×
Kód: PHI8718291443544 ID: 1664725

Venkovní svítidlo Philips Creek Pedestal, 1xE27 (8718291443544) černé

Vytvořte okouzlující středobod svého chodníku pomocí tohoto černého stojanového svítidla Philips myGarden. Je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a vytvoří úsporné, teplé bílé osvětlení. Teď už si...

979 Kč
můžete mít již 10.02.

Doporučené služby

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Vytvořte okouzlující středobod svého chodníku pomocí tohoto černého stojanového svítidla Philips myGarden. Je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a vytvoří úsporné, teplé bílé osvětlení. Teď už si můžete jen užívat svou zahradu. Odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití. Dekorativní venkovní osvětlení Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl. Zvolte si tradiční styl Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s tradičním vzhledem. Zvolte si venkovní stojanová svítidla Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto stojanového svítidla, které dokonale osvětlí vaši zahradu, okraj terasy nebo může sloužit ke zvýraznění příjezdových cest a chodníků. Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.Silné světloToto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

Vytvořte okouzlující středobod svého chodníku pomocí tohoto černého stojanového svítidla Philips myGarden. Je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a vytvoří úsporné, teplé bílé osvětlení. Teď už si můžete jen užívat svou zahradu.

Odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

Dekorativní venkovní osvětlení
Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

Zvolte si tradiční styl
Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s tradičním vzhledem.

Zvolte si venkovní stojanová svítidla
Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto stojanového svítidla, které dokonale osvětlí vaši zahradu, okraj terasy nebo může sloužit ke zvýraznění příjezdových cest a chodníků.

Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály
Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.Silné světloToto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718291443544
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta zahradní
Materiál hliník
Barva černá
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar sloupek
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.3 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 18.3 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 18.3 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 18.3 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Venkovní svítidlo Philips Creek Pedestal, 1xE27 (8718291443544) černé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718291443544
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta zahradní
Materiál hliník
Barva černá
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar sloupek
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 18.3 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 18.3 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Šířka výrobku 18.3 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 18.3 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg