×
Kód: SONWFLS900NL ID: 1669155

Sluchátka Sony LinkBuds S (WFLS900NL.CE7) modrá

bezdrátová sluchátka • výdrž až 20 hod • frekvenční odezva 20 až 20 000 Hz (komunikace přes Bluetooth) / 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC) • uzavřená konstrukce • 5mm reproduktory • Bluetooth 5.2 •...

4 490 Kč
můžete mít již 02.02.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 302 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 988 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 494 Kč
Blesková výměna 599 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 674 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 1 033 Kč

Popis produktu

bezdrátová sluchátka • výdrž až 20 hod • frekvenční odezva 20 až 20 000 Hz (komunikace přes Bluetooth) / 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC) • uzavřená konstrukce • 5mm reproduktory • Bluetooth 5.2 • ANC • Hi-Res audio • 360 Reality Audio • LDAC • AAC • SBC • technologie DSEE Extreme • mobilní aplikace • procesor V1 • Google Fast Pair • dotykové ovládání • mikrofon pro hovory • podpora hlasových asistentů

Přečtěte si o Sony LinkBuds S více v našem článku.

Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, Earth Blue


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, modrá


LinkBuds S jsou ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku. Sluchátka podporují bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení Hi-Res Audio, prostorový zvuk 360 Reality Audio, umožňují přenos dat ve formátu SBC, AAC LDAC a podporují zvukové profily A2DP, AVRCP, HFP a HSP. Sluchátka se připojují přes Bluetooth 5.2.


Kromě toho jsou vybavena technologií DSEE Extreme, která „dopočítává” komprimovanou hudbu z jakéhokoli zdroje na kvalitu zvuku blízkou vysokému rozlišení, a to i bezdrátově. V aplikaci Sony Headphones Connect pak klasicky naleznete široké možnosti nastavení jednotlivých funkcí a ekvalizéru. Srdcem Linkbuds S je nový integrovaný procesor V1, který zajistí lepší zvukové podání a odfiltrování okolního hluku včetně odfiltrování šumu větru.


Sluchátka dále disponují režimem Quick Attention, který okamžitě sníží hlasitost hudby a funkcí Speak-to-Chat, která automaticky pozastaví hudbu, jakmile s někým promluvíte. Pokud LinkBuds S nezaznamenají váš hlas po dobu 15 sekund, budou předpokládat, že konverzace skončila, a hudba se začne opět přehrávat. LinkBuds S se mohou rovněž pochlubit integrovaným gaming profilem s minimální latencí pro dokonalý požitek z hraní na telefonu. True wireless sluchátka Sony LinkBuds S dále podporujÍ funkci Google Fast Pair pro rychlé párování s Androidem a také Microsoft Swift Pair pro párování se zařízeními s Windows 10. Nechybí ani podpora hlasových asistentů Siri, Alexa a Google Assistant

 


Klíčové vlastnosti:


  • Špičkové odhlučnění od okolí díky ANC a odfiltrování šumu větru
  • Zvuk ve vysokém rozlišení s LDAC
  • Voděodolná konstrukce dle IPX4
  • Integrovaný gaming profil s minimální latencí
  • Všesměrový mikrofon, nový procesor a softwar pro vysokou kvalitu hovorů
  • Aplikace Sony Headphones Connect pro pokročilá nastavení sluchátek

Nejmenší a nejlehší true wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku a technologií Hi-Res od Sony.

 


LinkBuds S - Zůstaňte ve spojení doporučuje SZA


 


Malá a lehká pro celodenní pohodlí


LinkBuds S váží přibližně 4,8 gramů. Jsou tak nejmenší a nejlehčí skutečně bezdrátová sluchátka od Sony, která podporují potlačení hluku a bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení. Sluchátka jsou vybavena novým kompaktním měničem, integrovaným Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) a vysoce kvalitním procesorem pro potlačení hluku.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Jedinečná barva „Earth Blue“


Části konstrukce a pouzdra sluchátek jsou vyrobeny z recyklovaných pryskyřic získaných z plastových barelů na vodu. Výsledný materiál použitý pro sluchátka LinkBuds S v barvě Earth Blue vytváří jedinečný mramorový vzor, přičemž každý jednotlivý kus je zcela jedinečný.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, Earth Blue
 


Stabilní uchycení díky ergonomickému designu


Sluchátka LinkBuds S mají ergonomický design, který dokonale odpovídá lidskému uchu pro stabilnější uchycení.


 Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, stabilní uchycení    Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, stabilní uchycení
 


To nejlepší z obou světů


Tato sluchátka vám poskytnou to nejlepší z obou světů – přirozený okolní zvuk, když chcete komunikovat se svým okolím, a vysoce kvalitní potlačení hluku, když se potřebujete soustředit. Sluchátka LinkBuds S jsou vybavena automatickým režimem (Adaptive Sound Control), který automaticky přepíná mezi těmito dvěma režimy podle toho, kde se nacházíte a co zrovna děláte. Sluchátka se postupem času naučí, kde jste doma, kde jste venku a v závislosti na tom se naučí automaticky zapínat potlačení okolního hluku podle potřeby. Ve veřejné dopravě tak budete mít klid, zatímco když vystoupíte na rušné křižovatce, budete mít dokonalý přehled o vašem okolí.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Špičková technologie potlačení okolního hluku


Aktivní potlačení hluku je oblast, kde Sony dlouhodobě exceluje. ANC v tomto případě dosahuje klasickým způsobem umístěním několika mikrofonů na těle jednotlivých špuntů. O lepší reprodukci zvuku a účinnější potlačení hluku, včetně šumu větru se zde postará nový integrovaný procesor V1.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Špičkový Hi-Res zvuk


I přes své drobné rozměry sluchátka reprodukují silné basy a křišťálově čisté vokály. Bohatý zvuk středního rozsahu umožňuje čistou reprodukci hlasů v hudbě, filmech i podcastech. Sluchátka jsou vybavena novým 5mm měničem a vylepšeným potlačením hluku.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Bezdrátový přenos zvuku s podporou LDAC


Tato bluetooth sluchátka podporují bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení díky technologii LDAC. LDAC je technologie kódování zvuku vyvinutá společností Sony, která umožňuje přenos audio obsahu ve vysokém rozlišení (Hi-Res), a to i přes připojení Bluetooth. Sluchátka využívají technologii Bluetooth 5.2 a kromě kodeku LDAC podporují i kodek SBC a AAC pro bezdrátový zvuk v maximální kvalitě.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, LDAC
 


Skvělá kvalita hovorů


Díky pokročilému zpracování zvukového signálu jsou hovory křišťálově čisté i v hlučném prostředí. Sony vyvinulo algoritmus potlačení hluku pomocí strojového učení umělé inteligence s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků, aby sluchátka úspěšně potlačila okolní hluk a zřetelně extrahovala váš hlas.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, skvělá kvalita hovorů
 


Chytré funkce pro pohodlný poslech


Funkce Speak-to-Chat automaticky pozastaví hudbu, jakmile s někým promluvíte. Stačí sluchátka vyndat z uší a hudba se automaticky zastaví. Sluchátka navíc poznají, kdy máte na uších jedno nebo obě sluchátka. V momentě, kdy si sluchátka nasadíte zpět do uší, hudba se opět spustí.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Intuitivní dotykového ovládání


Sluchátka LinkBuds S mají intuitivní dotykové ovládání – klepnutím na levé sluchátko například přepnete z režimu potlačení hluku na ambientní režim, dlouhým klepnutím spustíte funkci Rychlá pozornost a dvojitým klepnutím na pravé sluchátko přeskočíte na další skladbu.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, bílá
 


Až 20 hodin výdrže s aktivovaným ANC


Na jedno nabití zvládnou LinkBuds S přehrávat hudbu 6 hodin při zapnutém ANC nebo 9 hodin bez ANC. V nabíjecím pouzdru se poté nachází dalších 12 hodin pro přehrávání s ANC (nebo 18 hodin pro přehrávání bez ANC). Pouzdro se nabíjí přes klasický USB-C kabel, přičemž pětiminutové rychlé nabíjení pak zajistí až 1 hodinu přehrávání.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S
 


Voděodolnost dle IPX4


Sluchátka si vás získají i zvýšenou odolností vůči vodě dle IPX4, což znamená, že jim nevadí pot ani lehké zmoknutí. Tím pádem se nemusíte bát jejich použití například při sportu. 


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, IPX4
  


Barva, která podtrhne váš styl


LinkBuds S jsou k dostání ve čtyřech barevných variantách – černé, bílé, béžové a modré.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, barevné varianty
 


Multipoint connection


Tato sluchátka lze díky vícebodovému připojení připojit ke dvěma zařízením současně.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, multipoint connection
 


Mějte svůj poslech pod kontrolou s aplikací Headphones Connect


V aplikaci Sony Headphones Connect najdete široké možnosti nastavení jednotlivých funkcí a ekvalizéru.

 


Podpora Siri, Google Asistenta i Amazon Alexy


 Aniž byste se dotkli telefonu, můžete být v kontaktu s přáteli, dozvědět se důležité informace i si poslechnout oznámení, nastavit upomínky atp. Sluchátka totiž podporují i hlasové asistenty Siri, Googlu Asistenta a Amazon Alexy.


 Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, podpora Siri, Google Asistenta i Amazon Alexy
 


Fast Pair


Sluchátka WH-1000XM5 podporují funkci Fast Pair od Google. Umožní vám zjistit, kde jste svá sluchátka WH-1000XM5 nechali, tak, že přehraje tón nebo v aplikaci Find My Device ve vašem smartphonu zjistí jejich poslední známou polohu.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, Fast Pair
 


Snadné spárování s počítačem


Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, snadné spárování s počítačem
  


Obsah balení:


Ultralehká skutečně bezdrátová sluchátka LinkBuds S, obsah balení

Dokumentace k tomuto produktu
LinkBuds S Stáhnout / (435.53 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce WFLS900NL.CE7
Provedení sluchátek do uší
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti na sluchátkách
Mikrofon Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport Ano
Stupeň krytí IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu) Ano
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 18 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Měření tepu Ne
Barva modrá
Značky Sony
Rozměry balení
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 8.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Sluchátka Sony LinkBuds S (WFLS900NL.CE7) modrá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce WFLS900NL.CE7
Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 18 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Měření tepu Ne
Barva modrá
Značky Sony
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 8.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
LinkBuds S Stáhnout / (435.53 kB)