×
Kód: HARHWO60SM6S5BSET1 ID: 1646324

Set výrobků Haier HWO60SM6S5BH + HA2MTSJ68MC

novinka

vestavná parní trouba • energetická třída A+ • objem 70 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • katalytické čištění • technologie Climatech – rovnoměrné...

47 499 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

Haier HWO60SM6S5BH, černá


Chytrá vestavná trouba HWO60SM6S5BH Haier I-Message Steam Series 6 je vybavená umělou inteligencí a můžete ji ovládat na dálku přes aplikaci hOn nebo prostřednictvím interaktivního dotykového displeje. Inteligentní funkce Climatech rovnoměrně rozprostírá vzduch po celé troubě. Trouba je navíc vybavena pravým horkým vzduchemparním pečením a dalšími parními funkcemi, velkým dvojitým grilem, speciálními programy a teplotní sondou do masa, která umožňuje měřit vnitřní teplotu jídla a nastavit správný cyklus vaření pro dokonalý výsledek. Pro pohodlnější pečení a vyjímání plechů vám bude k dispozici teleskopický výsuvPomalé dovírání dvířek Soft Close dokáže zpomalit zavírání a zaručí delší životnost trouby. 


Určitě oceníte katalytické čištění trouby zahřátím a čištění trouby vodou, tedy hydrolytické čištění, které vám ušetří spoustu času a je navíc ekologické. Energeticky spadá pod kategorii energetické třídy A+ a designově je trouba tvořena z elegantního černého skla a madla z tmavé nerezové oceli.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Režim páry k přesnému vaření gurmánských pokrmů
 • i-Steam – režim páry, se kterým můžete přidat během cyklu vaření dávku páry až 5×
 • Možnost připojení k aplikaci hOn a ovládání chytré trouby
 • Technologie Climatech – zajistí ideální podmínky pro vaření
 • Termosonda – vaření pod dokonalou kontrolou
 • Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů
 • Katalytické čištění zahřátím trouby na vysokou teplotu

 


   Pečení v páře připraví výborný pokrm, který je na povrchu křupavý a uvnitř šťavnatý.

 


Trouba Haier I-Message Steam Series 6


Trouba Haier HWO60SM6S5BH I-Message Steam vás provede širokou nabídkou možností a receptů s užitečnými, intuitivními tipy. Trouba kombinuje parní pečení s tradičním pečením, díky čemu v ní můžete připravit gurmánská jídla. Přečtěte si vše na displeji a využijte úžasné funkce páry s I-Message Steam Series 6. Minimalistický styl je dosažen vkusným moderním zpracováním a designem, který zahrnuje elegantní krásu čistých linií a materiálů, jako je tmavé sklo a kontrastní kartáčované a hladké tmavé hliníkové prvky. Funkce umělé inteligence Climatech zaručuje dokonalé rozložení tepla, zatímco Cook with me je váš osobní kuchařský asistent, který pracuje s aplikací hOn a digitálním zobrazením zpráv. I-Message Steam Series 6 – pečení s parní technologií vám umožní vařit lehčí a zdravější jídla bez kompromisů v chuti.

 


Recepty v aplikaci


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. Recepty můžete nahrát do ovládacího panelu trouby, každý s vlastním nastavením pečících programů. V aplikaci hOn najdete vždy aktuální katalog až s 300 recepty a 50 videorecepty krok za krokem. Prostřednictvím aplikace hOn je dokonce můžete nastavit na troubě i dálkově.
 


Vařte s párou jako profesionál


Režim páry trouby Haier HWO60SM6S5BH je určen zejména k přesnému vaření gurmánských pokrmů. Trouba dávkuje páru během cyklu pečení sama, a to díky specifickému algoritmu. Udělejte něco pro zdraví a vařte v páře.

 


Režim asistované páry


Tento režim páry je určen zejména uživatelům, kteří se rádi spoléhají na technologii pro dosažení nejlepších výsledků. Poskytuje snadný přístup k funkcím páry pro různé kategorie potravin (maso, ryby, těstoviny, pekárna, zelenina) s přednastavenou teplotou a vstřikováním páry.

 


Dodejte svému vaření nádech páry


Tento režim páry je určen zejména pro nejzkušenější uživatele. Během cyklu vaření může přidat dávku páry (i-Steam) podle preferencí až 5krát.

  


Zásuvka vyhrazená pro páru


Systém v troubě Haier I-Message Steam integruje pokročilou zásuvku, která zachytí veškerou vodu a pomůže vám snadno vyčistit troubu na konci každého vaření. Navíc se veškerá zbytková voda vrací do zásuvky, takže nepropustí ven ani kapku.


 


 


  


Možnost připojení a ovládání trouby s aplikací hOn


Všechny chytré spotřebiče Haier jsou propojeny aplikací hOn. U trouby HWO60SM6S5BH budete mít přístup k programům, receptům, tipům a radám kdykoli během vaření. Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem nebo jen použít návrhy na čištění trouby, aplikace vás postupem pohodlně provede. Propojte vaši domácnost, žijte Smart!


 


 


  


Termosonda – vaření pod dokonalou kontrolou


Zásluhou kabelové teplotní sondy dosáhnete výsledků bez kompromisů, neboť umožní přesně sledovat vnitřní teplotu jídla a péci po ideální dobu. Je zvláště vhodná pro ryby a maso. 


 


 


 
 


Technologie Climatech – ideální podmínky pro vaření


Dokonalé rozložení tepla, vlhkosti a vzduchu ve vaší troubě zajistí dosažení vynikajících výsledků pečení. Díky speciálně tvarovanému panelu šéfkuchaře a proměnlivým otáčkám ventilátoru dosáhnete perfektní výsledky díky bezchybné vnitřní i vnější cirkulaci vzduchu. Radiální umístění chladicího systému ventilátoru udržuje konstantní teplotu uvnitř, aniž by došlo ke ztrátě tepla nebo přehřátí rukojeti, okolního nábytku nebo elektroniky mimo troubu.

 


Dokonalá viditelnost jídla uvnitř trouby s novým osvětlením 360°


Boční LED světla umožní perfektní osvětlení připravovaného pokrmu na všech úrovních.

 


Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů


Teleskopický výsuv je při pečení velkým pomocníkem. Jakýkoli pekáč, plech či zapékací mísu můžete jednoduše a bezpečně vysunout, zkontrolovat a zasunout zpátky do trouby.

  


Rychlé ekologické čištění pomocí vody


Čištění trouby vodou je hydrolytický systém, který umožňuje čištění trouby jednoduchým, rychlým a také ekonomickým způsobem. Stačí nalít do vyhrazeného prostoru na dně trouby 300 ml vody, nastavit čistící program a nechat troubu 90 minut hřát. Na konci cyklu lze zbytky snadno setřít houbou nebo hadříkem.


 


 
 


Čištění zahřátím trouby na vysokou teplotu


Interiér trouby disponuje katalytickým povrchem, jenž se snadno čistí bez námahy. Stačí troubu rozehřát; katalytická vrstva mění tukové částice na plynné, které se odpaří.

 Nerezové postranní pojezdy


Umístěte pečící plechy do vámi zvolené úrovně, abyste získali potřebný prostor. Plechy se snadno zasouvají a vyjímají, takže manipulace už nemůže být jednodušší. Vytvořte si prostor, který pro efektivní přípravu pokrmů potřebujete.


 


 


 


 
Haier HA2MTSJ68MC, černá


Vestavná chytrá indukční deska Haier HA2MTSJ68MC vyniká dotykovým ovládáním Multrislider a propojením přes Wi-Fi nebo Bluetooth s aplikací hOn do vaší chytré domácnosti. K dispozici vám bude až 8 varných zón, naráz tak můžete připravit oběd pro celou rodinu. Aplikace hOn vám nabídne jak služby osobního asistenta při vaření, tak kuchařku plnou receptů. 


Na seznamu funkcí nechybí Varycook, která umožní přesun nádobí mezi zónami s rozdílnou sílou ohřevu. Další užitečnou funkcí je Booster, se kterou se jednotlivé plotýnky rychle nahřejí a tím zkrátí dobu vaření. V neposlední řadě oceníte technologii Multizone, která detekuje i velmi malé nádobí (průměr 10 cm) při posazení na libovolnou část varné zóny.


Užitečné funkce


Časovač, který můžete nastavit až na 99 minut nebo využít jako minutku. Dětská pojistka, upozornění na přetečení tekutiny z nádobí či funkce automatického vypnutí budou k službám pro vaši bezpečnost.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Multislider ovládání – regulování výkonu klouzavým pohybem prstu tam a zpět
 • Propojení s aplikací hOn – vaření s asistencí a spousta receptů
 • Power Management s možností nastavení maximálního příkonu
 • Funkce Booster – dosažení maximálního výkonu během krátké chvilky
 • Technologie Varycook – správná teplota pouhým přesunutím nádobí po varné desce
 • Časovač – až 99 minut nebo jako minutka
 • Dětská pojistka, automatické vypnutí, upozornění na přetečení tekutiny, kontrolky zbytkového tepla

 


Chytré, pohodlné a bezpečné vaření s indukční deskou Haier HA2MTSJ68MC , které vás bude bavit. 

  


Vaření jako zážitek


Indukční varná deska Haier HA2MTSJ68MC vkusně doplní design vaší kuchyně a přidá ji na eleganci. Intuitivní Multislider ovládání je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Vaším osobním asistentem se stane spojení funkce Cook With Me a aplikace hOn. Při přípravě omáček či dezertů vám bude nápomocná technologie Varycook. Nemusíte složitě nastavovat varnou desku, stačí jen posunout hrnec. Úroveň výkonu se automaticky změní, když posunete hrnec nebo pánev nahoru nebo dolů po varné desce. 

 


Recepty v aplikaci – Cook With Me


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. V aplikaci hOn najdete katalog se 100 recepty s asistovaným vařením. Vybrat si můžete i ze 30 speciálních programů, které jsou rozdělené do různých kategorií pokrmů a typů přípravy.

 


Správná teplota pouhým přesunutím nádobí díky technologii Varycook


Nemusíte složitě nastavovat varnou desku, stačí jen posunout hrnec. Úroveň výkonu se automaticky změní, když posunete hrnec nebo pánev nahoru nebo dolů po varné desce. Tuto techniku využijete zejména při přípravě omáček nebo dezertů. Díky 3 varným zónám s vysokým, středním a nízkým ohřevem můžete nádobím jednoduše pohybovat po desce bez složitého přenastavování úrovní výkonu.

 


Technologie Tech Flex Multizone


Moderní technologie Tech Flex Multizone detekuje i velmi malé nádobí (průměr 10 cm) při posazení na libovolnou část varné zóny.

 


Intuitivní ovládání Multislider


Indukční deska přináší velmi jednoduché a příjemné ovládání výkonu Multislider. Stačí klouzat pohybem prstu tam a zpět a tím regulovat výkon.

 


Power Management s možností nastavení příkonu


Díky technologii Power Managmentu lze limitovat celkový maximální příkon desky. Díky elektronickému řízení spotřeby můžete varnou desku připojit i na 230 V. I bez třífázového napájení nehrozí vypadávání jističe, protože s Power Managementem nastavíte maximální příkon desky, která tím optimalizuje přívod energie a brání přetížení. 


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Rozměry balení
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Haier HWO60SM6S5BH + HA2MTSJ68MC

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Doporučujeme přikoupit

Montáž výrobků v setu 3 290 Kč