×
Kód: TEF435230 ID: 1511893

Tlakový hrnec Tefal Clipso Minut Easy P4620768 (435230)

tlakový hrnec • objem 6 litrů • povrch Titanium Extra • parní koš • otevírání pomocí jedné ruky • 5 bezpečnostních pojistek • vhodný pro všechny typy vařičů • vhodný do myčky • možnost nastavení...

3 699 Kč
u vás již 30.05.

Vše o produktu

Tefal Clipso Minut Easy P4620768. nerez/černá


Pokud toužíte po praktickém pomocníkovi, který vám pomůže v přípravě chutných a zejména zdravých pokrmů, jste tu správně. Tlakový hrnec Clipso Minut Easy P4620768 od Tefal je totiž přesně takový. S ním budete mít tlak a množství páry v hrnci kompletně pod kontrolou, a tak připravíte chutné pokrmy přesně podle vašich představ.


Rychlá příprava


Tento model se může pyšnit celkovým objemem 6 litrů, a tak je vhodný i pro přípravu jídla pro celou velkou rodinu. Povrch hrnce je kompletně vyroben z nerezové oceli s přídavkem titanu. Je tedy nepřilnavý a extrémně odolný vůči poškrábání a jiným vnějším vlivům. Díky speciálnímu dnu je hrnec navíc vhodný pro všechny typy vařičů. Součástí balení je také praktický parní koš, který vám výrazně usnadní práci v kuchyni. Všechny součásti hrnce je možné mýt v myčce nádobí.


Umožním vám připravovat chutné a zdravé pokrmy.


 


 


Tlak pod kontrolou


S tímto skvělým parním hrncem budete mít tlak vždy po kontrolou. Pomocí intuitivního ovládání můžete upravovat tlak v nádobě, nebo jej případně úplně vypustit. Hrnec vám tak dává nejen možnost jídlo upravovat pod tlakem, ale také například dusit, díky čemuž bude jídlo chutné a zdravé. 


 


Pro všechny sporáky


Jednou z dalších předností tohoto modelu je to, že je vhodný pro použití na všech možných vařičích. Můžete jej bez problémů používat na jakémkoliv povrchu, díky speciálnímu dnu hrnce, který umožní rovnoměrnou distribuci tepla, ať už máte elektrický, plynový, sklokeramický, a nebo indukční vařič. 


 


Jednoduché mytí


Mytí nádobí nepatří mezi oblíbené činnosti zřejmě žádné hospodyňky a Tefal si je toho dobře vědom. Proto vyvinul všechny komponenty hrnce tak, aby byly vhodné pro mytí v myčce nádobí. Po vaření tak můžete zapomenout na nepříjemné mytí, nechte to na myčku. 


 


Kvalitní materiál


Tento tlakový hrnec je vyroben z nejušlechtilejší nerezové oceli. Speciální povrch Titanium Extra je navíc obohacený o titan a může tak pochlubit nepřilnavostí, vysokou odolností a dlouhou životností. 


 


Jednoduchá manipulace


Při výčtu praktických vlastností nesmíme zapomenout na rukojeť. Ta vám umožňuje s hrncem velmi jednoduše manipulovat a případně jej otevírat za pomoci pouze jedné ruky. Tu druhou tak stále můžete k něčemu využít, jelikož jak je známo, v kuchyni je každá volná ruka k užitku. 


 


Bezpečí především


Tento model nemyslí pouze na to, aby vaše pokrmy byly zdravé a co možná nejchutnější, nýbrž také na bezpečnost vás a vaší rodiny. Je vybaven hned sérií bezpečnostním prvků zaručujících klidné použití hrnce kdykoli při vaření.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 435230
Značky Tefal
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 27.5 cm
Hloubka výrobku 23.6 cm
Hmotnost výrobku 2.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 28.5 cm
Hloubka výrobku 24.6 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg

Uživatelské recenze - Tlakový hrnec Tefal Clipso Minut Easy P4620768 (435230)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 435230
Značky Tefal
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 27.5 cm
Hloubka výrobku 23.6 cm
Hmotnost výrobku 2.6 kg
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 28.5 cm
Hloubka výrobku 24.6 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg