×

SONOS

Sonos je bezdrátový domácí zvukový systém, který naplní váš domov vynikajícím zvukem, místnost po místnosti. Rychle se připojte a streamujte stovky svých oblíbených služeb do libovolného reproduktoru. Každý reproduktor je navržen s nejlepší akustikou ve své třídě, kterou podporuje nejmodernější software. Sonos snadno pozvedne úroveň vaší zábavy, kde chcete a jak chcete. Systém můžete ovládat také hlasem, pomocí Apple AirPlay 2 a dalších funkcí.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 11.07.
21 990 Kč
u vás již 11.07.
21 990 Kč
u vás již 11.07.
11 890 Kč
u vás již 11.07.
24 989 Kč
u vás již 11.07.
4 390 Kč
u vás již 11.07.
7 890 Kč
u vás již 11.07.
5 490 Kč
u vás již 11.07.
6 490 Kč
u vás již 11.07.
2 789 Kč
U dodavatele očekáváme 13.07.
11 890 Kč

Sonos = nekončící inovace. Kalifornská společnost Sonos se proslavila především svými bezdrátovými reproduktory a soundbary. Vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoliv části vašeho domova s přehrávačem Sonos. Ten hravě spojí všechna zařízení do jedné bezdrátové sítě. Pusťte si cokoliv a kdekoliv. Jednoduše, díky Sonos.

Vytvořeno pro poslech

Sonos s týmem špičkových odborníků v oblasti akustiky a inženýrství pečlivě vytváří reproduktory zevnitř ven a kombinuje vlastní subwoofery a výškové měniče s proprietárním softwarem.

Poslouchejte po svém

Vytvořte svůj perfektní zvukový systém. Vše funguje společně a Sonos spolupracuje s vašimi oblíbenými službami, takže můžete poslouchat, co chcete, kde chcete a jak chcete.

Upravte si svůj systém

Začněte s jedním reproduktorem, další snadno přidáte později. Spárujte stereo reproduktory v jedné místnosti pro výraznější, bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc nebo Beam pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních prostorových reproduktorů pro zážitek, který vás pohltí. Spojte svůj gramofon s Five nebo Amp a streamujte vinylové desky po celém domě.

Snadné používání

Zastrčte jej do zásuvky, zapněte ho a otevřete aplikaci. Reproduktory Sonos nabízejí vždy snadné poslechové zážitky, ať již konfigurujete svůj první reproduktor nebo ladíte pátý.
Všechny vaše služby v jedné aplikaci ‒ Sonos S2 je víc než jen aplikace. Jde o platformu spojující všechny vaše streamovací, hlasové a ovládací služby, a tak můžete snadno procházet a poslouchat hudbu, rádio, podcasty a audioknihy.

Oslnivý zvuk kdekoliv

Zažijte překvapivě hluboké basy, širokou zvukovou paletu a automatické ladění Trueplay™, které dokonale vyváží zvuk pro to, kde se nacházíte a co posloucháte.