×
Kód: AEGL6FEG49CSCSET ID: 1636192

Set výrobků AEG L6FEG49CSC + T6DBG28SC

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída C • 1 400 ot./min. • 10 let záruka na motor • český panel • technologie ProSense – automaticky přizpůsobí spotřebu podle množství prádla •...

? 23 990 Kč
0 Kč
Není skladem?

Může se hodit

ETA 894690000
ETA 894690000
229 Kč

Vše o produktu

AEG ProSense™ L6FEG49SC, bílá


S předem plněnou pračkou AEG ProSense™ L6FEG49SC bude o vaše prádlo postaráno s maximální jemností. Spotřebič nabízí celkovou kapacitu na 9 kg prádla. Použitý buben ProTex je přitom navržen tak, aby byl k jednotlivým oděvům co nejšetrnější. Výrobce dále poskytuje 10letou záruku na invertorový motor. Jednoduché ovládání zajišťuje přední panel, který je v češtině. Veškeré důležité informace vám přitom pračka zobrazí na dostatečně velkém LCD displeji. Nechybí ani funkce odloženého startu a rodiče malých dětí ocení také dětský bezpečnostní zámek.


Praktické funkce, které vám usnadní život


Pračka nabízí celkem 11 programů, které jsou navrženy pro různé druhy materiálů a oblečení. Kromě toho je součástí spotřebiče několik praktických funkcí, které rozhodně oceníte. Těšit se můžete například na technologii ProSense, která přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie na základě vložené náplně. 

 


Klíčové vlastnosti:


 • Disponuje velkou kapacitou na 9 kg prádla
 • Funkce SoftPlus zajistí, že se aviváž dostane ke všem vláknům prádla
 • Technologie ProSense automaticky přizpůsobí spotřebu vody, energie a délku praní podle množství prádla
 • Funkce TimeSave dokonale vypere prádlo za mnohem kratší dobu a Eco s menší spotřebou energie
 • Speciální povrch bubnu ProTex je maximálně šetrný k oděvům
 • Špičkový invertorový motor s 10letou zárukou

 


Díky funkci TimeSave budete moct prádlo vyprat za mnohem kratší čas. 

 


 


Záruka 10 let na invertor motor


Společnost AEG nabízí prodlouženou záruku 10 let na invertor motor vašeho spotřebiče.


 
 


Funkce SoftPlus


Tato funkce zajišťuje, že se aviváž dostane ke všem vláknům prádla. Při závěrečném cyklu navíc oblečení rozprostře proti bubnu pračky, díky čemuž může aviváž lépe proniknout i hluboko dovnitř vláken. 

 


Technologie ProSense


Technologie ProSense se postará o přizpůsobení času, spotřeby vody a energie na základě množství prádla. Speciální senzory pohlídají, aby se prádlo nepralo zbytečně dlouho a nedocházelo k opotřebování materiálů.

 


Funkce TimeSave


S funkcí TimeSave budete moct prádlo vyprat za mnohem kratší dobu. Díky funkci Eco navíc prádlo vyperete s nižšími nároky na elektrickou energii a pračka tak bude šetřit vaši peněženku. 

 


Buben ProTex


Spotřebič disponuje speciálním bubnem ProTex, který je navržen tak, aby s prádlem zacházel co nejšetrněji. Vzhledem k toku vody skrz trysky bubnu dochází k minimalizování tření prádla o stěny bubnu. Navíc má tento buben větší množství menších otvorů, které napomáhají snižovat natahování prádla. 

 


Motor s 10letou zárukou


Spotřebič používá špičkový invertorový motor, který dosahuje vysoké spolehlivosti. Navíc je tichý a úsporný. Pracuje na principu bezkartáčové invertní technologie, která snižuje jeho vibrace a opotřebení.

AEG ProSense® T6DBG28SC, bílá


Prádlo voňavé, suché a rovné jako prkno, aniž byste kvůli tomu museli hnout prstem? Sen se stává realitou. Pořiďte si kvalitní sušičku od společnosti AEG a dovolte spotřebičům, ať se starají o vaši domácnost. S kapacitou 8 kg na jedno sušení se spotřebič výborně hodí do středních domácností se čtyřmi nebo pěti členy. Veškeré prádlo po skončení praní stačí vytáhnout z pračky a vložit do sušičky, která ho provzdušní, provoní a dokonale vysuší.


Šetrná starost o prádlo i peněženku


Sušička se pyšní technologií ProSense®. S ní máte jistotu, že bude o vaše prádlo výborně postaráno, aniž by kvůli tomu musela trpět vaše peněženka. Sušička si sama dokáže určit intenzitu vlhkosti a teplotu prádla. Podle výsledků poté sama zvolí délku sušení a množství využité energie, abyste co nejvíce ušetřili, ale zároveň nedělali žádné kompromisy v kvalitě výsledku.


Nebojte se do sušičky vložit ani své jemné prádlo. Oblíbená halenka nebo šaty se provzdušní a provoní, aniž by došlo k jejich poškození. Šetrnou péči zajistí každému typu látek kvalitní buben ProTex, který se stará nejen o rovnoměrný tok vzduchu, ale také brání zamotání, pomačkání nebo roztržení oblečení.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Sušička prádla s kapacitou až 8 kg prádla
 • Technologie ProSense upraví spotřebu energie každé náplni
 • Oboustranná dvířka – lze nastavit směr otevírání dle vašich potřeb 
 • Speciální povrch bubnu ProTex – maximálně šetrný k oblečení
 • Funkce odloženého startu

 


Proměňte sny v realitu! Pořiďte si sušičku, která vaše prádlo provoní a do poslední kapky vysuší.

  


Záruka 10 let na invertor motor


Společnost AEG nabízí záruku 10 let na invertor motor vašeho spotřebiče. Pro získání záruky zaregistrujte svůj nákup na stránkách výrobce.


  


 Č. 1 v praní a sušení


Vyhodnotil nezávislý výzkumný institut, dle hodnot prodejů praček a sušiček v České republice v období od 09/2017 do 09/2018.


 
 


Šetří čas a energii


S technologií ProSense® ušetříte čas i energii. Sušička snímá vlhkost a teplotu a na základně výsledků upraví dobu sušení a spotřebu energie, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

   


Oboustranná dvířka


Sušička se přizpůsobí vám, ne naopak. Vyberte si jednu ze čtyř možností umístění držadla a nastavte si dvířka tak, jak se vám to ve vaší domácnosti nejlépe hodí.

 


Správný čas sušení


Nenechte se rušit během sušičky. Využijte možnost odloženého startu a nastavte sušicí proces na dobu, kdy jste v práci nebo na nákupu. Když se vrátíte domů, prádlo již bude svěží, suché a provoněné.

 


Ochrana oděvů


Šetrný buben ProTex byl navržen speciálně způsobem, aby se co nejlépe staral o vaše oděvy. Nebojte se do něj uložit i jemné tkaniny. Sušení bude efektivní, aniž by došlo k potrhání, zamotání nebo pomačkání tkanin.

 


Žádné žehlení


Nezdržujte se žehlením. Sušička se stará o prádlo natolik dobře, že dokonce sama automaticky brání jeho pomačkání. Jakmile ho z bubnu vyndáte, můžete jej rovnou složit do skříně nebo rovnou obléct na sebe.

 


Jak vybrat správnou sušičku?


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky AEG
Rozměry balení
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků AEG L6FEG49CSC + T6DBG28SC

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

ETA 894690000
ETA 894690000
229 Kč

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Značky AEG
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Může se hodit