×
Kód: HARHWO60SM5F8BSET1 ID: 1646327

Set výrobků Haier HWO60SM5F8BH + HAIPSJ64MC

novinka

vestavná multifunkční trouba • energetická třída A+ • objem 70 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • pyrolytické a hydrolytické čištění • technologie...

33 299 Kč
u vás již 09.08.

Vše o produktu

Haier HWO60SM5F8BH, černá


Chytrá vestavná trouba HWO60SM5F8BH Haier I-Turn Series 4 je vybavená umělou inteligencí a můžete ji ovládat na dálku přes aplikaci hOn nebo prostřednictvím centrálního knoflíku či dotykového displeje. Inteligentní funkce Climatech rovnoměrně rozprostírá vzduch po celé troubě. Trouba je navíc vybavena pravým horkým vzduchemvelkým dvojitým grilem a speciálními programy. Pro pohodlnější pečení a vyjímání plechů vám bude k dispozici teleskopický výsuvPomalé dovírání dvířek Soft Close dokáže zpomalit zavírání a zaručí delší životnost trouby. 


Určitě oceníte dvojí pyrolytické čištění trouby zahřátím a čištění trouby vodou, tedy hydrolytické čištění, které vám ušetří spoustu času a je navíc ekologické. Energeticky spadá pod kategorii energetické třídy A+ a designově je trouba tvořena z elegantního černého skla a madla z tmavé nerezové oceli.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Možnost připojení k aplikaci hOn a ovládání chytré trouby
 • Technologie Climatech – zajistí ideální podmínky pro vaření
 • Vysoce kvalitní gril se skvělým výkonem
 • Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů
 • Dvojí pyrolytické a hydrolytické čištění
 • Dokonalá viditelnost jídla uvnitř trouby s osvětlením 360°

 


 Pečte chytře a zdravě jako profesionál.

 


Trouba Haier I-Turn Series 4


 Na displeji můžete volit funkce, parametry pečení, teplotu či nastavení času pečení pouhým dotykem a taky s pomocí otočného knoflíku, který je dominantou trouby. Přímo na displeji nebo v aplikaci hOn najdete i recepty pro přípravu pokrmů. 

 


Recepty v aplikaci


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. Recepty můžete nahrát do ovládacího panelu trouby, každý s vlastním nastavením pečících programů. V aplikaci hOn najdete vždy aktuální katalog s více jak 200 recepty. Navíc obsahuje část U-Create – možnost vytvoření a uložení vlastního receptu. Prostřednictvím aplikace hOn je dokonce můžete nastavit na troubě i dálkově.

 


Možnost připojení a ovládání trouby s aplikací hOn


Všechny chytré spotřebiče Haier jsou propojeny aplikací hOn. U trouby HWO60SM5F8BH budete mít přístup k programům, receptům, tipům a radám kdykoli během vaření. Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem nebo jen použít návrhy na čištění trouby, aplikace vás postupem pohodlně provede. Propojte vaši domácnost, žijte Smart!

 


Nabídka programů a perfektní výsledky pečení


Trouba nabízí velký výběr programů, a to jak na ovládacím displeji, tak v aplikaci. Pečte maso i koláč najednou. S multifunkcí pravý horký vzduch tak můžete dělat bez mísení pachů. V aplikaci najdete ale i speciální programy, jako například Tailor Bake, který je ideální pro přípravu zdravých pokrmů se sníženým obsahem tuků, které jsou uvnitř měkké a na povrchu křupavé. Program Soft+ využijete při pečení koláčů, chleba, či croissantů, budou krásně měkké a nadýchané. Vynikající chleba jako z pekárny upečete s programem Paella & Chléb, dokonale nakyne s funkcí Kynutí těsta, která udržuje stálou teplotu 40°C.

 


Technologie Climatech – ideální podmínky pro vaření


Dokonalé rozložení tepla, vlhkosti a vzduchu ve vaší troubě zajistí dosažení vynikajících výsledků pečení. Díky speciálně tvarovanému panelu šéfkuchaře a proměnlivým otáčkám ventilátoru dosáhnete perfektní výsledky díky bezchybné vnitřní i vnější cirkulaci vzduchu. Radiální umístění chladicího systému ventilátoru udržuje konstantní teplotu uvnitř, aniž by došlo ke ztrátě tepla nebo přehřátí rukojeti, okolního nábytku nebo elektroniky mimo troubu.

 


Dokonalá viditelnost jídla uvnitř trouby s novým osvětlením 360°


Boční LED světla umožní perfektní osvětlení připravovaného pokrmu na všech úrovních.

 


Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů


Teleskopický výsuv je při pečení velkým pomocníkem. Jakýkoli pekáč, plech či zapékací mísu můžete jednoduše a bezpečně vysunout, zkontrolovat a zasunout zpátky do trouby.

 


Pyrolytické čištění


pyrolytickým čištěním bude vaše trouba stále jako nová, aniž byste ji museli neustále čistit. Jedná se totiž o chytrý samočisticí systém, jenž spálí při vysoké teplotě mastnotu a ostatní zbytky na jemný popel. Ten už pak jen setřete hadříkem a máte hotovo.

 


Přirozená cesta k čisté troubě – rychlé ekologické čištění pomocí vody


Čištění trouby vodou je hydrolytický systém, který umožňuje čištění trouby jednoduchým, rychlým a také ekonomickým způsobem. Stačí nalít do vyhrazeného prostoru na dně trouby 300 ml vody, nastavit čistící program a nechat troubu 90 minut hřát. Na konci cyklu lze zbytky snadno setřít houbou nebo hadříkem.

 


Výkonný a kvalitní gril


Grilování dle očekávání? S troubami řady I-Turn žádný problém. Vybrat si můžete režim jednoduchého nebo dvojitého grilu, ale taky režim Supergrilu, který vám poskytne lepší a rychlejší grilování.

 


Nerezové postranní pojezdy


Umístěte pečící plechy do vámi zvolené úrovně, abyste získali potřebný prostor. Plechy se snadno zasouvají a vyjímají, takže manipulace už nemůže být jednodušší. Vytvořte si prostor, který pro efektivní přípravu pokrmů potřebujete.

Haier HAIPSJ64MC, černá


Vestavná chytrá indukční deska Haier HAIPSJ64MC vyniká dotykovým ovládáním Multrislider a propojením přes Wi-Fi nebo Bluetooth s aplikací hOn do vaší chytré domácnosti. K dispozici vám budou 4 varné zóny, naráz tak můžete připravit oběd pro celou rodinu. Aplikace hOn vám nabídne jak služby osobního asistenta při vaření, tak kuchařku plnou receptů. 


Vychytávky, které zpříjemní vaření


Ve výbavě nechybí bezdrátová teplotní sonda Preci Probe pro sledování teploty jídel, kterou je taky možné propojit s aplikací. Ta vás upozorní v případě hotového jídla. Další užitečnou funkcí je Booster, se kterou se jednotlivé plotýnky rychle nahřejí a tím zkrátí dobu vaření. 


Užitečné funkce


Keep Warm pro udržování teploty nebo časovač, který můžete nastavit až na 99 minut nebo využít jako minutku. Dětská pojistka a funkce automatického vypnutí k službám pro vaší bezpečnost.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Multislider ovládání – regulování výkonu klouzavým pohybem prstu tam a zpět
 • Propojení s aplikací hOn – vaření s asistencí a spousta receptů
 • Bezdrátová teplotní sonda Preci
 • Power Management s možností nastavení maximálního příkonu
 • Funkce Booster – dosažení maximálního výkonu během krátké chvilky
 • Funkce KeepWarm dokáže udržet stabilní teplotu zóny
 • Časovač – až 99 minut nebo jako minutka
 • Dětská pojistka, automatické vypnutí, kontrolky zbytkového tepla

 


Chytré, pohodlné a bezpečné vaření s indukční deskou Haier HAIPSJ64MC, které vás bude bavit. 

 


Vaření jako zážitek


Indukční varná deska Haier HAIPSJ64MC vkusně doplní design vaší kuchyně a přidá ji na eleganci. Intuitivní multislider ovládání je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Vaším osobním asistentem se stane spojení funkce Cook with Me a aplikace hOn.

 


Intuitivní ovládání Multislider


Indukční deska přináší velmi jednoduché a příjemné ovládání výkonu Multislider. Stačí klouzat pohybem prstu tam a zpět a tím regulovat výkon pro každou zónu zvlášť nebo centrálně pro všechny 4 zóny.

  


Recepty v aplikaci – Cook with me


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. V aplikaci hOn najdete katalog se 100 recepty s asistovaným vařením. Vybrat si můžete i ze 30 speciálních programů, které jsou rozdělené do různých kategorií pokrmů a typů přípravy. Navíc obsahuje část U-Create, která umožňuje vytvoření a uložení vlastního receptu. 
 


Váš osobní asistent v podobě bezdrátové sondy Preci


Zásluhou bezdrátové teplotní sondy připojené k aplikaci dosáhnete výsledků bez kompromisů, neboť umožní přesně sledovat teplotu jídla a zajistit tak, aby pokrm nebyl nedovařený nebo převařený. Sondu Preci můžete využít jako inteligentní bezdrátový teploměr pro vaření s asistencí, vaření ve vakuu, grilování, slabé a pomalé vaření omáček, dušení a další postupy, které mají dlouhou dobu vaření či obsahují vaření v páře. Až bude pokrm hotový, aplikace vás na to upozorní.

 


Power Management s možností nastavení příkonu


Díky technologii Power Managmentu lze limitovat celkový maximální příkon desky. Díky elektronickému řízení spotřeby můžete varnou desku připojit i na 230 V. I bez třífázového napájení nehrozí vypadávání jističe, protože s Power Managementem nastavíte maximální příkon desky, která tím optimalizuje přívod energie a brání přetížení. 

 


Nečekejte dlouho s Booster


Pokud potřebujete dosáhnout maximálního výkonu během krátké chvilky, využijte funkci Booster. S touto funkcí se jednotlivé plotýnky velmi rychle nahřejí a tím ušetříte čas při přípravě jídel. 

 


Komfortní vaření s inteligentními funkcemi


Funkce KeepWarm dokáže udržet stabilní teplotu zóny. Hotová jídla si tak zachovají teplotu a svou původní chuť, než je budete servírovat na talíř. Určitě oceníte i funkci časovače, který lze nastavit na maximálně 99 minut a můžete jej využít buď jako minutku, nebo jej můžete nastavit tak, že se plotýnka po uplynutí vámi nastavené doby automaticky vypne.

 


Bezpečné vaření


Pro větší bezpečnost je deska vybavena dětskou pojistkou, která zablokuje ovládací panel. Nedojde tak k nežádoucímu přenastavení teplotních parametrů. Za zmínku stojí i funkce automatického vypnutí, která vypne varnou zónu kdykoliv, kdy ji zapomenete vypnout vy. Kontrolky zbytkového tepla upozorní, že deska je stále horká.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Rozměry balení
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Haier HWO60SM5F8BH + HAIPSJ64MC

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Doporučujeme přikoupit

Montáž výrobků v setu 3 290 Kč