×
Kód: PHIHX635242SET ID: 1589177

Set zubních kartáčků Philips HX6352/42

doprava zdarma Záruka vrácení peněz

set sonických zubních kartáčků • 2 režimy čištění: nízká (od 3 let) a vyšší intenzita (od 7 let) • 62 000 pohybů za minutu • 2 velikosti pogumovaných kartáčkových hlavic • připojení na Bluetooth®:...

2 699 Kč
u vás již 30.05.

Vše o produktu

Philips HX6352/42, růžová


Každý rodič ví, jak je někdy obtížné přinutit své ratolesti k pravidelnému a správnému čistění zoubků. Set sonických zubních kartáčků Philips HX6352/42 s přípojením na Bluetooth® a zábavnou aplikací Philips Sonicare For Kids to velmi usnadní. Až 98 % rodičů potvrzuje, že s kartáčkem a aplikací Sonicare For Kids, si děti čistí zuby rády, déle a především správně. Přístroj nabízí dva režimy čištění a to nízkou, pro děti od 3 let a vyšší intenzitu pro děti od 7 let. V balení jsou dvě velikosti pogumovaných hlavic. Standard pro děti od 7 let a Mini pro děti od 3 let a výše. Součástí je také 10 samolepek s postavičkou Sparklyho, které lze na kartáčku měnit. Péče o zuby se tak stává nekonečnou hrou


 


Klíčové vlastnosti:


 • Technologie Bluetooth®: čištění zubů se stává hrou pomocí aplikace Philip Sonicare for Kids s postavičkou Sparkly
 • Funkce KidTimer a KidPacer: získávání správných návyků a sledování délky času čištění 
 • 2 režimy pro děti od 3 a od 7 let
 • 2 velikosti pogumovaných kartáčkových hlavic
 • Až o 75 % účinnější, než běžný manuální kartáček: více než 500 stěrů za vteřinu
 • Vyměnitelné samolepky na kartáček 
 • Ergonomický design

Propojením kartáčku za pomocí Bluetooth® s aplikací už nebudete muset své ratolesti přemlouvat k čištění zubů. Odteď se pro ně stane hrou a naučí se správné hygienické návyky pro celý život.


 


Dokonale čisté zoubky díky sonické technologii 


Za pomocí sonické technologie dochází k dokonalým výsledkům péče o zuby i dásně. Produkt vykoná až 62 000 pohybů za minutu a tím jsou kompenzovány případné nedostatky, zatímco se děti učí perfektní technice čištění. Pomocí prudkého proudění tekutiny není vynechána péče o mezizubní prostor a používání Philips HX6352/42 je tak až o 75 % účinnější, než běžný manuální kartáček. 


  


Funkce Quadpacer


S funkcí Quadpacer v aplikaci lze sledovat, kdy přesně se započalo s čištěním, přerušení a konec činnosti. V případě, že se vám ale nechce každý den aplikaci spouštět, přesto chcete pokroky sledovat, stačí využít integrovanou paměť a časové tlačítko na kartáčku. Informace se do něj ukládají až pro 20 čištění. Poté opět spustíte aplikaci a veškeré údaje se synchronizují s kalendářem. Zároveň lze využít veškeré odměny za správné čištění.


  


Ideální technika a délka 


Funkce KidTimer a Kid Pacer vám napomůžou s postupným prodlužováním délky čištění, která by dle zubních odborníků měla být po dobu dvou minut. Za pomoci obrázkových pokynů, které jsou pro jednotlivé části ústní dutiny se ti nejmenší postupně učí i správné technice její údržby. Za pokroky získávají odměny od Sparklyho. 


  


Hravé samolepky


Děti jsou od přírody kreativní a hravé. Proto společnost Philips ke kartáčkům přidala 10 ks výměnných samolepek. Děti si tak mohou měnit jejich design, dle libosti. V aplikaci je navíc možné pracovat se vzhledem animované postavičky.


  
 


Interaktivní aplikace Philips Sonicare for Kids 


Sparkly je postavička, jenž v aplikaci Philips Sonicare for Kids, hrou motivuje děti ke správnému čištění zubů i dásní a učí je tak hygienickým návykům, které jim přetrvají po celý život. Propojení kartáčku s aplikací je velice snadné za pomocí Bluetooth®  s tabletem či mobilním telefonem. Zařízení je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Aplikace zaznamenává a hodnotí i výkon čištění a délku. Za správné výsledky jsou děti od Sparklyho odměněny tím, že je šťastnější. Mohou odemykat další příslušenství a získávat pro něj jídlo, které má rád.  


 


2 režimy čištění 


Produkt poroste společně s vaší ratolestí. Poskytuje totiž režim s nižší intenzitou, který je vhodný od 3 let a vyšší intenzitou, který je určený pro děti od 7 let.


  


Chrání rostoucí zoubky


Aby byla péče o rostoucí chrup jemná a šetrná, jsou hlavice kartáčků pogumované a brání tak jeho poškození. 


  


2 velikosti kartáčkových hlavic 


Součástí balení jsou dvě velikosti kartáčkových hlavic, takže je péče o malé zoubky maximálně účinná a bezpečná. Hlavice se standardní velikostí je pro děti od 7 let, zatímco mini velikost je k použití od 3 let. 


  


Ergonomický design


U tohoto typu výrobku je velmi důležitý ergonomický design, především proto, aby s čištěním mohli rodiče ze začátku pomáhat a dětem se lehce používal. Speciálně navržené tělo to umožňuje a snadno se s ní manipuluje i při odkládání, či aplikaci pasty. 


 

 


Obsah balení:


 • 1× sonický kartáček Sonicare for Kids s Bluetooth® 
 • 1× dětská hlavice Standard (7+)
 • 1× dětská hlavice Mini (3+)
 • 1× nabíječka
 • 10× samolepka

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Technologie čištění Sonická
Určení Pro děti
Zdroj energie Nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce SMART (bluetooth), Časovač
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 11.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Set zubních kartáčků Philips HX6352/42

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Technologie čištění Sonická
Určení Pro děti
Zdroj energie Nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce SMART (bluetooth), Časovač
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 11.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 1rok 540 Kč
Blesková výměna 349 Kč