×
Kód: DJIRON40 ID: 1538782

Stabilizátor DJI Ronin-S (CP.ZM.00000104.01)

stabilizátor obrazu pro DSLR a bezzrcadlovky • stabilizace ve 3 osách díky technologii SmoothTrack • automatizované kreativní režimy • modulární design • ostřící kolečko • 3 uživatelské profily •...

16 990 Kč
můžete mít již 29.01.

Popis produktu

stabilizátor obrazu pro DSLR a bezzrcadlovky • stabilizace ve 3 osách díky technologii SmoothTrack • automatizované kreativní režimy • modulární design • ostřící kolečko • 3 uživatelské profily • režim Sport • funkce Auto Tune • Bluetooth 4.0 • USB-C

DJI Ronin-S, černá


DJI Ronin-S je vynikající způsob, jak posunout úroveň vašich videí a schopnosti fotoaparátu o několik úrovní výše a vyrovnat se profesionálům! Sáhne po něm každý náročný uživatel – filmař, který se snaží prosadit, i zapálený nadšenec, který chce vždy jen ty nejkvalitnější záběry. Přichází s mnoha inovativními technologiemi, jako je SmoothTrack pracující ve všech třech osách, jenž v kombinaci s promyšleným designem a další paletou funkcí zajistí, že porcí detailů a plynulostí vyrazí vaše snímky všem dech.


Stabilizátor je přitom navržený tak, aby se snadno přenášel – proto skládací konstrukce – a jednoduše ovládal, což usnadňuje i sportovní režim a přepínání mezi třemi profily stabilizace. Je mimořádně všestranný a speciálními režimy ještě více podpoří vaši kreativitu. A myslí i na ty, kteří od videí potřebují ještě více – proto podporuje také různé příslušenství z ekosystému DJI.Stabilizátor, s nímž natočíte záběry jako profesionálové z Hollywoodu.

SmoothTrack


SmoothTrack je technologie pracující ve všech třech osách, která vám umožní snadno a s dokonalou plynulostí přecházet z pohybu do otáčení. Navíc podporuje nový režim Sport pro ještě rychlejší reakce při rychlých pohybech.

Kompatibilita s fotoaparáty


Ronin-S podporuje téměř všechny DSLR a bezzrcadlovky. Seznam kompatibilních zařízení přitom naleznete na stránkách výrobce.

Vždy dokonale ostrý


K dispozici je speciální kolečko ostření, které vám umožní, aby se Ronin-S soustředil na vybraný předmět. S kompatibilním fotoaparátem pak lze ostřit i prostřednictvím dodávaného kabelu. A pokud zvolíte ještě volitelný externí motor, rozšíří se kompatibilita ostření na ještě více objektivů.

Modulární design


Rozebíratelný modulární design je garancí snadného složení Ronin-S do batohu. Má navíc standardizovanou rychloupínací destičku pro rychlou instalaci fotoaparátu na stativ.

Inovativní design


Převratně řešený závěs posouvá těžiště kamery nad osu náklonu, aby byl integrovaný displej kamery vždy dobře viditelný.

Intuitivní obsluha


Ještě přesnější ovládání stabilizace umožňuje rychlé přepínání mezi třemi uživatelskými profily jednoduchým kliknutím na tlačítko M.

Auto Tune


Obsluha je jednoduchá a nejlepšího nastavení dosáhnete prostřednictvím volby Auto Tune, jež zajistí, aby motory s vysokým točivým momentem aktivně stabilizovaly záběry i při připevnění k předmětům pohybujícím se rychlostí až 75 km/h.

Všestranný


Konstrukce je navržena pro maximální všestrannost, proto Ronin-S efektivně odstraňuje otřesy při přechodu z podvěsu do vzpřímené polohy v jednom plynulém záběru. Odnímatelná konstrukce pak přináší celou řadu způsobů využití a také usnadňuje přepravu.

Automatické kreativní funkce


Součástí Ronin-S jsou funkce, které udělají scény ještě dramatičtější. Získáte je v aplikaci DJI Ronin – jde například o Panorama, Timelapse, Motionlapse a Track.

Ekosystém


Někdy je potřeba ještě více než stabilizovaný obraz – proto je k Ronin-S možné dokoupit spoustu příslušenství, jako jsou mikrofony, LED světla a dokonce i externí displej.


Technické parametry

Vlastnosti
Použití fotoaparát
Maximální nosnost 3.6 kg
Doba provozu 10 hod.
Typ konstrukce skládací
Specifické funkce 360°
Mobilní aplikace Ano
Voděodolnost Ne
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
Podpora OS iOS, Android
Dobíjení kamery Ano
Příslušenství kabely, stativ
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.ZM.00000104.01
Značky DJI
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 37.0 cm
Hloubka výrobku 44.4 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg

Uživatelské recenze - Stabilizátor DJI Ronin-S (CP.ZM.00000104.01)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Použití fotoaparát
Maximální nosnost
3.6 kg
Doba provozu 10 hod.
Typ konstrukce skládací
Specifické funkce
360°
Mobilní aplikace
Ano
Voděodolnost Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Podpora OS iOS, Android
Dobíjení kamery Ano
Příslušenství kabely, stativ
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.ZM.00000104.01
Značky DJI
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 37.0 cm
Hloubka výrobku 44.4 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg