Tiskové zprávy

 • 4.6.2021

  DATART v programu DATART pro lidi podpořil další desítku projektů neziskových organizací

  Český elektro prodejce v jarním kole programu společenské odpovědnosti DATART pro lidi podpořil deset společensky prospěšných projektů. Každý rok DATART v rámci programu přerozděluje ve dvou kolech mezi neziskové a příspěvkové organizace v Česku dohromady 600 tisíc korun.
 • 1.6.2021

  DATART v reklamě od WMC/GREY představuje CHYTRART

  Český elektro prodejce navazuje na úspěšný koncept a se zlepšením pandemické situace a znovu otevřením kamenných prodejen nasazuje další spot, ve kterém představuje CHYTRART. Pod výrokem Spolu najdeme to nejlepší řešení v reklamě přibližuje benefity a služby, které jsou postavené na osobním kontaktu zákazníka a elektro specialisty v prodejně.
 • 22.4.2021

  Skupina HP TRONIC loni zdvojnásobila zisk; za jejím úspěchem stojí především značka DATART

  Tržby skupiny HP TRONIC v roce 2020 vzrostly o pět mld korun na celkových téměř 21 miliard a EBITDA se z 550 milionů korun zdvojnásobila na 1,19 miliard. Za úspěchem skupiny stojí dynamický růst značky DATART, která se součástí skupiny HP TRONIC stala v roce 2017 a čeští spotřebitelé ji v loňském roce zvolili Nejdůvěryhodnější značkou.
 • 15.4.2021

  E-shop datart.cz získal cenu popularity a cenu kvality v kategorii elektro v soutěži ShopRoku 2020

  V soutěži ShopRoku, ve které již dvanáctým rokem zákazníci a odborná porota volí nejpopulárnější, nejzajímavější a nekvalitnější e-shopy českého internetu, získal e-shop datart.cz cenu popularity v kategorii elektro, cenu kvality v kategorii elektro a cenu kvality v kategorii bílé zboží.
 • 11.1.2021

  Dynamický rok DATART zvládnul; internetový obchod nahradil propad tržeb z prodejen

  DATART svou pozici na trhu v loňském roce obhájil především díky internetovému obchodu, který dokázal nahradit propad tržeb ze zavřených prodejen. V minulém roce navíc DATART rozšířil svůj vozový park, upravil výdejní místa pro rychlejší odbavení zákazníků a otevřel nové prodejny. V nezávislé anketě spotřebitelů získal titul Nejdůvěryhodnější značka 2020.
 • 23.11.2020

  DATART je partnerem vánoční sbírky "Krabice od bot"

  Dnešním dnem začíná již desátý ročník sbírky dárků s názvem Krabice od bot. Největší vánoční sbírku v Česku pro děti ze sociálně slabších rodin pořádá Diakonie, která dárky dále přerozděluje mezi děti v azylových domech, pěstounských rodinách nebo například krizových centrech. Lidí ode dneška do 6. prosince mohou přinášet dárky do sběrných míst po celé České republice. V loňském roce dárci dětem darovali více než 35 tisíc dárků.
 • 10.11.2020

  DATART zahájil spolupráci se Zásilkovnou

  K vyzvednutí zboží zakoupeného v e-shopu mohou zákazníci DATARTu nově využít poboček Zásilkovny. DATART tak rozšiřuje stávající síť svých prodejen s možností osobního odběru o téměř čtyři tisíce výdejních míst. Možnost doručení zboží do Zásilkovny mohou lidé využít pro balíky do deseti kilogramů.
 • 5.11.2020

  Herní konzole, drony, mobilní telefony, tablety a hlavně nákupy přes internet. Takové budou letošní Vánoce

  O drony a herní konzole se letos rozšíří žádané kategorie elektro produktů, které lidé nakupují jako vánoční dárky. Z předchozích let zůstávají oblíbené mobilní telefony, tablety, kávovary a produkty z oblasti péče o tělo. Velká část nákupů se letos přesune na internetový obchod.
 • 16.10.2020

  DATART má nový program společenské odpovědnosti

  Český elektro prodejce představil nový program s názvem <em>DATART pro lidi</em>. V rámci něj ročně přerozdělí 600 tisíc korun mezi charitativní projekty neziskových organizací. V letošním roce DATART navíc daroval přes tři miliony korun pro účely pomoci zdravotnickým zařízením v době pandemie.
 • 12.10.2020

  DATART posiluje vlastní dopravu, chystá se na vánoční nápor

  Český elektro prodejce rozšířil svůj vozový park pro rozvoz zboží. Chystá se na vánoční sezónu a reaguje na stále rostoucí poptávku po komfortní dopravě prodejce ze strany zákazníků, ta se meziročně zvýšila o 34 procent.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů