basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Trouba Gorenje Superior BCS547S23X nerez

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Gorenje
Kategorie Pečicí trouby Gorenje
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Příslušenství
Programy/funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Otočný gril Ne
Gril/infragril Ano
Pára Ano
Horký vzduch Ano
Mikrovlnný ohřev Ne
Počet programů 11
Kruhové těleso Ano
Doplňující vlastnosti
Čištění trouby vodní čištění (AquaClean)
Objem trouby 50 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek Ano
Energetické vlastnosti
Energetická třída A+
Celkový příkon 2,6 kW
Spotřeba energie 0,82 kWh
Provedení
Typ vestavba
Ovládání tlačítkové - zamačkávací
Nezařazeno
Barva nerez, stříbrná
Pečící sonda Ne
Komunikační displej Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Výška trouby 45 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59,5 cm
Výška výrobku 45,5 cm
Hloubka výrobku 54,6 cm
Hmotnost výrobku 34,6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63,5 cm
Výška balení 54,1 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 38,9 kg
Schéma v PDF Stahnout (pdf / 216004 kb)
Návod k použití Stahnout (pdf / 5833601 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Prémiová DATART doprava

Možnost dodání prémiovou DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

vestavná parní trouba • objem 50 l • výkon grilu 2 200 W • energetická třída A+ • vaření v čisté páře PureSream • rovnoměrná distribuce páry MultiSteam 360˚ • rovnoměrné pečení MultiFlow 360˚ • tlumené zavírání dvířek GenteClose • zasouvací knoflíky • digitální programovatelné hodiny a zobrazení teploty IconTouch • odolný smalt SilverMatte • dynamické chlazení DC+ • trojité zasklení Ultra Cool Door • možnost přípravy jídla ve vakuových sáčcích SousVide • čištění AquaClean • rozměry 59,5 × 45,5 × 54,6 cm

trouba vest. Gorenje BCS547S23X parníGorenje BCS547S23X

Multifunkční trouba Gorenje BCS547S23X představuje designově velmi povedený kousek pocházející z dílny značky Gorenje. Její klenutý tvar je inspirován tradičními kamny na dřevo. Právě díky jejímu tvaru může vzduch kolem připravovaného jídla proudit rovnoměrně a vy tak vždy dosáhnete vynikajících výsledků pečení. Představte si ty výrazy členů rodiny, když z trouby vytáhnete kuře dokonale křupavé zvenku a příjemně šťavnaté uvnitř.

Šetří energii, čas i peníze

Spotřebič patří do energetické třídy A+, která je zárukou vysoké úspory energie. Trouba má objem 50 litrů a doporučujeme ji zejména pro menší domácnosti. Pyšní se několika způsoby ohřevu včetně grilu nebo rovnoměrného rozmrazování. Využít můžete i rychlý předehřev, kdy trouba dosáhne teploty až 200 °C již za 6 minut.

Proč pára?

Existuje mnoho důvodů proč. Hlavním důvodem je, že jídlo upečené v páře chutná lépe. Věřte nám. Kombinovaná parní trouba nabízí různé metody přípravy jídla, od dušení, pečení, pražení, opékání, blanšírování, pošírování, až po metodu sous vide a další. Nepoužívá se jen na dušení zeleniny, jak si někteří mohou myslet, ale je také ideální pro přípravu ryb, masa, drůbeže, chleba, koláčů a mnohem více.

Když zkombinujete každodenní ingredience, které můžete snadno zakoupit ve svém místním obchodě, s vaší novou kombinovanou parní troubou získáte skutečně vynikající výsledky v podobě lahodných, výživných a zdravých jídel. Chutné maso, šťavnaté ryby, zelenina bohatá na vitamíny, ovoce nádherných barev, dokonalé přílohy – to vše a mnohem více je nyní možné provádět u vás doma.

Příslušenství:

  • 1× parní pekáč
  • 1× perforovaný parní pekáč
  • 1× mělký smaltovaný plech
  • Rošt trouby
  • Plně vysouvací teleskopické lišty na 1 úrovni

 Zdravé vaření pomocí páry? Samozřejmě. A bez jediné kapky vody.

 

Programování doby vaření

Dotykově ovládané programovací hodiny se zobrazením teploty v troubě a zvolené funkce trouby IconTouch umožňují nastavit délku pečení nebo odložený start, kde určíte dobu pečení a čas, kdy chcete mít své jídlo upečené. U obou časových nastavení se trouba po dosažení limitu sama vypne. Také můžete zvolit klasickou kuchyňskou minutku, bez automatického vypnutí.


 

SousVide program pečení ve vakuových sáčcích

Jeden krok ke křehkému a šťavnatému jídlu Metoda „sous vide“ připraví jídlo tak, aby se zachovaly vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinace páry a nízkých teplot umožňuje připravit jídlo ve vakuových sáčcích, které učiní maso šťavnatým a křehkým a zeleninu hladkou a pevnou.


 

PureSteam žádná voda, jen pára

Kombinované parní trouby Gorenje disponují vynikajícím parním výkonem, který produkuje páru bez kapek vody. Díky parnímu generátoru vaří parní trouby Gorenje úplně bez vody, generátor extrahuje páru z vody, která je tak úplně čistá. Pára je distribuována po celé troubě, bez kapek vody, které by mohly zkazit jídlo tím, že by bylo mokré. Je též ideální pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklopuje pokrm bez vytváření horkých míst.


 

MultiSteam a MultiFlow 360°

Technologie MultiFlow 360° zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Díky šikovně umístěným větracím otvorům na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru trouby, se vzduch šíří rovnoměrně po celé troubě. Ventilátor umožňuje horkému vzduchu cirkulovat po celém objemu trouby, čímž se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje současné pečení až na 5 úrovních bez míchaní vůní a chutí. U parní trouby je ventilačními otvory vháněná i pára, která je díky cirkulaci MultiSteam rovnoměrně rozváděná uvnitř trouby. Jedna nádrž na vodu je dostatečná pro celý proces vaření, takže není třeba dalšího otevírání trouby, což šetří čas, energii a zlepšuje celkový výsledek vaření v páře.


 

GentleClose tlumené zavírání dveří trouby

Dvířka trouby lze zavřít pouhým jemným dotykem, bez jakýchkoliv zvuků


 

AquaClean čištění

Díky zcela novému povrchu u všech nových trub Gorenje se výrazně zlepšila funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Vše, co je třeba udělat, je nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na plechách či pekáčích. Mastnota a zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí, pak je stačí jednoduše otřít hadříkem.


 

SilverMatte 100% smalt

Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikro pórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.


 

TouchFree inox

Všechny nerezové povrchy jsou pokryté speciálním filtrem, který zabraňuje zanechávání otisků prstů, přičemž povrch je stále lesklý a jeho čištění je o mnoho jednodušší.


 

Rychlý předehřev trouby

Kouzelně rychlý, šetří čas i energii. Trouba dosáhne teploty až 200 °C už za 6 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Ideálně pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelné a zvukové znamení vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.


 

Dynamické chlazení trouby DC+   

Systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje exteriér trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač ochlazuje vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C.  Systém chlazení DynamiCooling+ se aktivuje po vypnutí trouby.


 

Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci

Funkce pro ohřívání talířů. Ohřáté talíře brání ztrátě chuti a zajišťují, že každé sousto jídla chutná tak dobře, jak by mělo. Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci. Funkce nahřeje vaše talíře na 60 °C a uchová jejich teplotu až do doby servírování. Můžete si tak dopřát profesionální podávání i v soukromí svého domova. Teplotu můžete regulovat v rozsahu 30 a 80 °C.


 

Připraveno pro XXL recepty

Prostornější trouby umožňují péct větší množství jídel – a to nejen díky cirkulaci vzduchu na více úrovních, ale také kvůli 46 cm širokým plechům na pečení, které usnadňují současné a rovnoměrné pečení velkého množství potravin. 

Velký prostor

Zvětšený objem trouby umožňuje přípravu i většího množství jídla najednou. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř trouby zcela volně a díky velkému objemu BigSpace zvládnete snadno upéct například i velkou krůtu.


 

Automatické a rychlé odstraňování vodního kamene v troubě

Funkce odstraňování vodního kamene pracuje automaticky. V případě potřeby vás trouba upozorní, že je třeba spustit proces odstraňování vodního kamene. Délka trvání samotného procesu odvápňování trvá po přidání speciálního roztoku na odvápňování pouze 1 hodinu.


 

Technické parametry

Technické parametry Trouba Gorenje Superior BCS547S23X nerez

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Gorenje
Kategorie Pečicí trouby Gorenje
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Příslušenství
Programy/funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Otočný gril Ne
Gril/infragril Ano
Pára Ano
Horký vzduch Ano
Mikrovlnný ohřev Ne
Počet programů 11
Kruhové těleso Ano
Doplňující vlastnosti
Čištění trouby vodní čištění (AquaClean)
Objem trouby 50 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek Ano
Energetické vlastnosti
Energetická třída A+
Celkový příkon 2,6 kW
Spotřeba energie 0,82 kWh
Provedení
Typ vestavba
Ovládání tlačítkové - zamačkávací
Nezařazeno
Barva nerez, stříbrná
Pečící sonda Ne
Komunikační displej Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Výška trouby 45 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59,5 cm
Výška výrobku 45,5 cm
Hloubka výrobku 54,6 cm
Hmotnost výrobku 34,6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63,5 cm
Výška balení 54,1 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 38,9 kg
Schéma v PDF Stahnout (pdf / 216004 kb)
Návod k použití Stahnout (pdf / 5833601 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů