×
Kód: DJIRSC2PROCOMBO ID: 1599185

Stabilizátor DJI RSC 2 Pro Combo (CP.RN.00000124.02)

5 (2)

stabilizátor obrazu pro fotoaparáty • 1" OLED obrazovka • 3 osy • užitečné zatížení až 3 kg • Stabilizační Algoritmus Titan • ramena se zámky • integrovaná tlačítka pro ovládání stabilizátoru • výdrž...

16 726 Kč
můžete mít již 29.01.

Popis produktu

stabilizátor obrazu pro fotoaparáty • 1" OLED obrazovka • 3 osy • užitečné zatížení až 3 kg • Stabilizační Algoritmus Titan • ramena se zámky • integrovaná tlačítka pro ovládání stabilizátoru • výdrž až 14 hod na jedno nabití • aplikace Ronin • 3× USB-C • RSA/NATO porty • Bluetooth 5.0

DJI RSC 2 Pro Combo, černá


Stabilizátor DJI RSC 2 Pro Combo je ideálním řešením pro všechny fanoušky kinematografie, kteří touží po dechberoucích a pohyblivých záběrech bez ohledu na náročnost terénu. Tento technologicky vychytaný tříosý gimbal, který byl stvořen pro digitálnízrcadlové fotoaparáty, vás již na první pohled upoutá elegantně štíhlým, přesto pevným provedením s podporou maximálního užitečného zatížení až 3 kg – snadno tak unese i masivní přístroje s vyšší hmotností. Stabilizátor lze také jednoduše složit na velikost formátu A5, díky čemuž bez problému vklouzne do menšího zavazadla a vy jej poté můžete přepravit všude tam, kde je potřeba.


Snadné propojení


K mechanické instalaci fotoaparátu na stabilizátor stačí využít 1/4"- 20 montážní otvory spolu s upevňovacími šrouby D-Ring a adaptérem na šroub. Pro dokonalé využití stabilizátoru budete mít k dispozici 3 USB-C porty – port pro přenos videa / ostřicího kolečka, RSS port pro ovládání kamery a port ostřicího motoru. Skvěle vám poslouží také bezdrátová technologie Bluetooth 5.0 a porty NATO, s nimiž ke stabilizátoru připojíte celou řadu příslušenství jako je například Twist Grip Dual Handle. 
 


Klíčové vlastnosti:


  • 1" OLED obrazovka pro dokonalý přehled o důležitých informacích
  • Snadné ovládání stabilizátoru prostřednictvím integrovaných tlačítek
  • Výdrž až 14 hodin na jedno nabití zaručí možnost takřka celodenního natáčení
  • Připojení dalšího příslušenství pomocí portů NATO
  • Aplikace Ronin pro možnost využití mnoha inteligentních funkcí
  • Nebývale plynulé záběry zásluhou Stabilizačního Algoritmu Titan

 


Díky Stabilizačnímu Algoritmu Titan získáte naprosto plynulé záběry i v extrémních podmínkách.

 

Spolehlivé zabezpečení


Příjemně vás překvapí speciální zámky, které jsou umístěny na jednotlivých ramenech osy s cílem zlepšit celkové vyvážení a zabezpečit stabilizátor během skladování.

 


Úctyhodná výdrž


Stabilizátor disponuje 30,03Wh Li-Pol 4S baterií s kapacitou 1950 mAh a výdrží až 14 hodin, což se hodí zejména ve chvíli, kdy máte v plánu vyrazit na celodenní natáčení.

 


Plynulé záběry


Všechny pořízené záběry budou neuvěřitelně plynulé zásluhou Stabilizačního Algoritmu Titan. Užitečnou vychytávkou je také režim Supersmooth, který dovede zvýšit točivý moment a stabilizovat i 100mm objektivy se zoomem (vyžaduje další příslušenství).

 


Chytrá aplikace


Ve chvíli, kdy se připojíte k chytré aplikaci Ronin, budete moci využívat nepřeberné množství funkcí, mezi něž patří Panorama, Timelapse nebo Track. Jistě vám přijde vhod také možnost připojení systému přenosu obrazu DJI Ronin RavenEye – tento systém vám v kombinaci s vestavěnou technologií ActiveTrack 3.0 a funkcí Mobile Force umožní pořizovat záběry při automatickém sledování objektu a dálkově řídit pohyby kardanového kloubu prostřednictvím naklánění a otáčení mobilního telefonu.

 


Pohodlné a přehledné ovládání


Stabilizátor je osazen tlačítky pro pohodlné ovládání a přepínání profilů či pracovních režimů. Nad tlačítky naleznete 1" OLED displej pro přehledné získávání informací o aktuálním nastavení.

 


Štědrý obsah balení


V rámci štědrého balení obdržíte samotný stabilizátor (včetně baterie), přepravní obal, USB-C nabíjecí kabel (40cm), podporu objektivu, rozšířenou rukojeť/stativ (kov), rychloupínací destičku (Arca-Swiss/Manfrotto), podstavec kamery, držák telefonu, ostřicí motor, sadu pro upevnění ostřicího motoru, nastavitelnou pásku k zaostření, vysílač obrazu, "cold shoe" držák na 1/4"- 20 adaptér, USB-C nabíjecí kabel (20 cm), Mini HDMI na HDMI kabel (20 cm), Mini HDMI na Mini HDMI kabel (20 cm), Mini HDMI na Micro HDMI kabel (20 cm), 2 multikamerové ovládací kabely (USB-C, 30 cm), multikamerový ovládací kabel (Micro-USB, 30 cm), Multi-Camera ovládací kabel (Sony Multi, 30 cm), multikamerový ovládací kabel (Mini-USB C, 30 cm), 2 popruhy se suchým zipem, 2 upevňovací šrouby kamery D-Ring 1/4"- 20, 6 šroubů M4 (10 mm), inbusový klíč (3 mm) a šroub 1/4"- 20.


Technické parametry

Vlastnosti
Použití fotoaparát
Maximální nosnost 3 kg
Doba provozu 14 hod.
Typ konstrukce skládací
Specifické funkce 360°, sledování
Mobilní aplikace Ano
Voděodolnost Ne
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
Podpora OS iOS, Android
Dobíjení kamery Ano
Příslušenství kabely, stativ, brašna
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.RN.00000124.02
Značky DJI
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hloubka výrobku 7.5 cm
Hmotnost výrobku 3.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 33.7 cm
Výška výrobku 27.7 cm
Hloubka výrobku 16.3 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg

Uživatelské recenze - Stabilizátor DJI RSC 2 Pro Combo (CP.RN.00000124.02)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Milan
29.06.2022 - 11:49
100 %

super

Celková spokojenost
Miloslav
31.03.2022 - 08:13
100 %

Stabilizátor je super, jen jsem měl problém stabilizátor propojit bezdrátově s telefonem. Po propojení jsem se stabilizátorem naprosto spokojený

Celková spokojenost
Další hodnocení
Milan
29.06.2022 - 11:49
100 %

super

Celková spokojenost

Technické parametry

Použití fotoaparát
Maximální nosnost
3 kg
Doba provozu 14 hod.
Typ konstrukce skládací
Specifické funkce
360°, sledování
Mobilní aplikace
Ano
Voděodolnost Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Podpora OS iOS, Android
Dobíjení kamery Ano
Příslušenství kabely, stativ, brašna
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.RN.00000124.02
Značky DJI
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hloubka výrobku 7.5 cm
Hmotnost výrobku 3.2 kg
Šířka výrobku 33.7 cm
Výška výrobku 27.7 cm
Hloubka výrobku 16.3 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg