×
Kód: WHIW9OM24MS2H ID: 1574842

Trouba Whirlpool W Collection W9 OM2 4MS2 H nerez

5 (2)

vestavná trouba • energetická třída A+ • objem 73 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • dotykový Smart Display • 5 let záruka na motor ventilátoru • parní čištění...

? 15 990 Kč
0 Kč
Není skladem?

Může se hodit

Vše o produktu

vestavná trouba • energetická třída A+ • objem 73 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • dotykový Smart Display • 5 let záruka na motor ventilátoru • parní čištění SmartClean • senzorová technologie 6. SMYSL myslí za vás • pečení až 4 pokrmů naráz s funkcí Cook4 • čtyřbodová teplotní sonda • bez nutnosti předehřívání s Ready2Cook • gril • pomalé dovírání dvířek Soft Closing • chlazení dveří • úprava povrchu proti otiskům prstů • nerezový povrch iXelium • ovládání trouby přes Wi-Fi • bezpečnostní prvky: dětský zámek • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

Whirlpool W Collection W9 OM2 4MS2 H, nerez


Vestavná horkovzdušná trouba Whirlpool W Collection W9 OM2 4MS2 H o vnitřním objemu 73 l vyniká moderním designem a nerezovým provedením. Zařazena je do úsporné energetické třídy A+ a nabízí celou řadu praktických funkcí, které vám usnadní práci v kuchyni.


Technologie 6. SMYSL myslí za vás


Vybavena je senzorovou technologií 6. SMYSL, se kterou bude příprava pokrmů rychlá, moderní a plně automatická. Stačí si vybrat z nabídky přednastavených receptů a o vše ostatní se trouba postará sama. Celý proces přípravy bude mít spotřebič dokonale pod kontrolou a vy se můžete věnovat jiným činnostem. S Ready2Cook zkrátíte dobu pečení a ušetříte až 30 % energií, bez nutnosti předehřívání trouby.


Spousta programů


Pro vytvoření dokonalého pokrmu budete mít k dispozici řadu praktických funkcí. Najdete mezi nimi mimo jiné Rychlý předehřev, Gril, Cook4, Pečení mraženého, Rozmrazení, Kynutí a již zmíněný 6. SMYSL. Spotřebič vyniká také speciální povrchovou úpravu proti otiskům prstů, která výrazně zjednoduší údržbu. Součástí příslušenství jsou teleskopické výsuvné kolejničky, teplotní sonda, dva rošty a dva plechy na pečení.


 

 


Klíčové vlastnosti:


  • Technologie 6. SMYSL se svými senzory myslí za vás
  • Možnost pečení až 4 pokrmů naráz, bez rizika mísení chutí a vůní
  • Samočištění pomocí páry SmartClean
  • Součástí je unikátní čtyrbodová teplotní sonda
  • Možnost propojení s mobilním telefonem a ovládání na dálku

 


Vsaďte na moderní a spolehlivou horkovzdušnou troubu, která vyniká spoustou praktických funkcí a chytrých technologií. 

 


 


Spolehněte se na kvalitu


Na kvalitu trouby Whirlpool se můžete spolehnout. Využijte nabídky prodloužené 5leté záruky na motor ventilátoru. Stačí jen zaregistrovat váš spotřebič na stránkách výrobce.


 


 


 
 


Jedna kolekce. Tři oslnivé řady. Nekonečná radost z vaření.


W Collection je určena pro ty, kdo usilují o dokonalost v souladu s výkonem. Nadčasový design W Collection dokonale zapadne do kuchyně v jakémkoli stylu. Troubu lze snadno zabudovat tak, aby se stala ústředním bodem Vaší kuchyně. Vestavné spotřebiče designové řady W9 jsou inspirující kombinací minimalistického designu a inovativní technologie.

 


Zvolte si technologii, která myslí za vás


Jak to jen provést, aby doma připravovaný pokrm vyvolal skutečný požitek a prosby ze všech stran o nášup? Stačí zapnout 6. smysl a těšit se na dokonalé výsledky pečení. Pomocí speciálních senzorů se odhadne hmotnost pokrmu a určí teplota i čas pečení s následným řízením celého postupu. O zbývající době přípravy vás průběžně informuje moderní a intuitivní displej.

 


Dotykové ovládání


Aplikace 6 SenseLive umožňuje ovládat funkce trouby na dálku, kdykoli a odkudkoli: od zapnutí spotřebiče až po volbu správného programu pro nastavení optimálních parametrů pečení. Uvedená aplikace kromě toho umožňuje vytvářet vlastní nákupní seznamy nebo zobrazovat a ukládat nové recepty.

 


Váš osobní asistent při vaření, který sleduje vaše chutě


Smart Display je 3,5" dotykový displej (16 barev, rozlišení 480 × 320 bodů) pro maximální využití moderních funkcí spotřebiče Whirlpool a konektivity přes internet se zárukou bezkonkurenční kvality reprodukce zvuku ve formátu MP3. Kromě toho dokáže zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které uvítáte jako cennou pomůcku při vaření. Stačí zvolit jednu z přibližně 60 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy. 6. smysl a Vaše trouba Vás provede jednotlivými kroky daného receptu. Vše samozřejmě v českém jazyce.

 


Chytré vaření


6. SMYSL LifeStyle Combinations je nejlepší ukázkou špičkového uživatelského prostředí. Své oblíbené recepty snadno dohledáte díky třídění podle kategorií produktů nebo upřednostňovaných jídel, například pro vegetariány nebo milovníky grilování. Spotřebič pak automaticky nastaví parametry (teplotu, dobu přípravy, nastavení ohřevu) nezbytné k přípravě požadovaného pokrmu.

 


Upečeno do puntíku!


Teplotní sonda dovoluje regulovat teplotu pokrmu ve čtyřech různých bodech najednou a automaticky upravuje dobu pečení. Jakmile se dosáhne požadované teploty uvnitř pokrmu, trouba automaticky dokončí postup pečení. Přesně tak vypadá ideální řešení pro dokonalou tepelnou úpravu různých druhů masa, chleba nebo koláčů.

 


Pečte více, pečte rychleji!


Cook4 přináší mimořádnou úroveň flexibility s možností připravovat až čtyři pokrmy naráz bez rizika smíchání chutí či vůní. Vysoce účinné topné těleso po aktivaci funkce Cook4 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu, který rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor trouby a zajišťuje konstantní oběh vzduchu, čímž zaručuje bezkonkurenční kvalitu pečení i výraznou úsporu času a energie.

 


Ideální propečení ze všech stran


S horkovzdušnou funkcí trouby Whirlpool připravíte své oblíbené pokrmy ještě lépe a rychleji. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby tak, aby byla zaručena rovnoměrná tepelná úprava pokrmu ze všech stran současně a v kratším čase!

 


Žádný předohřev, úspora času a energie


Jak zkrátit dobu pečení? Je to snadné, a to i když máte velký hlad! Díky funkci Ready2Cook vložte pokrm do trouby i bez předehřívání. Dosáhněte úžasného výsledku při kratší době pečení a s úsporou energie.

 


Čištění trouby nemusí být nic složitého


Odhalte neuvěřitelně jednoduchý a účinný způsob, jak odstranit nečistoty po přípravě mastných pokrmů. Inovativní technologie SmartClean vyčistí troubu důkladně a efektivně již za 35 minut. Nalejte jednoduše 200 ml vody na dno trouby a zvolte program SmarClean. Po 35 minutách je trouba vyčištěná a stačí ji vytřít hadříkem.

 


Bezpečná manipulace


Na pohodlí a bezpečnost při pečení nikdy nezapomínáme! Proto jsou trouby Whirlpool vybaveny teleskopickými výsuvy, které zaručují spolehlivé usazení plechu v troubě a jeho snadné vysunutí bez rizika vypadnutí nebo bolestivého popálení.

 


Drobný detail pro vyšší pohodlí


Moc dobře víme, že v kuchyni záleží na každém detailu. Trouba Whirlpool W9 OM2 4MS2 H vybavena speciálními panty, které umožňují lehké a tiché zavírání pro ještě větší pohodlí uživatele.

 


Nemusíte se strachovat o nejmenší kuchaře


Trouba W9 OM2 4MS2 H je vybavena dodatečnou ochranou v podobě zablokování ovládacího panelu. Chcete-li zabránit změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

 


Vždy jako nová


Odhalte tajemství revoluční povrchové úpravy iXelium pro dlouhodobější lesk Vaší trouby, která bude Vaši kuchyň zdobit mnoho let. Úprava iXelium zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy s cílem zajistit dlouhodobý lesk Vaší trouby.

 


Snížení výdajů za elektřinu


Trouba W9OM24MS2H spotřebuje o 30 % méně elektrické energie než standardní spotřebiče v energetické třídě A, a to bez jakýchkoli dopadů na její mimořádné schopnosti.

 


Prostor nezbytný pro ty nejlepší výsledky vaření


Velký vnitřní objem 73 litrů společně s 5 různými úrovněmi pečení znamená pohodlí při vaření oblíbených pokrmů každého člena Vaší rodiny, jakkoli velké. Navíc tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem bez kompromisů. Čas na hosty!


Dokumentace k tomuto produktu
W9 OM2 4MS2 H_EL Stáhnout / (124.25 kB)
W9 OM2 4MS2 H_IFU Stáhnout / (1.41 MB)
W9 OM2 4MS2 H_INFO LIST_CZ Stáhnout / (56.86 kB)
w9-om2-4ms2-h-produktovy-list_pdf Stáhnout / (713.34 kB)

Technické parametry

Provedení
Typ vestavba
Ovládání elektronické – tlačítkové
Energetické vlastnosti
Energetická třída A+
Celkový příkon 3.65 kW
Spotřeba energie 0.91 kWh
Programy/funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Otočný gril Ne
Gril/infragril Ano
Pára Ne
Přídavná pára Ne
Horký vzduch Ano
Mikrovlnný ohřev Ne
Počet programů 11
Kruhové těleso Ano
Doplňující vlastnosti
Čištění trouby vodní čištění (parní)
Objem trouby 73 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Whirlpool 5 let záruka na motor
Barva nerez, stříbrná
Pečicí sonda Ano
Komunikační displej ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Výška trouby 59 cm
Šířka trouby 59.5 cm
Hloubka trouby 56.4 cm
Retro Ne
Značky Whirlpool
Příslušenství
Příslušenství trouby / sporáku 1 x rošt, 1 x koláčový a 1 x hluboký smaltovaný plech, čtyřbodová masová sonda
Rozšířená záruka značky Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 56.4 cm
Hmotnost výrobku 40.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 69.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 42.5 kg

Uživatelské recenze - Trouba Whirlpool W Collection W9 OM2 4MS2 H nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Ján
08.04.2022 - 08:21
100 %

Super aj dodanie aj komunikácia odporúčam sme maximálne spokojný.

Celková spokojenost

Příslušenství

Ján
08.04.2022 - 08:21
100 %

Super aj dodanie aj komunikácia odporúčam sme maximálne spokojný.

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ vestavba
Ovládání
elektronické – tlačítkové
Energetická třída
A+
Celkový příkon 3.65 kW
Spotřeba energie
0.91 kWh
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Otočný gril Ne
Gril/infragril
Ano
Pára Ne
Přídavná pára Ne
Horký vzduch Ano
Mikrovlnný ohřev Ne
Počet programů 11
Kruhové těleso
Ano
Čištění trouby
vodní čištění (parní)
Objem trouby 73 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek
Ano
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Whirlpool 5 let záruka na motor
Barva nerez, stříbrná
Pečicí sonda Ano
Komunikační displej
ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Výška trouby 59 cm
Šířka trouby 59.5 cm
Hloubka trouby 56.4 cm
Retro Ne
Značky Whirlpool
Příslušenství trouby / sporáku 1 x rošt, 1 x koláčový a 1 x hluboký smaltovaný plech, čtyřbodová masová sonda
Rozšířená záruka značky Ano
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 56.4 cm
Hmotnost výrobku 40.5 kg
Šířka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 69.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 42.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
W9 OM2 4MS2 H_EL Stáhnout / (124.25 kB)
W9 OM2 4MS2 H_IFU Stáhnout / (1.41 MB)
W9 OM2 4MS2 H_INFO LIST_CZ Stáhnout / (56.86 kB)
w9-om2-4ms2-h-produktovy-list_pdf Stáhnout / (713.34 kB)