×
Kód: HARHWO60SM5B5BSET ID: 1646330

Set výrobků Haier HWO60SM5B5BH + HAFRSJ64MC

novinka

vestavná multifunkční trouba • energetická třída A+ • objem 70 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • katalytické a hydrolytické čištění • technologie...

33 199 Kč
u vás již 15.08.

Vše o produktu

Haier HWO60SM5B5BH


Chytrá vestavná trouba HWO60SM5B5BH Haier I-Message Series 4 je vybavená umělou inteligencí a můžete ji ovládat na dálku přes aplikaci hOn nebo prostřednictvím centrálního knoflíku či dotykového displeje. Inteligentní funkce Climatech rovnoměrně rozprostírá vzduch po celé troubě. Trouba je navíc vybavena pravým horkým vzduchemvelkým dvojitým grilem a speciálními programy. Pro pohodlnější pečení a vyjímání plechů vám bude k dispozici teleskopický výsuvPomalé dovírání dvířek Soft Close dokáže zpomalit zavírání a zaručí delší životnost trouby. 


Určitě oceníte dvojí pyrolytické čištění trouby zahřátím a čištění trouby vodou, tedy hydrolytické čištění, které vám ušetří spoustu času a je navíc ekologické. Energeticky spadá pod kategorii energetické třídy A+ a designově je trouba tvořena z elegantního černého skla a madla z tmavé nerezové oceli.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Možnost připojení k aplikaci hOn a ovládání chytré trouby
 • Technologie Climatech – zajistí ideální podmínky pro vaření
 • Vysoce kvalitní gril se skvělým výkonem
 • Termosonda – vaření pod dokonalou kontrolou
 • Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů
 • Katalytické a hydrolytické čištění
 • Dokonalá viditelnost jídla uvnitř trouby s osvětlením 360°

 


Pečte chytře a zdravě jako profesionál.

 


Trouba Haier I-Message Series 4


 Na displeji můžete volit funkce, parametry pečení, teplotu či nastavení času pečení pouhým dotykem a taky s pomocí otočného knoflíku, který je dominantou trouby. Přímo na displeji nebo v aplikaci hOn najdete i recepty pro přípravu pokrmů. 

 


Recepty v aplikaci


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. Recepty můžete nahrát do ovládacího panelu trouby, každý s vlastním nastavením pečících programů. V aplikaci hOn najdete vždy aktuální katalog až s 300 recepty a 50 videorecepty krok za krokem. Prostřednictvím aplikace hOn je dokonce můžete nastavit na troubě i dálkově.

 


Termosonda – vaření pod dokonalou kontrolou


Zásluhou kabelové teplotní sondy dosáhnete výsledků bez kompromisů, neboť umožní přesně sledovat vnitřní teplotu jídla a péci po ideální dobu. Je zvláště vhodná pro ryby a maso. 

 


Možnost připojení a ovládání trouby s aplikací hOn


Všechny chytré spotřebiče Haier jsou propojeny aplikací hOn. U trouby HWO60SM5B5BH budete mít přístup k programům, receptům, tipům a radám kdykoli během vaření. Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem nebo jen použít návrhy na čištění trouby, aplikace vás postupem pohodlně provede. Propojte vaši domácnost, žijte Smart!

 


Technologie Climatech – ideální podmínky pro vaření


Dokonalé rozložení tepla, vlhkosti a vzduchu ve vaší troubě zajistí dosažení vynikajících výsledků pečení. Díky speciálně tvarovanému panelu šéfkuchaře a proměnlivým otáčkám ventilátoru dosáhnete perfektní výsledky díky bezchybné vnitřní i vnější cirkulaci vzduchu. Radiální umístění chladicího systému ventilátoru udržuje konstantní teplotu uvnitř, aniž by došlo ke ztrátě tepla nebo přehřátí rukojeti, okolního nábytku nebo elektroniky mimo troubu.

 


Dokonalá viditelnost jídla uvnitř trouby s novým osvětlením 360°


Boční LED světla umožní perfektní osvětlení připravovaného pokrmu na všech úrovních.

 


Teleskopický výsuv pro pohodlnější pečení a vyjímaní plechů


Teleskopický výsuv je při pečení velkým pomocníkem. Jakýkoli pekáč, plech či zapékací mísu můžete jednoduše a bezpečně vysunout, zkontrolovat a zasunout zpátky do trouby.

 


Nabídka programů a perfektní výsledky pečení


Trouba nabízí velký výběr programů, a to jak na ovládacím displeji, tak v aplikaci. Pečte maso i koláč najednou. S multifunkcí pravý horký vzduch tak můžete dělat bez mísení pachů. V aplikaci najdete ale i speciální programy, jako například Tailor Bake, který je ideální pro přípravu zdravých pokrmů se sníženým obsahem tuků, které jsou uvnitř měkké a na povrchu křupavé. Program Soft+ využijete při pečení koláčů, chleba, či croissantů, budou krásně měkké a nadýchané. Dokonale nakynou s funkcí Kynutí těsta, která udržuje stálou teplotu 40°C.

  


 


Rychlé ekologické čištění pomocí vody


Čištění trouby vodou je hydrolytický systém, který umožňuje čištění trouby jednoduchým, rychlým a také ekonomickým způsobem. Stačí nalít do vyhrazeného prostoru na dně trouby 300 ml vody, nastavit čistící program a nechat troubu 90 minut hřát. Na konci cyklu lze zbytky snadno setřít houbou nebo hadříkem.


 


 
 


Soft+ aneb prostředí pro perfektní pečení


Trouba kombinuje dvě různé funkce vaření a dvě rychlosti ventilátoru, čím dosahuje skvělých výsledků při pečení všech pokrmů, které potřebují kynutí, například různého pečiva, croissantů či koláčů. Klíč k dokonalé kombinaci křupavosti a měkkosti je ve vzduchu!

 


Čištění zahřátím trouby na vysokou teplotu


Interiér trouby disponuje katalytickým povrchem, jenž se snadno čistí bez námahy. Stačí troubu rozehřát; katalytická vrstva mění tukové částice na plynné, které se odpaří.


 
 


Nerezové postranní pojezdy


Umístěte pečící plechy do vámi zvolené úrovně, abyste získali potřebný prostor. Plechy se snadno zasouvají a vyjímají, takže manipulace už nemůže být jednodušší. Vytvořte si prostor, který pro efektivní přípravu pokrmů potřebujete.

Haier HAFRSJ64MC, černá


Vestavná chytrá indukční deska Haier HAFRSJ64MC vyniká dotykovým ovládáním Multrislider a propojením přes Wi-Fi nebo Bluetooth s aplikací hOn do vaší chytré domácnosti. K dispozici vám budou 4 varné zóny, naráz tak můžete připravit oběd pro celou rodinu. Aplikace hOn vám nabídne jak služby osobního asistenta při vaření, tak kuchařku plnou receptů. 


Varná deska Haier zaujme čistým a minimalistickým designem v černé barvě s rovnými hranami, které perfektně ladí s ostatními vestavnými spotřebiči Haier Series 4.


Na seznamu funkcí nechybí technologie Varycook, která spojí až 3 tepelné zóny pro variabilní vaření bez přenastavování úrovní výkonu. Další užitečnou funkcí je Booster, se kterou se jednotlivé plotýnky rychle nahřejí a tím zkrátí dobu vaření. 


Užitečné funkce


Keep Warm pro udržování teploty nebo časovač, který můžete nastavit až na 99 minut nebo využít jako minutku. Dětská pojistka, funkce automatického vypnutí či upozornění na přetečení tekutiny z nádobí  k službám pro vaší bezpečnost. Kontrolky zbytkového tepla upozorní, že deska je stále horká a celou vaši domácnost pak jistí ochrana před přehřátím.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Multislider ovládání – regulování výkonu klouzavým pohybem prstu tam a zpět
 • Propojení s aplikací hOn – vaření s asistencí a spousta receptů
 • Power Management s možností nastavení maximálního příkonu
 • Funkce Booster – dosažení maximálního výkonu během krátké chvilky
 • Technologie Varycook – správná teplota pouhým přesunutím nádobí po varné desce
 • Funkce KeepWarm dokáže udržet stabilní teplotu zóny
 • Časovač – až 99 minut nebo jako minutka
 • Dětská pojistka, automatické vypnutí, kontrolky zbytkového tepla

 


Chytré, pohodlné a bezpečné vaření s indukční deskou Haier HAFRSJ64MC, které vás bude bavit. 

 


Vaření jako zážitek


Indukční varná deska Haier HAIPSJ64MC vkusně doplní design vaší kuchyně a přidá ji na eleganci. Intuitivní multislider ovládání je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Vaším osobním asistentem se stane spojení funkce Cook With Me a aplikace hOn.

 


Intuitivní ovládání Multislider


Indukční deska přináší velmi jednoduché a příjemné ovládání výkonu Multislider. Stačí klouzat pohybem prstu tam a zpět a tím regulovat výkon pro každou zónu zvlášť nebo centrálně pro všechny 4 zóny.


 


 


Recepty v aplikaci – Cook With Me


Rozsáhlá kuchařka neustále na dosah ruky. V aplikaci hOn najdete katalog se 100 recepty s asistovaným vařením. Vybrat si můžete i ze 30 speciálních programů, které jsou rozdělené do různých kategorií pokrmů a typů přípravy. Navíc obsahuje část U-Create, která umožňuje vytvoření a uložení vlastního receptu.


 


 
 


Správná teplota pouhým přesunutím nádobí díky technologii Varycook


Nemusíte složitě nastavovat varnou desku, stačí jen posunout hrnec. Úroveň výkonu se automaticky změní, když posunete hrnec nebo pánev nahoru nebo dolů po varné desce. Tuto techniku využijete zejména při přípravě omáček nebo dezertů. Díky 3 varným zónám s vysokým, středním a nízkým ohřevem můžete nádobím jednoduše pohybovat po desce bez složitého přenastavování úrovní výkonu.

 


Power Management s možností nastavení příkonu


Díky technologii Power Managmentu lze limitovat celkový maximální příkon desky. Díky elektronickému řízení spotřeby můžete varnou desku připojit i na 230 V. I bez třífázového napájení nehrozí vypadávání jističe, protože s Power Managementem nastavíte maximální příkon desky, která tím optimalizuje přívod energie a brání přetížení. 

 


Nečekejte dlouho s Booster


Pokud potřebujete dosáhnout maximálního výkonu během krátké chvilky, využijte funkci Booster. S touto funkcí se jednotlivé plotýnky velmi rychle nahřejí a tím ušetříte čas při přípravě jídel. 

 


Komfortní vaření s inteligentními funkcemi


Funkce KeepWarm dokáže udržet stabilní teplotu zóny. Hotová jídla si tak zachovají teplotu a svou původní chuť, než je budete servírovat na talíř. Určitě oceníte i funkci časovače, který lze nastavit na maximálně 99 minut a můžete jej využít buď jako minutku, nebo jej můžete nastavit tak, že se plotýnka po uplynutí vámi nastavené doby automaticky vypne.

 


Bezpečné vaření


Pro větší bezpečnost je deska vybavena dětskou pojistkou, která zablokuje ovládací panel. Nedojde tak k nežádoucímu přenastavení teplotních parametrů. Za zmínku stojí i funkce automatického vypnutí, která vypne varnou zónu kdykoliv, kdy ji zapomenete vypnout vy. Kontrolky zbytkového tepla upozorní, že deska je stále horká a celou vaši domácnost pak jistí ochrana před přehřátím.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Rozměry balení
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Haier HWO60SM5B5BH + HAFRSJ64MC

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
novinka Ano
Značky Haier
Šířka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 90.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Doporučujeme přikoupit

Montáž výrobků v setu 3 290 Kč