basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Spokojenost s nákupem v DATART

Přemýšlíte nad nákupem v DATART? Podívejte se na hodnocení od našich zákazníků.

 

Záleží nám na vaší spokojenosti!

Chceme vědět, jak se vám u nás nakupovalo. I vy můžete vyplnit dotazník, ve kterém nám pomůžete zhodnotit plusy i mínusy uzavřeného obchodu v DATART. Tento dotazník zasíláme na e-mail po každém nákupu. Každý den tak zjišťujeme, jak jste byli s obchodem spokojení a na čem musíme ještě zapracovat.

V dotazníku nám také můžete zanechat kontakt, prostřednictvím kterého se s vámi spojíme a jednoduše a rychle tak vyřešíme případné problémy.

Konkrétní zákaznické recenze na DATART si můžete přečíst na této stránce.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů