×
Kód: PHI8718696176696 ID: 1664690

Venkovní svítidlo Philips Utrecht Pedestal (8718696176696) nerez

Venkovní stojanové svítidlo Philips Utrecht se pyšní elegantním provedením z nerezové oceli. Nasvítí vaši zahradu rozptýlenou září a jeho kvalitní světlo dodá jiskru místům pro setkávání a oživí...

909 Kč
můžete mít již 10.02.

Doporučené služby

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Venkovní stojanové svítidlo Philips Utrecht se pyšní elegantním provedením z nerezové oceli. Nasvítí vaši zahradu rozptýlenou září a jeho kvalitní světlo dodá jiskru místům pro setkávání a oživí je. Dekorativní venkovní osvětlení Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl. Navrženo pro venkovní použití – odolné proti vodě podle IP44 Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44. Je tedy chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji používaný ve venkovním prostředí, kam se ideálně hodí. Zvolte si venkovní stojanová svítidla Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto stojanového svítidla, které dokonale osvětlí vaši zahradu, okraj terasy nebo může sloužit ke zvýraznění příjezdových cest a chodníků. Vysoce kvalitní nerezová ocel Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Venkovní stojanové svítidlo Philips Utrecht se pyšní elegantním provedením z nerezové oceli. Nasvítí vaši zahradu rozptýlenou září a jeho kvalitní světlo dodá jiskru místům pro setkávání a oživí je.

Dekorativní venkovní osvětlení
Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

Navrženo pro venkovní použití – odolné proti vodě podle IP44
Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44. Je tedy chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji používaný ve venkovním prostředí, kam se ideálně hodí.

Zvolte si venkovní stojanová svítidla
Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto stojanového svítidla, které dokonale osvětlí vaši zahradu, okraj terasy nebo může sloužit ke zvýraznění příjezdových cest a chodníků.

Vysoce kvalitní nerezová ocel
Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696176696
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta zahradní
Materiál kov
Barva nerez
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar sloupek
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 46.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 46.2 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Venkovní svítidlo Philips Utrecht Pedestal (8718696176696) nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696176696
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta zahradní
Materiál kov
Barva nerez
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar sloupek
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 46.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 46.2 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg