×
Kód: PHI8718696125786 ID: 1664804

Stropní svítidlo Philips Cinnabar, 6W (8718696125786) bílé

Kulaté stropní svítidlo Philips myLiving Cinnabar zaplaví prostor ve vašem domově příjemně rozptýleným neutrálně bílým světlem LED. Toto světlo je doplněno prstencem způsobujícím efekt...

439 Kč
můžete mít již 28.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Kulaté stropní svítidlo Philips myLiving Cinnabar zaplaví prostor ve vašem domově příjemně rozptýleným neutrálně bílým světlem LED. Toto světlo je doplněno prstencem způsobujícím efekt svatozáře. Vysoce kvalitní světlo LED Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova. Šetřící energii Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí. Dlouhá životnost až 15 let Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti. Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli. Perfektní relaxace a atmosféra Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

Kulaté stropní svítidlo Philips myLiving Cinnabar zaplaví prostor ve vašem domově příjemně rozptýleným neutrálně bílým světlem LED. Toto světlo je doplněno prstencem způsobujícím efekt svatozáře.

Vysoce kvalitní světlo LED
Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

Šetřící energii
Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Dlouhá životnost až 15 let
Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru
Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

Perfektní relaxace a atmosféra
Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696125786
Typ vnitřní
IP ochrana IP20
Vhodné do obývací pokoj, ložnice
Varianta stropní
Materiál plast
Barva bílá
Výkon v lumenech 640 lumenů
Výkon ve wattech 6 W
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla neutrální bílá
Barevná teplota 4000 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021 E
Tvar kulatý
Hloubka 7 cm
Průměr 25 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.4 cm
Výška výrobku 7.7 cm
Hloubka výrobku 27.4 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 28.6 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg

Uživatelské recenze - Stropní svítidlo Philips Cinnabar, 6W (8718696125786) bílé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696125786
Typ vnitřní
IP ochrana
IP20
Vhodné do obývací pokoj, ložnice
Varianta stropní
Materiál plast
Barva bílá
Výkon v lumenech
640 lumenů
Výkon ve wattech
6 W
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla
neutrální bílá
Barevná teplota
4000 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021
E
Tvar kulatý
Hloubka 7 cm
Průměr 25 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 27.4 cm
Výška výrobku 7.7 cm
Hloubka výrobku 27.4 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 28.6 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg