Kód: GORBO737E114XECT ID: 1578812

Set výrobků Gorenje BO737E114X + ECT41SC černý/nerez

vestavná trouba • energetická třída A • objem 71 l • horkovzdušná trouba • displej • vodní čištění • HomeMade Plus – optimální tvar pro dokonalou distribuci vzduchu • Perfect Grill – dvojité topné...

? 11 990 Kč Ušetříte: 2 001 Kč (16%)
9 989 Kč
u vás již 21.09.

Vše o produktu

vestavná trouba • energetická třída A • objem 71 l • horkovzdušná trouba • displej • vodní čištění • HomeMade Plus – optimální tvar pro dokonalou distribuci vzduchu • Perfect Grill – dvojité topné těleso • bezpečnostní prvky: dětská pojistka • V × Š × H: 59,5 × 59,7 × 56,7 cm vestavná varná deska • 4 varné zóny • dotykové ovládání • funkce BoilControl • funkce StopGo • funkce StayWarm • ukazatel zbytkového tepla • časovač • dětský zámek

Gorenje BO737E114X, černá/nerezSet Gorenje – vestavná trouba BO737E114X + varná deska ECT41SC, černá/nerez


Gorenje BO737E114X, černá/nerez


Se spotřebiči značky Gorenje nikdy nesáhnete vedle. Vsaďte při vybavování kuchyně na vestavnou troubu v kombinaci s moderní varnou deskou a užijte si čas strávený v kuchyni na maximum. Trouba se pyšní objemem 71 litrů a díky svému zařazení do energetické třídy A drží spotřebu elektrické energie na uzdě. Její ovládání je velmi jednoduché a intuitivní – vystačíte si s předním dotykovým panelem a otočnými knoflíky.


Už žádné otisky prstů


Vnější povrch trouby je opatřen technologií TouchFree inox, která byla speciálně navržena tak, aby zde neulpívaly otisky vašich prstů.


Rychlé nahřátí


Spotřebič je schopen dosáhnout teploty 200 °C za pouhých 6 minut. Tím šetří váš čas i elektrickou energii.


Efektivní ochlazování


Systém DynamiCooling se postará o efektivní a bezpečné ochlazování. Po ukončení pečení proto dochází k ochlazení vnějšího povrchu trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C.


Funkce AquaClean


S čištěním trouby si nemusíte dělat starosti. Stačí jen nalít vodu do pekáče a spustit funkci AquaClean. Usazená mastnota a zbytky pokrmů se díky vzniklé páře uvolní a vše poté stačí pouze otřít hadříkem.


Příslušenství:


  • 1× hluboký smaltovaný plech
  • Rošt trouby
  • 1x drátěný rošt

Maso, zeleninu i brambory. V troubě upečete vše najednou na více úrovních. 

 


HomeMade Plus – tvar trouby inspirovaný tradiční pecí a dřevo


Trouba, která je nyní ještě prostornější, má oválný tvar, který napodobuje tradiční pece na dřevo. To umožňuje optimální cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, aby bylo jemné a šťavnaté zevnitř a úžasně křupavé zvenčí. Vzduch v 71 litrové troubě se zapuštěnými stranami je ještě lépe distribuován, což snižuje výskyt chladných míst, které způsobují nerovnoměrné zhnědnutí. Speciální dynamika proudění vzduchu poskytuje vynikající podmínky pro profesionální pečení na jedné nebo na více úrovních současně.

 


Dvojité topné těleso PerfectGrill


Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací větších a menších topných těles, kde menší je umístěno uvnitř většího tělesa. Inteligentní umístění ohřívacích těles umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje výborné výsledky pečení, takže jídlo je krásně křupavé ze všech stran. Variabilní kombinace ohřívačů umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa, nebo vnějšího, nebo obou najednou, v závislosti od připravovaného jídla.

 


GentleClose tlumené zavírání dveří trouby


Dvířka trouby lze zavřít pouhým jemným dotykem, bez jakýchkoliv zvuků

 


Programování doby vaření


Dotykově ovládané programovací hodiny IconLed umožňují nastavit délku pečení nebo odložený start, kde určíte dobu pečení a čas, kdy chcete mít své jídlo upečené. U obou časových nastavení se trouba po dosažení limitu sama vypne. Nebo můžete zvolit klasickou kuchyňskou minutku, bez automatického vypnutí.

 


AquaClean čištění


Díky zcela novému povrchu u všech nových trub Gorenje se výrazně zlepšila funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Vše, co je třeba udělat, je nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na plechách či pekáčích. Mastnota a zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí, pak je stačí jednoduše otřít hadříkem.

 


SilverMatte 100% smalt


Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikro pórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.

 


TouchFree inox


Všechny nerezové povrchy jsou pokryté speciálním filtrem, který zabraňuje zanechávání otisků prstů, přičemž povrch je stále lesklý a jeho čištění je o mnoho jednodušší.

 


Dynamické chlazení trouby DC+   


Systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje exteriér trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač ochlazuje vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C.  Systém chlazení DynamiCooling+ se aktivuje po vypnutí trouby.

 


Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci


Funkce pro ohřívání talířů. Ohřáté talíře brání ztrátě chuti a zajišťují, že každé sousto jídla chutná tak dobře, jak by mělo. Naservírujte své pokrmy jako ve špičkové restauraci. Funkce nahřeje vaše talíře na 60 °C a uchová jejich teplotu až do doby servírování. Můžete si tak dopřát profesionální podávání i v soukromí svého domova. Teplotu můžete regulovat v rozsahu 30 a 80 °C.

 


Připraveno pro XXL recepty


Prostornější trouby umožňují péct větší množství jídel – a to nejen díky cirkulaci vzduchu na více úrovních, ale také kvůli 46 cm širokým plechům na pečení, které usnadňují současné a rovnoměrné pečení velkého množství potravin.

 


Velký prostor


Zvětšený objem trouby umožňuje přípravu i většího množství jídla najednou. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř trouby zcela volně a díky velkému objemu BigSpace zvládnete snadno upéct například i velkou krůtu.

Gorenje ECT41SC, černáGorenje ECT41SC, černá


Varná deska Gorenje ECT41SC nabízí vše, co od moderního spotřebiče očekáváte. Disponuje 4 varnými zónami a pro její ovládání slouží přední dotykový panel. Spotřebič se do vaší kuchyňské desky zapustí, díky čemuž je zajištěn zcela plynulý přechod. Varná deska se poté jednodušeji udržuje a kuchyni dodá čistší a modernější vzhled.


Funkce StayWarm


Čekáte při servírování jídla na opozdilce? V tom případě oceníte funkci StayWarm, která bude pokrmy udržovat při konstantní teplotě 70 ˚C.


Praktický časovač


Varná deska bude přemýšlet za vás. Disponuje integrovaným časovačem, který lze nastavit až na 99 minut. Jakmile čas uplyne, upozorní vás na to zvukový signál.


Přerušte přípravu jídla kdykoliv


Díky funkci StopGo můžete varnou desku vypnout a následně ji znovu spustit se stejným nastavením, jaké měla předtím.


Funkce BoilControl


Výkon varné desky je automaticky regulován tak, aby bylo zabráněno případnému přetečení hrnce.

Dokumentace k tomuto produktu
Deska návod Stáhnout / (2.68 MB)
Trouba návod Stáhnout / (5.51 MB)
GORBO737E114XECT_INF.LIST Stáhnout / (62.15 KB)

Technické parametry

Další parametry
Spotřebiče v setu sklokeramická deska, vestavná trouba
Značky Gorenje
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.7 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 54.7 cm
Hmotnost výrobku 29.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 72.0 cm
Výška výrobku 70.0 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 41.5 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Gorenje BO737E114X + ECT41SC černý/nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

4

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(90%)

Hodnotilo 10 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Adéla
05.07.2021 v 06:25
100 %

Celková spokojenost
Eva
05.07.2021 v 06:25
80 %

přednost: vypadá dobře a byl levný, nedostatky: u nastavení trouby jsou špatně vidět možnosti

Celková spokojenost
Lenka
28.05.2021 v 05:38
80 %

Nedostatkem je jeden plech,v základu bývají vždy dva.

Celková spokojenost
Karolína
28.05.2021 v 05:38
100 %

Měla jsem 20 let starý set trouby a desky Gorenje, ještě ovládaný otočnými knoflíky. Někdy si říkám, že by bylo lepší jen otočit knoflíkem a bylo by, protože současné provedení s dotykovým panelem je občas až moc chytré. :-) U desky oceňuji nastavení časovačů separátně na každou plotýnku, možnost nastavení hlasitosti oznamovacího signálu. Deska je příjemně velká, měla jsem ale obavy, aby se vešla do původního výřezu po staré desce. Sedla na milimetr přesně, byť v návodu byl doporučen výřez o 5 mm větší.U trouby jsem byla překvapená možností zapojit rovnou do zásuvky, protože stará trouba byla připojena přes 5-žilový kabel rovnou ze zdi. Bohužel jsem musela nechat předělat připojení trouby na tento kabel, jelikož nebyla za linkou zásuvka navíc pro jakýkoliv další spotřebič instalována. Takže jsem se neobešla stejně bez pomoci elektrikáře, protože bylo potřeba zapojit i varnou desku.Co se týče funkce trouby, jsem nadšená. Nemá sice teleskopické vysouvání roštů, ale s tím se dá pohodlně žít. Zatím nemám ještě vyzkoušenou funkci samočištění.

Celková spokojenost
Nikola
23.05.2021 v 05:55
100 %

Zatím naprostá spokojenost .

Celková spokojenost
Petr
20.05.2021 v 05:45
80 %

Vcelku spokojen

Celková spokojenost
Martina
19.05.2021 v 05:35
100 %

Produkt je výborný, som nadmieru spokojná

Celková spokojenost
Lenka
13.05.2021 v 05:45
60 %

Přednosti byla rychlost dodání. U produktu není informace o privodnim kabelu, což muže výrazně komplikovat montáž a prodrazit zboží.

Celková spokojenost
Luboš
28.04.2021 v 11:45
100 %

Uvidíme, zatím dobrý.

Celková spokojenost
Soňa
28.04.2021 v 11:45
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost

Příslušenství

Adéla
05.07.2021 v 06:25
100 %

Celková spokojenost

Technické parametry

Spotřebiče v setu sklokeramická deska, vestavná trouba
Značky Gorenje
Šířka výrobku 59.7 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 54.7 cm
Hmotnost výrobku 29.6 kg
Šířka výrobku 72.0 cm
Výška výrobku 70.0 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 41.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Deska návod Stáhnout / (2.68 MB)
Trouba návod Stáhnout / (5.51 MB)
GORBO737E114XECT_INF.LIST Stáhnout / (62.15 KB)

Doporučujeme přikoupit

Montáž výrobků v setu 3 290 Kč
Pojištění prodl. záruky +1rok 999 Kč
Pojištění prodl. záruky +2roky 1 498 Kč
Pojištění prodl. záruky +3roky 1 998 Kč