Tiskové zprávy

 • 11.1.2021

  Dynamický rok DATART zvládnul; internetový obchod nahradil propad tržeb z prodejen

  DATART svou pozici na trhu v loňském roce obhájil především díky internetovému obchodu, který dokázal nahradit propad tržeb ze zavřených prodejen. V minulém roce navíc DATART rozšířil svůj vozový park, upravil výdejní místa pro rychlejší odbavení zákazníků a otevřel nové prodejny. V nezávislé anketě spotřebitelů získal titul Nejdůvěryhodnější značka 2020.
 • 23.11.2020

  DATART je partnerem vánoční sbírky "Krabice od bot"

  Dnešním dnem začíná již desátý ročník sbírky dárků s názvem Krabice od bot. Největší vánoční sbírku v Česku pro děti ze sociálně slabších rodin pořádá Diakonie, která dárky dále přerozděluje mezi děti v azylových domech, pěstounských rodinách nebo například krizových centrech. Lidí ode dneška do 6. prosince mohou přinášet dárky do sběrných míst po celé České republice. V loňském roce dárci dětem darovali více než 35 tisíc dárků.
 • 10.11.2020

  DATART zahájil spolupráci se Zásilkovnou

  K vyzvednutí zboží zakoupeného v e-shopu mohou zákazníci DATARTu nově využít poboček Zásilkovny. DATART tak rozšiřuje stávající síť svých prodejen s možností osobního odběru o téměř čtyři tisíce výdejních míst. Možnost doručení zboží do Zásilkovny mohou lidé využít pro balíky do deseti kilogramů.
 • 5.11.2020

  Herní konzole, drony, mobilní telefony, tablety a hlavně nákupy přes internet. Takové budou letošní Vánoce

  O drony a herní konzole se letos rozšíří žádané kategorie elektro produktů, které lidé nakupují jako vánoční dárky. Z předchozích let zůstávají oblíbené mobilní telefony, tablety, kávovary a produkty z oblasti péče o tělo. Velká část nákupů se letos přesune na internetový obchod.
 • 16.10.2020

  DATART má nový program společenské odpovědnosti

  Český elektro prodejce představil nový program s názvem <em>DATART pro lidi</em>. V rámci něj ročně přerozdělí 600 tisíc korun mezi charitativní projekty neziskových organizací. V letošním roce DATART navíc daroval přes tři miliony korun pro účely pomoci zdravotnickým zařízením v době pandemie.
 • 12.10.2020

  DATART posiluje vlastní dopravu, chystá se na vánoční nápor

  Český elektro prodejce rozšířil svůj vozový park pro rozvoz zboží. Chystá se na vánoční sezónu a reaguje na stále rostoucí poptávku po komfortní dopravě prodejce ze strany zákazníků, ta se meziročně zvýšila o 34 procent.
 • 1.10.2020

  DATART má novou reklamu, příběhy ze světa hor a galaxie

  Datart představil novou kreativní reklamu. Hlavním hrdinou je mladý průvodce světem DATART, který v&nbsp;hraných příbězích v&nbsp;kulisním prostředí hor a vesmíru vyjadřuje hodnoty značky a přibližuje profilové služby pro zákazníka. Za novou kreativou stojí agentura WMC Grey.
 • 21.7.2020

  Mobilní telefony značky OnePlus jsou ode dneška v síti DATART

  Datart se stal oficiálním distributorem značky OnePlus v Česku i na Slovensku a dnes startuje předprodej smartphonu OnePlus Nord na českém a slovenském e-shopu Datart. Od 5. srpna pak bude smartphone k prodeji v internetovém obchodě i v prodejnách.
 • 3.7.2020

  Společně s LFA jsme podpořili Uherskohradišťskou nemocnici a Dětský domov v Uherském Ostrohu

  Zástupci LFA a klubu 1.FC Slovácko navštívili Uherskohradišťskou nemocnici a Dětský domov v Uherském Ostrohu, aby jim předali šeky představující finanční dar po 50 tisících korunách z nadačního fondu Zelený život. Hlavní hvězdou celé akce se stal brankář Matouš Trmal, který jako vítěz nedávného turnaje ve FIFA20 Datart e:LIGA Challenge právě tyto subjekty vybral. Mezi dárce se připojila také značka Datart, od které oba subjekty obdrží ve stejné výši ještě eletrospotřebiče dle vlastního výběru. (TZ LFA)
 • 11.5.2020

  DATART otevírá všechny své prodejny, provoz se vrátí do běžného režimu

  V pondělí 11. května Datart po téměř dvou měsících otevírá do plného provozu všechny své prodejny. Otevřených tak bude mít více než sto prodejen v celé republice, bude v nich přijímat zboží k reklamaci, platbu v hotovosti a vyřizovat všechny doplňkové služby.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů