basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Tiskové zprávy

 • 21.3.2020

  Datart poskytuje zákazníkům online poradenství a videohovory

  Elektro specialisté z prodejen Datart v těchto dnech radí zákazníkům v otázkách sortimentu i technické podpory na dálku, a to jak telefonicky, tak prostřednictvím videohovorů.
 • 19.3.2020

  Datart přeměnil své prodejny na výdejny zboží

  Český elektro prodejce přeměnil své prodejny tak, aby s ohledem na vládní nařízení splňovaly přísné hygienické a bezpečnostní podmínky ochrany zdraví a postupně je pro zákazníky, kteří zboží potřebují hned, otevírá v režimu výdejen.
 • 14.3.2020

  Datart zavede rozvozy zboží z prodejen domů

  S ohledem na dynamický vývoj situace v Česku a snahu minimalizovat riziko šíření nákazy koronavirem, Datart v nejbližších dnech rozšíří své služby o rozvozy zboží domů z prodejen. Český elektro prodejce navíc přijal přísná hygienická opatření, kterými chrání zdraví zákazníků a svých zaměstnanců.
 • 5.3.2020

  DATART nabízí bonus na nový iPhone a výhodnější cenu díky výkupu starého telefonu

  DATART jako autorizovaný prodejce značky Apple nabízí možnost výkupu starého mobilního telefonu navíc s bonusem v hodnotě tisíc korun na nákup nového iPhonu. Využít ji mohou všichni zákazníci v prodejnách DATART do konce dubna. 
 • 18.2.2020

  Čeští zákazníci stále častěji myslí ekologicky, sílí důraz na opravitelnost výrobků

  Opravitelnost výrobku získává stále větší roli v jeho životním cyklu. Řada výrobců podporuje dlouhodobost svých produktů, nastavuje podmínky tak, aby náklady na opravu nepřevýšily cenu nového výrobku. V případě již vysloužilého spotřebiče pak Češi stále častěji volí možnost odevzdání k ekologické likvidaci. Čísla značky DATART ukazují, že v loňském roce lidé odevzdali dvojnásobný počet elektroodpadu oproti předchozímu roku.
 • 13.2.2020

  Jarní část FORTUNA:LIGY startuje! (Tisková zpráva LFA)

  Po zimní přestávce se výrazně přiblížil restart ligových bojů. FORTUNA:LIGA naváže už nadcházející víkend dvacátým kolem a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA znovu otevře svou oponu už za tři týdny. Obě profesionální soutěže na konci soutěžního ročníku znovu čeká loňská novinka v podobě nadstavbové části. Ligová fotbalová asociace mezitím úspěšně dotáhla jednání s generálním partnerem, sázkovou kanceláří Fortuna, o předčasném prodloužení kontraktu do roku 2024.
 • 23.1.2020

  Datart má za sebou úspěšný rok, tržby v ČR a na Slovensku vzrostly na téměř 9,9 mld. Kč

  Český elektro prodejce Datart za první uzavřený obchodní rok od fúze se zlínskou společností HP TRONIC navýšil tržby v Česku a na Slovensku meziročně dohromady o 32 procent. V minulém roce Datart navíc rozšířil síť kamenných prodejen a zvýšil kapacitu skladových prostor. Vedení společnosti HP TRONIC hodnotí spojení obou společností, i přes náročné počáteční období fúze, jako úspěšné. 
 • 13.1.2020

  Návštěvnost kamenných prodejen roste, meziročně dokonce o šest procent

  Češi kamenné prodejny i v dnešním online světě rádi vyhledávají. Jejich oblíbenost dokazují čísla návštěvnosti. Prodejny DATART v roce 2019 navštívilo téměř 22 milionů zákazníků. V porovnání s rokem 2018 je návštěvnost dokonce vyšší o necelých šest procent.
 • 23.12.2019

  Darovali jsme přes tři sta tisíc korun neziskovým organizacím

  Částku tři sta tisíc korun přerozdělila zlínská skupina HP TRONIC, do které patří značka Datart , mezi tři neziskové organizace působící ve Zlíně. Zástupci Alzheimercentra, Educa a Handicapu si symbolické šeky převzali na tradičním vánočním setkání, které HP TRONIC pro své zaměstnance každoročně pořádá. 
 • 18.12.2019

  Otevřený dopis adresovaný Ligové fotbalové asociaci

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů