×
Kód: PHIHX386641 ID: 1644747

Set výrobků Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX3866/41 bílý

sonický zubní kartáček • 4 režimy čištění • technologie BrushSync • 62 000 pohybů za minutu • senzor tlaku • kartáčková hlava Premium Plaque Defense • sklenice s indukčním nabíjením • nabíjecí...

8 799 Kč
můžete mít již 08.02.

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 552 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 936 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 968 Kč

Popis produktu

sonický zubní kartáček • 4 režimy čištění • technologie BrushSync • 62 000 pohybů za minutu • senzor tlaku • kartáčková hlava Premium Plaque Defense • sklenice s indukčním nabíjením • nabíjecí základna , ústní sprcha • péče o mezizubní prostory • odstraní až 99,9 % zubního plaku • technologie Quad Stream pro maximální pokrytí • 2 trysky (Quad a Standard) • 2 režimy čištění (Clean a Deep Clean) • 3 nastavení intenzity • nabíjení pomocí USB

Philips Sonicare DiamondClean 9000 a Přenosná ústní sprcha HX3866/41


Dopřejte své ústní dutině tu nejlepší možnou péči! Kombinace sonického elektrického zubního kartáčku a výkonné ústní sprchy dokonale odstraní zbytky jídla a zubní plak z povrchu zubů i mezizubních prostor. Philips Sonicare DiamondClean nové generace je vybavený tlakovým senzorem, který vás automaticky upozorní v okamžiku, kdy zuby příliš drhnete. K lepší čisticí technice vás vede i díky propojení s chytrou mobilní aplikací, prostřednictvím které vám v reálném čase poskytuje komplexní zpětnou vazbu o čištění zubů a rady na míru. Díky technologii BrushSync přístroj rozpozná typ používané kartáčkové hlavice a automaticky pro vás vybere takový režim čištění, který se k ní nejlépe hodí. Na nutnost výměny kartáčkové hlavice vás včas upozorní zvukovým signálem a rozsvícením příslušné kontrolky. Ústní sprcha dokáže odstranit až 99,9 % plaku a nečistot z mezizubních prostor, plošek zubů a linie podél dásní.* Kompletní cyklus čištění trvá pouze asi 60–90 vteřin, a to díky jedinečné trysce směřující proud vody do tvaru písmene X. Oba přístroje disponují různými režimy čištění a třemi stupni intenzity čištění pro váš maximální komfort. Součástí balení je tělo kartáčku v bílé barvě, kartáčková hlavice navržená pro důkladné odstranění zubního plaku, elegantní nabíjecí sklenice, pevné cestovní pouzdro s USB nabíjením a přenosná ústní sprcha se dvěma tryskami.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Elektrický sonický zubní kartáček nové generace
  • Tlakový senzor
  • Propojení s chytrou mobilní aplikací 
  • Výkonná přenosná ústní sprcha
  • Technologie Philips Sonicare a Quad Stream pro šetrné čištění

 


Vždy je cesta, jak čistit lépe.

 


Technologie Philips Sonicare a Quad Stream


Inovativní technologie Philips Sonicare je výjimečná kombinováním stíravých a pulzujících pohybů kartáčkové hlavice. Ta jich vykoná až 62 000 za jedinou minutu a za pouhou minutu používání kartáčku vaší ústní dutině dopřeje přibližně stejnou péči jako po měsíci čištění klasickým manuálním zubním kartáčkem. Zubní pasta napěněná na mikrobublinky pak proniká i k těm nejhůře přístupným místům a zbavuje je zubního plaku. Přenosná ústní sprcha je vybavená pokročilou technologií Quad Stream a proud vody směřuje do tvaru písmene X. Pokrývá velkou plochu ústní dutiny naráz a hloubkově ji vyčistí během několika málo okamžiků.

 


Dokonalé odstranění zubního plaku


Zbavte se zubního plaku snadno a bez námahy! K elektrickému zubnímu kartáčku patří speciálně navržená kartáčková hlavice C3 Premium Plaque Defense s měkkými adaptabilními vlákny určená pro precizní odstranění zubního plaku. Dokáže odstranit až 10x více plaku z obtížně přístupných míst.** Přenosná ústní sprcha důkladně vyčistí i ta nejhůře přístupná místa v ústech a zbaví vás až 99,9 % plaku a nečistot z mezizubních prostor, plošek zubů a linie podél dásní.*

 


Tlakový senzor pro šetrné čištění


Příliš velký tlak vyvíjený na zuby a dásně během čištění může způsobovat celou řadu zdravotních problémů, a přitom není vůbec jednoduché určit, zda zuby čistíte správným způsobem. Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace je proto vybavený citlivým tlakovým senzorem, který dokáže optimální míru tlaku určit. Pokud kartáčkem příliš tlačíte, dá vám přístroj jemnou pulzací a rozsvícením kontrolky na těle kartáčku pokyn zuby tolik nedrhnout a čistit je šetrněji. 7 z 10 lidí uvádí, že jim tato funkce pomohla čistit si zuby lépe.

 


Různé režimy a nastavení intenzity čištění 


Starejte se o své zuby přesně tak, jak právě potřebujete a jak vám to je příjemné! Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace disponuje několika režimy: režim Clean se hodí pro důkladné každodenní čištění, režim White+ efektivně odstraňuje povrchové skvrny, režim Gum Health se hodí pro citlivé dásně a režim DeepClean+ je určený pro velmi důkladné čištění. Ústní sprcha nabízí režim Clean s klasickým prouděním vody pro každodenní čištění a režim Deep Clean s pulzacemi pro extra důkladné čištění. Oba přístroje jsou vybavené třemi intenzitami čištění pro vaše maximální pohodlí.

 


Technologie BrushSync 


Inovativní technologie BrushSync vám pomůže váš kartáček používat na maximum. Tělo kartáčku dokáže díky zabudovaným mikročipům komunikovat s nasazenou kartáčkovou hlavicí, rozpoznat její typ a doporučit vám takový režim čištění, který se pro ni nejlépe hodí. Zároveň na základě způsobu a frekvence používání automaticky sleduje stav jejího opotřebení. V okamžiku, kdy nastal čas ji vyměnit za novou, se rozsvítí kontrolka na rukojeti kartáčku a zazní krátký zvukový signál. 

 


Mobilní aplikace a praktické časovače


Moderní elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace vnímá způsob, jakým o své zuby pečujete a je schopný vám poskytnout okamžitou zpětnou vazbu o vaší čisticí technice. Umožňuje propojení s chytrou mobilní aplikací Philips Sonicare, prostřednictvím které vás navádí k lepšímu používání kartáčku a zdravější ústní dutině. Kartáček je také vybavený chytrými časovači: časovač Smartimer pro vaše pohodlí hlídá celkovou dobu čištění zubů a časovač BrushPacer dává v pravidelných intervalech znamení, že nastal čas přesunout se do další části úst tak, abyste každou z nich čistili stejně pečlivě.

 


Dokonalé čištění celých úst


Kompletní vyčištění celé ústní dutiny vám díky výkonné ústní sprše zabere asi 60–90 vteřin. Díky jedinečné konstrukci a speciální trysce, která směřuje proudění vody do tvaru písmene X pokryje mnohem větší plochu naráz. V porovnání s tradičním čištěním mezizubních prostor zubní nití je tento způsob nesrovnatelně rychlejší, důkladnější a komfortnější.

 


2 trysky pro extra výkon 


Výkonná přenosná ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser je vybavena dvěma různými tryskami. Standardní tryska je určena pro klasické čištění mezizubních prostor stálým proudem vody. Tryska Quad Stream směřuje proudění vody do tvaru písmene X a tím pokryje mnohem větší plochu najednou. Během několika málo okamžiků kompletně vyčistí všechna problematická místa včetně linie podél dásní. Obě trysky je možné snadno nasadit i sundat.

 


Příslušenství vhodné na cesty 


K elektrickému zubnímu kartáčku patří praktické pouzdro, do kterého přesně zapadne tělo kartáčku i kartáčková hlavice a umožňuje nabíjení prostřednictvím USB kabelu. Snadno si jej můžete přibalit s sebou i na cesty mimo domov. Součástí balení je i elegantní nabíjecí sklenice a minimalistická základna.

 


* V laboratorní studii. Výsledky v praxi se mohou lišit.


** více než manuální kartáček

Dokumentace k tomuto produktu
Návod ústní sprcha CZ, SK, ENG Stáhnout / (4.46 MB)
Návod zubní kartáček CZ, SK, ENG Stáhnout / (2.95 MB)
Produktový list CZ Stáhnout / (688.72 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce cestovní pouzdro, nabíjecí sklenička, tlakový senzor
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 24.5 cm
Výška výrobku 25.9 cm
Hloubka výrobku 12.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX3866/41 bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Technologie čištění
sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce cestovní pouzdro, nabíjecí sklenička, tlakový senzor
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 24.5 cm
Výška výrobku 25.9 cm
Hloubka výrobku 12.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod ústní sprcha CZ, SK, ENG Stáhnout / (4.46 MB)
Návod zubní kartáček CZ, SK, ENG Stáhnout / (2.95 MB)
Produktový list CZ Stáhnout / (688.72 kB)