×
Kód: SONXR75X93K ID: 1644604

Televize Sony XR-75X93K

75" (189 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • 4K Full Array LED • XR Triluminos Pro • XR Contrast Booster • XR 4K Upscaling...

61 490 Kč
můžete mít již 09.02.

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 13 528 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 10 453 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 5 534 Kč
Montáž TV na zeď 1 999 Kč

Popis produktu

75" (189 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • 4K Full Array LED • XR Triluminos Pro • XR Contrast Booster • XR 4K Upscaling • XR HDR Remaster • XR Motion Clarity • obnovovací frekvence až 120 sn./s • Acoustic Multi-Audio • 4× HDMI • 2× USB • chytrý ovladač v balení • operační Google TV • VRR • ideální pro PlayStation 5

S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a deset kreditů v rámci služby BRAVIA CORE. Zjistěte o ní více v našem článku.


Televize Sony XR-75X93K, černá


LED televizor Sony Bravia XR-75X93K nabízí dechberoucí obraz na 75" úhlopříčce v detailním 4K rozlišení. Díky unikátnímu procesoru Cognitive Processor XR™ ve spojení s technologií 4K Full Array LED si můžete užívat dokonalý obraz s realistickou hloubkou a kontrastem. Technologie XR Triluminos Pro pak umožňuje televizoru zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Díky funkci XR 4K Upscaling si můžete užívat obsah v kvalitě blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR™ má totiž přístup k ohromnému množství dat a dokáže obnovit ztracené textury a detaily


Dokonalý obraz doplňuje i dokonalý zvuk! Televizor je vybavený technologií Acoustic Surface Audio+™, díky které vychází zvuk přímo z obrazovky. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer pak zvýrazňují basy, takže si i doma můžete vychutnat opravdu pohlcující zvuk


Sony Bravia XR-75X93K je ideální pro PlayStation 5Je vybavena rozhraním HDMI 2.1 a obnovovací frekvencí až 120 sn./s. Mimořádně plynulé hraní her si můžete užít díky snížené prodlevě vstupu 8,5 ms při rozlišení 4K / 120 sn./s, automatickému mapování tónů HDR a režimu s nízkou latencí, do kterého se televizor automaticky přepne v momentě, kdy rozpozná zapnutou konzuli.

 


Klíčové vlastnosti:


 • 75" úhlopříčka v detailním 4K rozlišení
 • Výrazný kontrast panelu LED
 • Strhující zvuk díky Acoustic Surface Audio+ 
 • Ideální pro PlayStation 5
 • 10 kreditů a 24 měsíců předplatného v rámci služby Bravia Core

Užijte si zábavu s intenzivními barvami a kontrastem na tomto 4K televizoru osazeném panelem s podsvícením Full Array LED, řízeném procesorem Cognitive Processor XR™.

 


Ocenění


Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM  Cena CES® 2022 Innovation Awards za BRAVIA CORE


Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM


Cena CES® 2022 Innovation Awards za BRAVIA CORE
 


Cognitive Processor XR


Revoluční procesor v televizorech Sony BRAVIA XR™ reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku ze sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy.

 


Podívejte se, jak funguje bod zaostření v procesoru Cognitive Processor XR

 


Kontrast panelu Full Array s přirozenou hloubkou


Funkce Full Array LED zajišťovaná procesorem Cognitive Processor XR™ řídí podsvícení jednotlivých oblastí a dokáže tak nabídnout realistický kontrast světlých i tmavých míst současně. Inteligentní procesor se dívá na svět stejně jako vy a vylepšuje obraz tak, aby zajistil reprodukci realistických barev a hloubky.


Funkce Full Array LED


 Funkce Full Array LED, Cognitive Processor XR™
 


Reproduktorem je obrazovka – obraz a zvuk v souladu


Technologie Acoustic Surface Audio+™ vytváří z obrazovky pomocí měničů vícekanálový reproduktor. Díky tomu uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce.


Technologie Acoustic Surface Audio+™


Technologie Acoustic Surface Audio+™
 


Široké spektrum barev pro dosažení reálných stínů a odstínů


Technologie XR Triluminos Pro umožňuje televizoru zobrazovat více než miliardu barev a reprodukovat barvy i s rozdíly, jaké pozorujete v reálném světě. Televizor umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu pro přirozené odstíny v každém detailu.

 


Vychutnejte si jasné a hlubší a sytější odstíny černé


Procesor Cognitive Processor XR™ vylepšuje obraz způsobem, jakým oči získávají informace o barvách a hloubce. Technologie XR Contrast Booster upravuje jas na obrazovce televizoru tak, aby dosáhla vyšších krajních hodnot v odlescích a sytějších odstínů černé ve stínech. Scény jsou hlubší a detailnější a působí realističtěji.


Technologie XR Contrast Booster
 


Obnovení ztracených textur


Díky funkci XR 4K Upscaling si užijete zábavu v kvalitě blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR™ má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.


Funkce XR 4K Upscaling
 


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání


Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.


Procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™
 


Díky obrazovce s funkcí reproduktoru zvuk ladí s obrazem


S technologií Acoustic Surface Audio+™ zvuk vychází z obrazovky. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.


Technologie Acoustic Surface Audio+™
 


Vychutnejte si doma zážitek jako v kině


Technologie Dolby Vision® oživí scény s cílem zajistit autentické zobrazení, zatímco technologie Dolby Atmos® naplní místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem


Užijte si prostorový zvuk! Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru.


Televize Sony XR-75X93K, 3D prostorový zvuk
 


Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů


Poslouchejte ještě zřetelnější televizní dialogy. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 


Televize Sony XR-75X93K, Technologie Voice Zoom™ 2
 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí


Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.


Televize Sony XR-75X93K
 


Ideální pro PlayStation 5


Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.


Televize Sony XR-75X93K, Funkce Auto HDR Tone Mapping
 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.


Televize Sony XR-75X93K, Režim Auto Genre Picture
 


Ještě lepší zážitek s kamerou BRAVIA CAM


Pokud ke svému televizoru BRAVIA XR připojíte samostatně prodávanou kameru BRAVIA CAM, dosáhnete ještě více pohlcujícího zážitku ze sledování. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. Zvuk bude zřetelnější a jas obrazu se automaticky přizpůsobí prostředí, ve kterém televizor sledujete.


 Televize Sony XR-75X93K, BRAVIA CAM
 


Objevte způsob, jak si s kamerou BRAVIA CAM užít televizor


Díky kameře BRAVIA CAM si můžete vyzkoušet celou řadu zábavných nových zážitků z televizoru, včetně funkce ovládání gesty a mnoha dalších.

 


Pohodlné videohovory s přáteli a rodinou na velké obrazovce


Udržujte kontakt přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou BRAVIA CAM a užijte si pohodlné videohovory.


Televize Sony XR-75X93K, BRAVIA CAM 
 


Hlasové vyhledávání


Televize Sony XR-65A83K je vybavena hlasovým ovládáním! Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a požádat Google o vyhledání filmu, streamování aplikací, přehrávání hudby či ovládání televizoru – to vše vaším hlasem.


Televize Sony XR-75X93K, hlasové vyhledávání
 


Dálkový ovladač s podsvícením


Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.


 Televize Sony XR-75X93K, dálkový ovladač s podsvícením
 


Už nikdy ztracený dálkový ovladač


S funkcí Finder stačí jen říct „OK Google, najdi můj dálkový ovladač“ nebo stisknout tlačítko na televizoru a ovladač aktivovat. Dálkový ovladač v tom okamžiku začne zvonit a vy jej tak snadno najdete.


 Televize Sony XR-75X93K, funkce Finder
 


Snadné utření prachu na ovladači


Dálkový ovladač s tlačítky s nízkým zdvihem je opatřený speciálním polyuretanovým povrchem, takže se dá lze snadno otřít a udržovat v čistotě. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


 Televize Sony XR-75X93K, Dálkový ovladač s tlačítky s nízkým zdvihem
 


Chytré dálkové ovládání


Všechna připojená zařízení můžete ovládat jedním chytrým dálkovým ovladačem.


Televize Sony XR-75X93K, chytré dálkové ovládání 
 


Sdílejte jednoduše vaši obrazovku s Chromecast built-in


Přenášejte svá oblíbená videa, fotografie, hry, aplikace a další obsah v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in a sledujte vše na velké obrazovce.


Televize Sony XR-75X93K, Chromecast built-in
 


Snadné streamování z iOS zařízení


S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk do televizoru přímo ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací, nebo prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti. Následující video vám ukáže jak.


 
 

Minimalistický design pro naprosté pohlcení bez rozptylování

Minimalistický design One Slate tvořený jedním panelem z temperovaného skla vám umožní se zcela soustředit na obrazovku. Tento LED televizor vypadá a zní skvěle, ať už je na stojanu, nebo připevněný ke zdi.

Televize Sony XR-75X93K, Minimalistický design One Slate 

S nastavitelným stojanem Prestige můžete televizor umístit kamkoli

Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení, úzké nastavení pro menší police a nastavení soundbaru pro ideální umístění zvukového systému.

Televize Sony XR-75X93K, Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech 

Kovový zarovnaný povrch pro podmanivé sledování

Špičkový kovový rám je mimořádně úzký, takže se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

Televize Sony XR-75X93K


 

Tenký kovový stojan Wedge, harmonický design

Kovový stojan byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

Televize Sony XR-75X93K, tenký kovový stojan Wedge
 


Ještě lepší obraz na Netflixu


Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra.

 


Google TV


Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu.

 


Služba BRAVIA CORE


Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a deset kreditů, které můžete využít v rámci služby. Zjistěte o Bravia Core více v našem článku.

 


Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí 


Televizory BRAVIA XR jsou navrženy tak, aby dokázaly nejen nabídnout pohlcující zážitek ze sledování, ale aby současně chránily životní prostředí. Při výrobě a balení televizorů Sony omezuje používání prvotních plastů. Rám televizoru obsahuje až 30 % udržitelných materiálů a plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti součástí ve výši 89 %.


Televize Sony XR-75X93K, 30 % udržitelných materiálů, plast SORPLAS™
 


Televize Sony XR-75X93K rozměry
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkové ovládání
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením
 • Stojánek na stůl
Dokumentace k tomuto produktu
XR-75X90K_CZ Stáhnout / (185.54 kB)
XR-X93K Stáhnout / (3.55 MB)
XR-X93K_2 Stáhnout / (458.76 kB)

Technické parametry

Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 189 cm (75")
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Technologie zobrazení Triluminos
Frekvence panelu 100/120 Hz
Index zpracování obrazu Neuvádí se
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR, HDR10, HDR Dolby Vision, HLG
Typ podsvícení Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Technologie TV
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu VA
Tuner DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ano
Operační systém Google TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Webové aplikace Apple TV, Disney Plus, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, HBO Max, Kodi, Kuki, Lepší.TV, Netflix, O2 TV, Prime Video, Red Bull, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Spotify, Telly, T-Mobile TV GO, Twitch, VLC, Voyo, YouTube
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ano
Chytrý ovladač ano (v balení)
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Chromecast, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu
Herní TV pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM Ano
VRR Ano
Herní režim Ano
Zvuk
Zvuk Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon 30 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Komponentní Ne
HDMI 2.1 2
HDMI 2.0 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 2
USB 3.0 1
USB 2.0 1
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup ano
Optický výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída 2021 E
Spotřeba v běžném režimu 118 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Napájení 12 / 24 V Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost 1,4 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Obecné informace
Modelový rok 2022
Barva černá
Umělá inteligence Ano
Hotelový mód Ne
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Distribuce EU
Země původu CN
Stojan boční nohy / 3 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček 50,9/136,1/136,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce 34.4 kg
Výška bez podstavce 96.2 cm
Šířka bez podstavce 167.5 cm
Hloubka bez podstavce 7.3 cm
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 167.5 cm
Výška výrobku 99.2 cm
Hloubka výrobku 39.8 cm
Hmotnost výrobku 35.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 181.0 cm
Výška výrobku 110.7 cm
Hloubka výrobku 18.7 cm
Hmotnost výrobku 45.0 kg

Uživatelské recenze - Televize Sony XR-75X93K

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

SanDisk Ultra 128GB
SanDisk Ultra 128GB
377 Kč
JBL BAR 1000
JBL BAR 1000
28 990 Kč
Sony UBP-X700
Sony UBP-X700
7 699 Kč
GoGEN DA 991
GoGEN DA 991
499 Kč
SONOS Ray
SONOS Ray
6 490 Kč
Sony UBP-X800M2
Sony UBP-X800M2
8 999 Kč
GoGEN DA 888
GoGEN DA 888
499 Kč
JBL BAR 800
JBL BAR 800
22 590 Kč
LG BP350
LG BP350
2 499 Kč
GoGEN DA 6 OUT
GoGEN DA 6 OUT
599 Kč
LG DP132H
LG DP132H
1 199 Kč
Philips SDV8622
Philips SDV8622
1 149 Kč
TP-Link TD-W9960
TP-Link TD-W9960
1 099 Kč
Philips SDV5231/12
Philips SDV5231/12
890 Kč
Philips SDV6224
Philips SDV6224
899 Kč
Sony DVP-SR760H
Sony DVP-SR760H
1 399 Kč
JBL SB 170
JBL SB 170
4 599 Kč
Sony BDP-S6700B
Sony BDP-S6700B
3 980 Kč
Philips SDV6226
Philips SDV6226
949 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
Sony BDP-S3700B
Sony BDP-S3700B
3 199 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N
499 Kč
SONOS BEAM 2
SONOS BEAM 2
12 990 Kč
SONOS Ray
SONOS Ray
6 490 Kč
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
99 Kč
Philips SDV5120
Philips SDV5120
749 Kč
Philips SDV5225
Philips SDV5225
799 Kč
TP-Link TL-WR844N
TP-Link TL-WR844N
386 Kč
TP-Link TL-WR820N
TP-Link TL-WR820N
335 Kč
Philips SDV1226/12
Philips SDV1226/12
559 Kč
Philips SDV5100
Philips SDV5100
409 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
189 cm (75")
Rozlišení displeje
4K Ultra HD
Technologie zobrazení
Triluminos
Frekvence panelu
100/120 Hz
Index zpracování obrazu
Neuvádí se
HDR (vysoce dynamický rozsah)
HDR, HDR10, HDR Dolby Vision, HLG
Typ podsvícení
Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Ano
Obraz v obraze (PIP)
Ne
Smart TV
ano
HbbTV (červené tlačítko)
ano
Typ panelu
VA
Tuner
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner
Ano
Operační systém
Google TV
Wi-Fi
integrovaná
Internetový prohlížeč
Ano
Webové aplikace
Apple TV, Disney Plus, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, HBO Max, Kodi, Kuki, Lepší.TV, Netflix, O2 TV, Prime Video, Red Bull, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Spotify, Telly, T-Mobile TV GO, Twitch, VLC, Voyo, YouTube
DLNA
Ano
TimeShift
Ne
PVR (záznam na USB / HDD)
ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD
Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink
Ano
Integrovaný DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasem
ano
Chytrý ovladač
ano (v balení)
Smart funkce
Ano
Bezdrátové připojení
AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Chromecast, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu
Herní TV
pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM
Ano
VRR
Ano
Herní režim
Ano
Zvuk
Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon
30 W
Prémiové ozvučení
Ano
Komponentní Ne
HDMI 2.1
2
HDMI 2.0
2
HDMI ARC
Ano
Počet USB
2
USB 3.0
1
USB 2.0
1
CI slot
Ano
LAN (Ethernet)
Ano
Scart
Ne
PC vstup (VGA)
Ne
Sluchátkový výstup
ano
Optický výstup
Ano
Energetická třída 2021
E
Spotřeba v běžném režimu
118 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Napájení 12 / 24 V
Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost
1,4 m
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ne
Modelový rok
2022
Barva černá
Umělá inteligence
Ano
Hotelový mód
Ne
Rodičovský mód
Ano
Teletext
Ano
Distribuce
EU
Země původu
CN
Stojan
boční nohy / 3 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček
50,9/136,1/136,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA)
300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce
34.4 kg
Výška bez podstavce 96.2 cm
Šířka bez podstavce
167.5 cm
Hloubka bez podstavce
7.3 cm
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Šířka výrobku 167.5 cm
Výška výrobku 99.2 cm
Hloubka výrobku 39.8 cm
Hmotnost výrobku 35.8 kg
Šířka výrobku 181.0 cm
Výška výrobku 110.7 cm
Hloubka výrobku 18.7 cm
Hmotnost výrobku 45.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
XR-75X90K_CZ Stáhnout / (185.54 kB)
XR-X93K Stáhnout / (3.55 MB)
XR-X93K_2 Stáhnout / (458.76 kB)