×

Haier

Společnost Haier nabízí zákazníkům díky více než 30 letům zkušeností nejen moderní design domácích spotřebičů, ale i ty nejinovativnější technologie na trhu. Spotřebiče Haier jsou tak součástí domácností na více než 160 trzích světa. Značka totiž klade zásadní důraz na skutečné potřeby svých zákazníků, jejichž domovy jsou tou nejlepší inspirací. Vysokým požadavkům tak odpovídají nejen kvalitní a vysoce odolné materiály, ale i například technologie umělé inteligence. Produkty Haier nejsou „pouhým″ doplňkem domácnosti, tyto spotřebiče skutečně zjednodušují každodenní život.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 17.08.
21 990 Kč
u vás již 17.08.
15 990 Kč
u vás již 17.08.
15 990 Kč
u vás již 17.08.
22 990 Kč
u vás již 17.08.
12 990 Kč
u vás již 17.08.
19 990 Kč
u vás již 17.08.
18 990 Kč
u vás již 17.08.
25 990 Kč
u vás již 17.08.
16 990 Kč
u vás již 17.08.
15 990 Kč

Haier – světová jednička i na českém trhu

Domácí spotřebiče Haier si zakládají na vycházení vstříc potřebám svých zákazníků. Pyšní se díky tomu vysokou přizpůsobitelností, a především kontinuálním technologickým i konstrukčním zlepšováním ve všech ohledech.

Lednice Haier

Lednice Haier zaujmou nejen kvalitním a designovým zpracováním, ale i technologickou výbavou. Zajímavou sadou technologií je například Fresher Techs®, která usnadní, a především zefektivní skladování potravin. Chladničky Haier disponují i dalším vybavením prodlužujícím trvanlivost potravin, jako je zásuvka MyZone s vlastním nastavením teploty či Haier ABT® – antibakteriálním prostředím uvnitř lednice zajištěné tzv. fotokatalýzou odstraňující co nejvíce bakterií. Lednice s mrazákem Haier myslí i na snadný přístup ke zmraženým potravinám pomocí zásuvek Easy Access. Ledničky Haier jsou jedny z nejobjemnějších na trhu, přičemž dosáhnou až 483 litrů v objemu. Důležitým konstrukčním prvkem je i jejich LED osvětlení Daylight, které díky zadnímu světelnému panelu simuluje denní světlo a usnadňuje viditelnost uvnitř lednice.

Vinotéky Haier

Vinotéky Haier potěší především kvalitním zpracováním a technologickou vybaveností. Díky technologii Natural Airflow dokáží regulovat vlhkost uvnitř vinotéky a zamezit tak snížení kvality vína neprofesionálním skladování v nevhodných podmínkách. Anti-UV filtr ve skleněných dvířkách vinoték dále zabrání proniknout škodlivému UV záření, filtr s aktivním uhlím zajistí uvnitř vinoték Haier kvalitní vzduch.

Pračky Haier

Pračky se sušičkou a pračky Haier jsou vybaveny kvalitními motory Direct Motion, které díky konstrukci bez řemene zásadně snižují hlučnost spotřebiče. Pračky nabízí vedle klasických pracích programů i další funkce navíc, jako i-Refresh revitalizující textilie, Smart Dual Spray či funkci páry pro vysoce hygienické praní prádla. Funkcí i-Time si budete moci přizpůsobit délku pracího cyklu, antibakteriální ošetření ABT® zabrání tvorbě plísní a bakterií.

Sušičky prádla Haier

Sušičky prádla Haier na první pohled zaujmou praktickým osvětlením bubnu. Není to ale jejich jediná přednost – i sušičky Haier jsou vybaveny funkcí i-Time pro nastavení délky cyklu sušení či funkcí i-Refresh pro revitalizaci textilií díky teplému vzduchu vytvořenému z vody uložené v zásuvce. Nový filtrační systém 3 v 1 nabízí velmi jednoduchou obsluhu, a tak se čištění filtru stane skutečně rychlou záležitostí.

Vestavné trouby Haier

Vestavné trouby Haier jsou čerstvou novinkou portfolia Haier, i tak jsou ale schopny svou kvalitou konkurovat vysoce vybaveným spotřebičům na trhu vestavných trub. Pečicí trouby Haier se dělí do celkem čtyř řad I-Turn, I-Message (I-Message Steam) s textovým displejem, I-Touch s dotykovým displejem a Chef@Home s celodotykovými dvířky. Trouby jsou vybaveny spolehlivými pečicími programy, ale i sadami technologií, jakými jsou například technologie ClimaTech s dvojitým grilem, panelem Chef Panel, aktivní ventilací a programem Soft+ pro upečení toho nejlepšího pečiva.

Varné desky Haier

Varné desky Haier potěší uživatele především svou variabilitou ve vaření. Na zóně VaryCook budete moci pohybovat nádobím po třech různých úrovních ohřevu bez nutnosti přenastavení výkonu dotykovým ovládáním. Zóna Multizone stejnou zónu dokáže rovněž rozšířit v jednu velkou s rovnoměrnou úrovní ohřevu pro velké hrnce a pekáče. Výkon můžete rovněž ovládat pomocí funkce řízení výkonu Power Management či Boosterem, který rychle zvýší výkon varné desky Haier na maximum.

Myčky nádobí Haier

Myčky nádobí Haier jsou jedny z nejobjemnějších vestavných myček na trhu s kapacitou až 16 sad nádobí, tj. až 184 samostatnými kusy nádobí. Myčky Haier nabízí vedle kapacity ale i technologické vychytávky v podobě automatického otevírání dvířek na konci programu pro lepší osušení nádobí, antibakteriální ABT® filtr, AquaStop zabraňující nečekanému úniku vody či 3. osprchovací rameno.