×

Siemens

Siemens patří k nejvýznamnějším německým značkám, jež stanovují nové globální standardy v oblasti technologie, inovace i designu domácích spotřebičů. Svým zákazníkům nabízí svět plný úžasných možností bez omezení. Kromě špičkových vestavných spotřebičů zahrnuje sortiment společnosti také volně stojící produkty z oblastí vaření, péče o prádlo, chlazení i mytí nádobí, ale také kávovary. Od roku 1967 za sebou zanechává Siemens silný odkaz v podobě mimořádných výkonů a nejnovějších inovací. Efektivnost využití zdrojů přinesla společnosti řadu prestižních ocenění jako třeba iF Design Award nebo cena Red Dot Award.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 30.09.
16 990 Kč
u vás již 30.09.
4 090 Kč
u vás již 30.09.
44 999 Kč
u vás již 30.09.
19 990 Kč
u vás již 30.09.
2 390 Kč
u vás již 30.09.
25 990 Kč
u vás již 30.09.
990 Kč
u vás již 30.09.
29 990 Kč
u vás již 30.09.
37 999 Kč
u vás již 30.09.
16 999 Kč

Svět, který inspiruje – technologie značky Siemens jsou vyvíjeny s cílem přeměnit všední věci na nevšední.

Díky inovativním spotřebičům je vaření a pečení potěšením, jsou kreativní a usnadní vám každodenní život. Vestavné trouby Siemens můžete umístit nezávisle na varné desce, navíc dokážou trouby s integrovaným mikrovlnným ohřevem péct, vařit i grilovat. Indukční varné desky vám zase umožní rychlou přípravu vašich oblíbených jídel, zatímco odsavače par efektivně odvádí veškeré páry a pachy.

Kam ale tyto ingredience pro vaření uložíte? Přece do kombinované chladničky Siemens! Zvolit si můžete model s mrazákem dole, americkou lednici, vestavnou kombinovanou chladničku i menší modely a jednodveřové lednice. Chladicí spotřebiče Siemens uchovávají potraviny a nápoje inteligentně se systémy hyperFresh, nezáleží na tom, zda jde o ryby, maso nebo ovoce a zeleninu.

Obávat se nemusíte ani hromady nádobí po dobrém obědě. Myčky nádobí Siemens se vyznačují jak moderním designem, tak inovativními nápady. Na každém detailu zkrátka záleží. Díky praktickým funkcím (výškově nastavitelné boční panely, sklopné trny) najdete místo pro jakékoliv nádobí. Svým zákazníkům nabízí jak standardní volně stojící myčky, tak vestavné varianty.

Značka Siemens si ochotně vezme do parády také váš šatník. U praček oceníte např. automatický dávkovací systém i-Dos, který vám pomůže se správnou péčí, nebo program pro outdoor a impregnaci oblečení. Celou nabídku praček Siemens najdete zde.
Maximální pohodlí, minimální spotřeba – nové sušičky Siemens s tepelným čerpadlem jsou kombinací fascinujícího designu s maximální energetickou účinností. Rozlučte se s nevzhledným sušákem a vsaďte na praktický spotřebič!
S kombinací pračky a sušičky si můžete užívat luxus kompletní péče o prádlo a nepotřebujete k tomu ani velký prostor. Tyto spotřebiče jsou velké jako běžné pračky s předním plněním a nabídnou vám nejrůznější cykly praní i sušení.

A protože o vaření i prádlo bude postaráno, můžete si vychutnat svůj šálek v jakoukoli denní hodinu. V Německu navržené kávovary Siemens v sobě spojují nekompromisní kvalitu, funkčnost a eleganci.

Plně automatické kávovary Siemens vám připraví snadno a rychle dokonalou kávu. Značka Siemens nabízí různé typy kávovarů od modelů s tryskou pro napěnění mléka přímo v šálku až po plně automatické kávovary s možností vzdáleného ovládání a dvěma samostatnými keramickými mlýnky. Vstupte do světa kávy s kávovary Siemens, vyberte si svou cestu přípravy mléčných kávových specialit a ponořte se do jedinečné chuti díky systému iAroma, našlehané mléčné pěně dle vašeho vkusu a širokému výběru kávových specialit.

V nabídce elektroproduktů značky Siemens najdete např. také bezdrátové telefony či řízené vytápění.