×

DJI

Pokud si pod dronem představíte spíše profesionální nástroj než dětskou hračku, jméno vám DJI nebude neznámé. Tento výrobce se totiž pro mnohé stal synonymem pro kvadrokoptéry, oktakoptéry i jiné UAV používané jak pro rekreační létání, tak pro profesionální využití filmaři či fotografy. Popularitu DJI získal hned z několika důvodů. Podařilo se mu spojit kvalitu dronů samotných s výbornými kamerami, dokázal ve svém sortimentu zastoupit levné i profesionální drony včetně příslušenství a úspěšně se popral i s dostupností náhradních dílů. DJI je ideální cestou, jak se stát pilotem dronu.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 27.09.
3 290 Kč
u vás již 27.09.
34 990 Kč
u vás již 27.09.
11 990 Kč
u vás již 27.09.
17 990 Kč
u vás již 27.09.
2 199 Kč
u vás již 27.09.
1 599 Kč
u vás již 27.09.
25 990 Kč
u vás již 27.09.
2 689 Kč
u vás již 27.09.
69 990 Kč
u vás již 27.09.
13 990 Kč

Prodloužená ruka fotografování či filmování

Kvadrokoptéry, oktakoptéry nebo zjednodušeně drony značky DJI jsou skvělými společníky nejen pro nadšené amatéry, ale najdete je i ve výbavě profesionálních filmařů. DJI je totiž ideální volbou pro každého, koho létání s dronem láká. Drony DJI jsou cenově dostupné a zároveň nabízejí skutečnou kvalitu. Někdo by mohl namítat, že se to dá sehnat ještě levněji, ale otázkou pak zůstává, zda se u produktů takzvaných NoName značek na kvalitě a na celkovém výsledku nepodepíše nižší cena. Pokud chce člověk pořizovat opravdu kvalitní letecké snímky, neměl by na vybavení příliš šetřit a raději vsadit na ověřenou značku. U produktů DJI navíc problém nepocítíte ani při shánění náhradních dílů, jak tomu může občas být u levnějších značek.

Když dron proniká do civilní sféry...

Špičkové technologie a kvalitní zpracování jsou pro drony DJI samozřejmostí. Vybírat navíc lze i co se velikosti týče. Například model DJI Mini SE, který se vám vměstná do dlaně a váží pouhých 249 g. Velkým pomocníkem kvadrokoptérů DJI je funkce detekce překážek, která skenuje prostor a zabraňuje případné kolizi. Produkty od této značky mají navíc poměrně jednoduché a automatizované ovládání. U dražších modelů nechybí ani velký výběr z režimů létání.

K tomu všemu patří i rozsáhlé příslušenství, jako jsou například nové vrtule, které se hodí v případech, kdy dojde k havárii kvadrokotéry. Není tedy od věci mít doma jedny náhradní vrtule do zásoby. Bez problému se dají sehnat i DJI náhradní baterie pro případ, že původní baterie doslouží – stejně tak při maximální zábavě poslouží k prodloužení doby letu oproti původní výdrži. Od značky DJI lze ale sehnat také sportovní outdoorové kamery nebo stabilizátory, které brání roztřeseným záznamům.

K historii DJI

Abychom vám dlouze nepřednášeli jen o skvělém využití dronů, je třeba zmínit, že kvalita a spolehlivost DJI také z něčeho vychází. Jednak je to více než 15letá praxe, jednak samotné sídlo společnosti, které najdete v Číně, centru technologických pokroků. Společnost DJI zde funguje již od roku 2006 a sídlí v Šen-čenu, ale pobočky najdete také např.v Německu, USA nebo Japonsku. Za dobu svého působení si značka zvládla vybudovat dobré jméno a dostat se mezi špičky zabývající se bezpilotními letadly neboli tolik oblíbenými drony. DJI se řídí myšlenkou, že kreativita je srdcem každého snu. Právem díky tomu patří mezi vrcholové výrobce v tomto oboru.