×
Kód: PHIHX991457ZA1 ID: 1663191

Set zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9914/57 Black a Rosegold - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 8 999 Kč Ušetříte: 1 440 Kč (16 %)
7 559 Kč
můžete mít již 04.02.

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

set sonických zubních kartáčků • 4 režimy čištění: Clean, White+, Gum Health, Deep Clean+ • 3 intenzity čištění: vysoká, střední, nízká • zdroj energie: akumulátor • mobilní aplikace pro optimální čištění • senzor tlaku • technologie BrushSync – upozornění na výměnu hlavice • nabíjecí sklenice • 2× nabíjecí základna


Set Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9914/57, černá a růžovozlatá


Nespokojte se s obyčejným manuálním kartáčkem a dopřejte svým zubům extra jemnou péči! Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9914/57 byl vytvořen pro dokonalou péči o zuby a dásně. Je ideální i na rovnátka a zubní náhrady. Sonický zubní kartáček zvládne až 62 000 pohybů/min. a nechybí ani praktický časovač na dvě minuty pro správné čištění. Philips Sonicare HX9914/57 nové generace vám nabízí rovnou čtyři režimy (Clean, Deep Clean+, Gum Health, White+) a tři úrovně intenzity (Nízká, Střední, Vysoká). Když na zuby příliš tlačíte, zabudovaný tlakový senzor vás okamžitě upozorní. Díky efektivnějšímu odstranění pigmentace v porovnání s manuálním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean odstraní více zubního plaku a dosáhne bělejších zubů.

 


Klíčové vlastnosti:


  • 4 režimy čištění a 3 intenzity
  • Zabudovaný tlakový senzor zajistí optimální starostlivost o chrup
  • Technologie BrushSync pro chytré čištění
  • Připomenutí výmeny staré hlavice
  • Aplikace Sonicare pro perfektní přehled nad čištěním zubů


Sonické zubní kartáčky s aplikací pro perfektní přehled nad čištěním zubů.

 


Technologie Philips Sonicare


Sonický kartáček stíravým pohybem napění zubní pastu na bublinky, které atakují plak, a vhání je do mezizubních prostor i podél linie dásní. Svým zubům zároveň dopřejete až 62 000 jemných, ale účinných pohybů kartáčkové hlavice. Stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem získáte za pouhé 2 minuty. Sonická technologie je šetrná a vhodná i pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami nebo fazetami. Philips Sonicare zároveň pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu a má blahodárný vliv na zdraví dásní.

 


Odstranění zubního plaku


Hlavice kartáčku C3 Premium Plaque Defence, která je určena pro odstraňování plaku, je jako stvořená pro zesvětlení zubů a čištění každodenních povrchových skvrn způsobených jídlem či nápoji. Unikátní konstrukce pomáhá odstranit až 10× více plaku ze zubů a podél linie dásní během hlubokého čištění, které vidíte i cítíte. Hlavice Premium Plaque Defence se díky měkkým a flexibilním gumovým stranám přizpůsobí na míru liniím vašich zubů a dásní, čímž zajistí 4× větší kontakt s povrchem. Navíc absorbuje příliš velký tlak při čištění a umožní vám maximálně využít sonickou technologii.

 


Tlakový senzor


I když si nevšimnete, že na zuby při čištění moc tlačíte, kartáček Philips Sonicare HX9914/57 to udělá za vás. Když začnete na dásně působit příliš velkým tlakem, vydá kartáček pulzující zvuk, aby vás na to upozornil.

 


4 režimy čištění, 3 nastavení intenzity


S kartáčkem Philips Sonicare se díky výběru ze čtyř režimů čištění snadno přizpůsobíte svým vlastním potřebám. Režim Clean představuje standardní volbu pro kvalitní každodenní čištění. Režim White+ zvládne účinně odstranit povrchové skvrny. V režimu Gum Health jemně, ale účinně vyčistíte své dásně a režim Deep Clean+ vám poslouží osvěžujícím hloubkovým čištěním. U každého režimu máte na výběr ze tří intenzit, jimiž čištění ústní dutiny přizpůsobíte vlastním potřebám. Přepínejte mezi vysokou, střední a nízkou intenzitou.

 


Upozornění na výměnu hlavice


Technologie BrushSync dokáže sama sledovat, jak dlouho hlavici kartáčku používáte a jak silně jste na ni tlačili. Na potřebu výměny hlavice vás upozorní krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na kartáčku.

 


Technologie BrushSync


Upozornění na potřebu výměny hlavice je možné díky speciálnímu mikročipu, který synchronizuje chytrou hlavici s tělem kartáčku. S režimem BrushSync si kartáček také udržuje přehled, jakou chytrou hlavici používáte. Pokud nasadíte například hlavici pro hloubkové čištění, kartáček zvolí optimální režim a intenzitu.

 


Aplikace a časovač


Nová generace sonického kartáčku Philips Sonicare DiamondClean 9000 vám prostřednictvím aplikace Philips Sonicare (pro iOS i Android) poradí, jak zlepšit či udržet zdravé návyky čištění zubů. Můžete si také nastavit časovač na 2 minuty, abyste si zuby čistili optimální dobu. V mobilní aplikaci Sonicare najdete rovněž zprávy o průběhu čištění.

 


Příslušenství


K nabíjení doma slouží dvě nabíjecí základny či elegantní sklenička pro vyplachování úst s indukčním nabíjením, která bude moderním a zároveň praktickým doplňkem vaší koupelny.

 


Balení obsahuje:


  • 1× sonický kartáček DiamondClean 9000 Black
  • 1× sonický kartáček DiamondClean 9000 RoseGold
  • 2× hlavice Premium Plaque Defence
  • 1× nabíjecí sklenice
  • 2× nabíjecí základna
Dokumentace k tomuto produktu
hx9914_57_pss_cescz Stáhnout / (574.14 kB)
Diamond Clean 9000 SDFU Stáhnout / (706.67 kB)
Diamond Clean 9000 DFU Stáhnout / (2.95 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé, pro rodinu
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce SMART (Bluetooth), tlakový senzor, nabíjecí sklenička
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.5 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg

Uživatelské recenze - Set zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9914/57 Black a Rosegold - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Technologie čištění
sonická
Určení pro dospělé, pro rodinu
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce SMART (Bluetooth), tlakový senzor, nabíjecí sklenička
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 2.5 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
hx9914_57_pss_cescz Stáhnout / (574.14 kB)
Diamond Clean 9000 SDFU Stáhnout / (706.67 kB)
Diamond Clean 9000 DFU Stáhnout / (2.95 MB)