklid domácnosti a věnujte čas tomu, na čem vám skutečně záleží! Bezdrátový vysavač Philips AquaTrio na mokré a suché čištění je vybavený těmi nejmodernějšími technologiemi, vysává a vytírá jedním tahem, a navíc se sám čistí ve speciálně navržené poúklidové stanici.


Přístroj využívá patentovaný systém kartáčů Power Brush z jemného mikrovlákna, které rotují vysokou rychlostí, soustředí nasbírané nečistoty dovnitř přístroje a během používání se automaticky čistí tak, aby k vytírání byla využívána pouze čistá voda. Díky unikátní hubici AquaSpin je možné jedním krokem odstranit suché i mokré nečistoty přední i zadní stranou trysky naráz. Každý váš pohyb po podlaze bude maximálně zužitkován. Pro suché vysávání podlah či koberců stačí na tělo přístroje nasadit systém pro suché vysávání. Hubice pro ještě větší přehled disponuje LED světly, díky kterým vaší pozornosti neunikne ani to nejmenší smítko.


S vysavačem se báječně snadno manipuluje a umožní vám vysát i pod nízkým nábytkem. Pro těžko přístupná místa využijete ruční vysavač, který lze kombinovat se štěrbinovým nástavcem či miniturbo kartáčem. Přehled o aktuálním stavu baterie, vybraném režimu čištění a údržbě přístroje budete mít díky digitální obrazovce umístěné na odnímatelné jednotce s baterií. Po dokončení úklidu stačí přístroj vložit do skladovací stanice, kde se dočistí a dobije pro další používání. Díky spolehlivé baterii vystačí plné nabití na 45 minut vysávání nebo 25 minut kombinace vysávání a vytírání.* Na výběr máte i režim turbo s výjimečným výkonem.

 


Klíčové vlastnosti:


  • 3 v 1: vysavač a mop, samostatný vysavač, ruční vysavač
  • Čištění pouze čistou vodou díky technologii se samočisticími kartáči
  • Samočisticí a poúklidová stanice pro bezstarostnou údržbu
  • Technologie AquaSpin – určena k odstranění prachu, nečistot, skvrn, rozlitých kapalin a až 99,9 % bakterií**
  • Patentované samočisticí kartáče Power Brush
  • Silná baterie pro dlouhý provoz přístroje – 25 minut vysávání i vytírání nebo 45 minut pouze vysávání


Vysává, vytírá a sám se čistí.

 


Inovativní řešení 3 v 1


Bezdrátový vysavač Philips AquaTrio vybavený moderními technologiemi vám zkrátí dobu úklidu na minimum a umožní vám věnovat se tomu, na čem vám skutečně záleží. Sestává z aktivního mopu, který zaručuje vytírání podlahy jen a pouze čistou vodou, z výkonného vysavače s LED osvětlením pro dokonalý přehled a z praktického ručního vysavače.  

 


Vysavač a mop s hubicí AquaSpin


Úklid tvrdých podlah či koberců je díky Philips AquaTrio velmi snadnou záležitostí. Díky hubici AquaSpin s unikátní konstrukcí vysává a vytírá naráz a sbírá jak suché, tak mokré nečistoty přední i zadní stranou trysky. Z každého jednoho pohybu po podlaze pro vás vytěží maximum. Technologie AquaSpin je určena k odstranění prachu, nečistot, skvrn, rozlitých kapalin a až 99,9 % bakterií**. To vše v jednom kroku.

 


Patentované samočisticí kartáče Power Brush


K vytírání podlahy přístroj využívá pouze čistou vodu, a proto dosahuje perfektních výsledků. Je to možné díky patentovanému systému kartáčů Power Brush, které za jednu minutu vykonají až 4 500 otáček a automaticky se během používání čistí. Veškeré sebrané nečistoty odvádí dovnitř vysavače a samy zůstávají čisté. Vy je díky tomu před dalším vytíráním nemusíte ždímat ani nijak oplachovat. Pro dosažení optimálního čisticího výkonu se doporučuje měnit kartáče každých 6 měsíců.

 


Čištění pouze čistou vodou


Důkladné vytírání podlahy je možné i bez ždímání a výměny vody a nošení kbelíků s vodou. Philips AquaTrio k vytírání podlahy používá pouze čistou vodu, kterou v optimálním množství distribuuje z nádržky. Patentovaný systém kartáčů pak z podlahy odstraňuje všechny nečistoty a koncentruje je do oddělené nádržky se špinavou vodou. Šetří proto vaši námahu i váš čas, a navíc spotřebuje méně vody.

 


Samočištění a poúklidová stanice


Poté, co vysajete a vytřete všechny plochy ve vaší domácnosti, stačí přístroj umístit do poúklidové a skladovací stanice. Stačí pak jen spustit automatický cyklus samočištění, díky kterému bude vysavač bez vaší námahy připraven k dalšímu použití. To je vše!

 


Silná baterie pro dlouhý provoz přístroje


Bezdrátový vysavač Philips AquaTrio využívá spolehlivou lithium-iontovou baterii s dlouhou výdrží. Na plné nabití vám umožní vysávat a vytírat naráz až po dobu 25 minut nebo pouze vysávat po dobu 45 minut v normálním režimu či 25 minut v režimu Turbo. K vysavači lze také pořídit přídavný akumulátor, kterým lze dobu nepřetržitého provozu prodloužit až na 90 minut***.

 


Hluboký dosah a výjimečná manévrovatelnost


Vysavač Philips AquaTrio je určen k bezdrátovému používání a díky tomu s ním lehce vyčistíte všechny plochy ve vaší domácnosti. Dokáže kolmo přilnout k podlaze a jednoduše vysaje i pod nízkým nábytkem

 


Samostatný vysavač na koberce a tvrdé podlahy


Philips AquaTrio umožňuje i vysávání tvrdých podlah či koberců bez použití vody, stačí na tělo přístroje nasadit systém určený pro suché vysávání. Přístroj je navržen tak, aby poskytoval přesné a výkonné vysávání na všech podlahách a zachycoval až 98 % prachu a nečistot****. Jeho hubice je pro dokonalý přehled o drobných nečistotách vybavená LED světly, s jejichž pomocí vaší pozornosti neunikne žádný vlas, chlupy domácích mazlíčků ani částečky jemného prachu.

 


Ruční vysavač


Vše potřebné pro důkladný úklid všech koutů vaší domácnosti máte vždy po ruce. Po odejmutí hubice se z přístroje stane ruční vysavač, se kterým dosáhnete i na ta nejhůře přístupná místa. Lze jej také kombinovat se štěrbinovým nástavcem a s miniturbo kartáčem. Můžete ho využít i na čištění interiéru vašeho auta.

 


LCD displej na odnímatelné jednotce s baterií


Bezdrátový vysavač Philips AquaTrio se ovládá velmi jednoduše a intuitivně. Patří k němu chytrá digitální obrazovka umístěná na odnímatelné jednotce s baterií, díky které snadno zjistíte aktuální stav baterie, zvolený režim čištění, informace týkající se údržby přístroje a mnoho dalšího.

 


* 45 min: platí v normálním režimu pro nastavení samostatný vysavač, 25 min: platí v normálním režimu pro nastavení vysavač a aktivní mop v jednom. ** Testováno s bakterií Staphylococcus aureus v nastavení vysavač a aktivní mop v jednom (intenzivní režim) pouze s použitím vody. *** Prodává se samostatně. **** V nastavení samostatný vysavač, na pevných podlahách. Interní test zachytávání hrubých nečistot; v normálním režimu, nastavení pouze pro vysávání ‡Vypočítané pokrytí na základě normy IEC s testovací rychlostí 0,5 m/s. 
 


Instruktážní videa


 


 


 


 

Dokumentace k tomuto produktu
návod Stáhnout / (29.53 MB)
XW9383_01_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (893.3 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 Ano
Typ filtrace bezsáčkový
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.45 l
Osvětlení na hubici Ano
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.5 cm
Výška výrobku 52.0 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 7.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 45.5 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 12.9 kg

Uživatelské recenze - Víceúčelový vysavač Philips AquaTrio XW9383/01 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 Ano
Typ filtrace
bezsáčkový
Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.45 l
Osvětlení na hubici Ano
Značky Philips
Šířka výrobku 34.5 cm
Výška výrobku 52.0 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 7.2 kg
Šířka výrobku 45.5 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 12.9 kg
Dokumentace k tomuto produktu
návod Stáhnout / (29.53 MB)
XW9383_01_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (893.3 kB)